-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Livia została Miss Bulwarów nad Przemszą - ma domek!!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A na dobranoc , harce w zbożu ( Matyśka oczywiście musiała to nadzorować :diabloti: ) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=NbyNxercCtc"]YouTube - Liwia z Matyldą[/URL] -
Livia została Miss Bulwarów nad Przemszą - ma domek!!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No i jeszcze dodałam alegratkę wyróżnioną i siedzą se z Leośką na pierwszej stronie działu mieszańce:lol: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2004235_livia_wielkie_serce_usycha_z_tesknoty.html[/URL] -
Livia została Miss Bulwarów nad Przemszą - ma domek!!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Uczę się ogłaszać :oops: zrobiłam Livutce takie cóś: [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Livia-(oddam-zwierzaka-do-adopcji),21064]Livia - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] pewnie zaraz sie zacznie telefon urywać:diabloti: -
Leopold, pies z przeszłością......nieznaną nam, ale pewnie nigdy nie dostał od człowieka miłości, czułości, troski, opieki, serca, dobroci...ktoś kiedyś bardzo okaleczył jego duszę, jego serce.... w jego olbrzymich oczach zobaczysz smutek, zrezygnowanie, brak nadziei.... Czy zdąży spotkać człowieka, który sprawi, że jego oczy zablysną nadzieją, że zacznie wreszcie żyć, że po wielu latach poczuje jak to jest być kochanym, jak głaszcze po siwym pyczczku kochajaca, czuła dłoń, czy usłyszy słowa: " Mój Leopold..... " czasu coraz mniej.... Leopold, ze względu na stan zdrowia przebywa w domu tymczasowym, nie będzie tam mógł jednak długo pozostać, pewnie trafi niebawem do schroniska......Jest starszym psem, około 12 letnim, stwierdzono u niego padaczkę, ale zażywa lekarstwa ( koszt stosunkowo niewielki ) i ataki ustały. Jest bardzo spokojny, łagodny, dogaduje sie z psami i kotami, nie wymaga intensywnej i czasochłonnej opieki. Idealne warunki dla niego to domek z ogródkiem, bardzo lubi spacerować i leżec na trawce, nie narzuca sie człowiekowi, ale widać, że bardzo potrzebuje jego obecności, głosu, dotyku... Nie czekaj, pokochaj Leopolda, dla niego każdy dzień jest ważny, a jego szczęście na pewno zobaczysz w cudnych, delikatnie zamglonych smutkiem oczach.... Wymyśliłam takie cóś, może ktoś chce coś dodać, uciąć , zmodyfikować, bardzo proszę!!!
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
majuska replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Może ktoś z Olkusza, tam działaja chyba dogomaniacy ( było ostatnio głośno o tamtejszej "mordowni " ) Olkusz tez niedaleko Zawiercia.... -
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, sory nie było sesji spacerowej, ale jakiś taki młyn mam i dużo na głowie, jutro rano ruszamy do Wadowic, wciąż jestem w kontakcie z nową Bezową rodzinką, tam już pól sklepu zoologicznego podobno wykupione dla niej, zobaczym na miejscu;) Bezik większość czasu przebywa u chłopaka mojej córki i są nią zauroczeni, nawet już do kotków sie przekonała, liczę , że wreszczie jutro trafi na swoje , zresztą ich wspólne szczęście:loveu: Mamy obiecane zresztą relacje i fotki z tego pożycia;) -
No to teraz szybciutko do domciu Franiu, biegusiem;);) Wysyłam zaraz moja comiesięczna deklaracje na hotelik i dodatkowo dla Frania przelewam 50zł, ( na obróżki i co tam Wiosna uzna za słuszne ) A może wrzucić jeszcze Frania na alegratce w dział " teriery " - na pewno nie zaszkodzi
-
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Noc spokojna, rano trochę wesołych podgryzanek : [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/4862/2072009zbezikiem006.jpg[/IMG] ale Poldi powalił dziewczyny : [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7949/2072009zbezikiem011.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9885/2072009zbezikiem014.jpg[/IMG] i zasnęło się na dobre...... [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2644/2072009zbezikiem013.jpg[/IMG] Po południu jakąś spacerkową sesję zrobimy;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy do kuperków cały czas ;):lol: -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Widze, że moje fotki się załapały, no to trzymam kciuki, żeby pomogły Lajli!! -
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem co ona tam jeszcze robi, to jakaś porażka jest..:shake: