Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Nic się nie martw Gagata, dziadki podlewają...;)
  2. Dobra jest!!! Ma 2 różne to 2 szanse;) Muszę coś robić dla Poldzia a nie tylko napełniać mu michę;):lol:
  3. A na dobranoc , harce w zbożu ( Matyśka oczywiście musiała to nadzorować :diabloti: ) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=NbyNxercCtc"]YouTube - Liwia z Matyldą[/URL]
  4. No i jeszcze dodałam alegratkę wyróżnioną i siedzą se z Leośką na pierwszej stronie działu mieszańce:lol: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2004235_livia_wielkie_serce_usycha_z_tesknoty.html[/URL]
  5. A ja sie uczę ogłaszać i zrobiłam Poldziowi wyróżniona alegratkę http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2004219_leopold_czasu_coraz_mniej_zdazysz.html i jeszcze jest na cafeanimal: http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Leopold,21066
  6. Uczę się ogłaszać :oops: zrobiłam Livutce takie cóś: [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Livia-(oddam-zwierzaka-do-adopcji),21064]Livia - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] pewnie zaraz sie zacznie telefon urywać:diabloti:
  7. Leopold, pies z przeszłością......nieznaną nam, ale pewnie nigdy nie dostał od człowieka miłości, czułości, troski, opieki, serca, dobroci...ktoś kiedyś bardzo okaleczył jego duszę, jego serce.... w jego olbrzymich oczach zobaczysz smutek, zrezygnowanie, brak nadziei.... Czy zdąży spotkać człowieka, który sprawi, że jego oczy zablysną nadzieją, że zacznie wreszcie żyć, że po wielu latach poczuje jak to jest być kochanym, jak głaszcze po siwym pyczczku kochajaca, czuła dłoń, czy usłyszy słowa: " Mój Leopold..... " czasu coraz mniej.... Leopold, ze względu na stan zdrowia przebywa w domu tymczasowym, nie będzie tam mógł jednak długo pozostać, pewnie trafi niebawem do schroniska......Jest starszym psem, około 12 letnim, stwierdzono u niego padaczkę, ale zażywa lekarstwa ( koszt stosunkowo niewielki ) i ataki ustały. Jest bardzo spokojny, łagodny, dogaduje sie z psami i kotami, nie wymaga intensywnej i czasochłonnej opieki. Idealne warunki dla niego to domek z ogródkiem, bardzo lubi spacerować i leżec na trawce, nie narzuca sie człowiekowi, ale widać, że bardzo potrzebuje jego obecności, głosu, dotyku... Nie czekaj, pokochaj Leopolda, dla niego każdy dzień jest ważny, a jego szczęście na pewno zobaczysz w cudnych, delikatnie zamglonych smutkiem oczach.... Wymyśliłam takie cóś, może ktoś chce coś dodać, uciąć , zmodyfikować, bardzo proszę!!!
  8. Może ktoś z Olkusza, tam działaja chyba dogomaniacy ( było ostatnio głośno o tamtejszej "mordowni " ) Olkusz tez niedaleko Zawiercia....
  9. Dziewczyny, sory nie było sesji spacerowej, ale jakiś taki młyn mam i dużo na głowie, jutro rano ruszamy do Wadowic, wciąż jestem w kontakcie z nową Bezową rodzinką, tam już pól sklepu zoologicznego podobno wykupione dla niej, zobaczym na miejscu;) Bezik większość czasu przebywa u chłopaka mojej córki i są nią zauroczeni, nawet już do kotków sie przekonała, liczę , że wreszczie jutro trafi na swoje , zresztą ich wspólne szczęście:loveu: Mamy obiecane zresztą relacje i fotki z tego pożycia;)
  10. Figa, napiszę dziś po południu jakiś nowy tekst i może coś dodasz od siebie i puścimy nowe allegro
  11. Dziewczyny, czy Poldi oprócz allegro ma wszystkie inne ogłoszenia aktualne, bo straszna cisza jest......
  12. No to teraz szybciutko do domciu Franiu, biegusiem;);) Wysyłam zaraz moja comiesięczna deklaracje na hotelik i dodatkowo dla Frania przelewam 50zł, ( na obróżki i co tam Wiosna uzna za słuszne ) A może wrzucić jeszcze Frania na alegratce w dział " teriery " - na pewno nie zaszkodzi
  13. A Poldziu sobie poradził.....;):eviltong: ( one same sie tak wymasakrowały, futro fruwało w powietrzu...:diabloti:...i to Maja była prowodyrem )
  14. Noc spokojna, rano trochę wesołych podgryzanek : [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/4862/2072009zbezikiem006.jpg[/IMG] ale Poldi powalił dziewczyny : [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7949/2072009zbezikiem011.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9885/2072009zbezikiem014.jpg[/IMG] i zasnęło się na dobre...... [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2644/2072009zbezikiem013.jpg[/IMG] Po południu jakąś spacerkową sesję zrobimy;)
  15. Jaaaa???? oczywiście, że nie;) Sesję, żeśmy sobie robili;) I co, i co ? Kto tu jest najwytrwalszy, niezniszczalny i powalający??:evil_lol: Taki jestem przystojniacha :
  16. Zaglądamy do kuperków cały czas ;):lol:
  17. Taaaa... Wędkarz i wchodzenie na drzewo;):eviltong:.............
  18. Widze, że moje fotki się załapały, no to trzymam kciuki, żeby pomogły Lajli!!
  19. [quote name='gagata']A jak tam moja jabłonka? Tak bym sobie pod nią wreszcie posiedziała...[/quote] jabłonki powoli owocują.....:lol:
  20. [quote name='lunarmermaid']Jak domku nie znajdzie to wiadomo,że zostanie.[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :calus:
  21. oj, serce sie kraje, zrobimy foty, sunia przekochana ......
  22. Ja nie wiem co ona tam jeszcze robi, to jakaś porażka jest..:shake:
  23. Prawdziwa dama nawet w schronisku wygląda bosko..;):evil_lol::eviltong:
×
×
  • Create New...