Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. ogłoszonka: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2100801_fragleska_mlodziutka_pieknosc_i.html]Fragleska - młodziutka piękność i beznadzieja schroniska[/url] [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Fragleska,22698]Fragleska - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] Potrzebne jeszcze fajne allegro!!!
  2. Ja mam takie coś: niebo , psie niebo, kochaj psa, kochany pies, dobre psisko, wierny pies...to tak na szybkości, może coś sie nada albo zainspiruje do lepszych pomysłów. jak mi coś do głowy jeszcze przyjdzie to dołożę;)
  3. Pokazuj sie mała wszystkim z rana.
  4. [quote name='Miśka84']A może jeszcze Fiszkę dać? To też mamusia :cool3:[/quote] Rozbudowałam trochę o Fiszce.
  5. To dziś się wszystko wyjaśni....czekam:thumbs: Jak takie biedactwo sobie w schronie radziło...:shake:
  6. No Aniu......dałaś obietnicę:evil_lol: Fiziak jest taki fantastyczny:loveu: to ulubienica moich dzieci, zawsze fundują jej i mamuście co najmniej godzinne hasanie po orzechowskich polach A co z Fiszuńcią???:roll:
  7. Ja wiem już jak to było i dlaczego nikt z ogłoszeń nie dzwonił, ja już wszystko wiem.....cała ekipa siedziała i trzymała kciuki, żeby Poldi u mnie został:mad::lol: no i macie coście chciały. A dziadek młodnieje w oczach.....:p
  8. Dziewczyny .....to J U K A jest;):lol: Była niedawno też i Julka w schronie ale domcio już znalazła. Witam wszystkich sympatycznych gości na wątku mamuśkowym:loveu:
  9. Pozwólcie, że jeszcze przypomnę nasze kochane: Fizię i Fiszkę Fiszunia - dzielna mamusia Fizia - jedyna córunia , która domku do tej pory nie znalazła:shake: [COLOR=magenta]Fizia ma domek!!![/COLOR] ( oto jej wątek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/9-miesieczna-pieknosc-o-miodowych-oczetach-od-urodzenia-w-schronisku-135731/[/URL] ) [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/170/20090627schroniskozliwi.jpg[/IMG] I troszke dokładam samej Fiszki - kolejnej cudownej mamuśki , która już tak długo na domek czeka...Urodę sami oceńcie, a ja tylko dodam, że to przełagodny miziak, pełen optymizmu i skory do zabawy, na pewno byłaby świetną przyjaciółką .... [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8604/wyjazddoschroniska31lip.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7656/schroniskoboeciao006.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7796/schronisko035.jpg[/IMG]
  10. wiesz co, mi sie wydaje, że szybko zażegnacie problem, chociaz nie chcę sie znowu strasznie wymądrzac...;)
  11. Witamy ciocie Ritę, ona to zawsze trafi tam gdzie trzeba i to szybciutko;):evil_lol: Karolcia tekst z wątku może być jaknajbardziej tylko trzeba zmodyfikować ten fragment o "zakładaniu watku". Jak zrobie ja alegratke to sobie z tego ogłoszonka przekopiujesz gotowca jutro, ok?
  12. Czarne kuleczki to na bank po pchłach , no to chyba jednak o to chodzi...no to lećcie do weta jak najszybciej i trzymam kciuki!!
  13. Mati na pewno pozwoli tylko czy pan doktor nie zabronił???:eviltong:
  14. Zapowiedziałam się do Mati na jutro , już nie moge sie doczekać tego miziactwa...kurcze, a mozna ją trochę pomasakrować, czy nie pozwolili?
  15. Milo, przystojniaku, nikt nie pyta o Ciebie?? :shake:
  16. No to Beciu promuj nasze Mamuśki i ich maluszki gdzie sie da;):loveu:
  17. To na bank jakaś alergia, a karmę wciąż tą sama ma?? A może była kąpana i po szamponie??? trzeba ja odpchlić jakimś Fiprexem pewnie szybko, kurcze troche za daleko mam bo podrzuciłabym Ci ten środek, a jutro do weta nie dacie rady???
  18. Karolcia :calus: Szpilka sie obudzi, spokojnie....;)
  19. Dzięki Karolcia:buzi: Ja zrobię alegratkę i cafeanimal.
  20. Szczeniaczki są cudne i kochane, ale nie mamy nigdy pewności , że domek do którego trafią to domek na zawsze i w pełni szczęśliwy. Zapobieganie wszelkim psim nieszczęściom to podstawa i właśnie niech to się dzieje poprzez sterylizację. Dobrze, że w Orzechowcach suki są sukcesywnie sterylizowane, ale jak widzicie, tylko kilka przypadków z okolicznych wsi, gdzie nikt się tym nie przejął, a mnóstwo kolejnych bid na świecie:shake:
  21. Zdolne ciotki prosimy o banerek:lol: i ogłoszonka;)
  22. W imieniu dzielnych mamusiek poproszę zdolne ciotki o banerki;)
  23. Jedno jest pewne, nie przytyła:roll:
×
×
  • Create New...