-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Bella zjawiskowa piekność w Boguchwale. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Z badań wynika, że jednak nic jej nie dolega, będzie mieć tylko powtórzone odrobaczanie, może jakieś oporne robale ją zasiedlają :) -
Bella zjawiskowa piekność w Boguchwale. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Póki co jutro rano Bella będzie mieć pobraną krew do badania i wetka ją obejrzy -
Bella zjawiskowa piekność w Boguchwale. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nutusia no trzeba to sprawdzić, zaniepokoiłaś mnie, tym bardziej, że coś się mówiło o cieczce Belli, a w sumie to chyba wcale jej nie miała.... -
Alfi i Joko - oba szczęśliwe w nowych domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
W końcu dzwoniła, jesteśmy umówione na poniedziałek, żeby dograć spotkanie, w sensie - zapoznanie sie psów, chyba pojedziemy do niej z Joko ;) Fajna pani, dobrze nam się gadało :) -
Gucio z mostu lutoryskiego już w fajnym domku !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
nie dość, że dranie, to jeszcze dewianci...zaglądam po cichutku do ich boksu, a tam chłopaki se leżą w objęciach, i jeden drugiemu uszko podryza i wylizuje:evil_lol: -
Gacek - psiak ze stawu w nowym domu !!! Misza uciekł.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Pani Miszy mówiła Justynce, że mieli mnóstwo telefonów, ale niestety wszystko fałszywe alarmy, albo po dojechaniu na miejsce po psie nie było śladu ( Beciu skąd my to znamy ;) ) -
Gucio z mostu lutoryskiego już w fajnym domku !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nakryłam dziś Gutka na obrabianiu drewnianej belki w boksie, łupał ją w drzazgi, a z tych dwóch nowych budek, wstawionych tuż obok wejścia w jednej jest napoczęta podłoga, na wybiegu byli Gutek i Gacek:roll: -
Bella zjawiskowa piekność w Boguchwale. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jakos tak mi się wydaje, że ona strasznie dużo pije,chociaż może mi sie tylko wydaje?? Nalałam jej miche pełna wody w boksie, potem ja wypuszczam na wybieg, a cala micha pusta, jeszcze dopijała z tych na wybiegu:roll: -
Alfi i Joko - oba szczęśliwe w nowych domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Na razie cisza u mnie Beciu, ale czekam cierpliwie....:roll: -
Pikuś - maleńki staruszek z Orzechowców. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Romko , ile to już lat Pakus jest u Ciebie?? kto by pomyślał, że w takiej kondycji sobie dziadek będzie żył i jeszcze miał siłę na porządki :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka'] Niestety , kangur znów pogryzł Flo - 4 szwy...[/QUOTE] O matko:shake::shake: Flo czy to już całość Twojej wypowiedzi ???:razz: -
Alfi i Joko - oba szczęśliwe w nowych domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O ! podziwiam tą Panią, miała przy takim maluchu głowę do adopcji jeszcze :) -
Alfi i Joko - oba szczęśliwe w nowych domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Joko w każdymbądź razie nie wydawała się byc jakaś nieszczęśliwa z powodu powrotu, a i moja Kaska i reszta ekipy bardzo sie ucieszyła ;):stupid: -
Alfi i Joko - oba szczęśliwe w nowych domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Była n aprzegląd, upewnic sie czy nic Joko nie trzeba dołożyć na odpchlenie, odrobaczenie i czy nie trzeba doszczepić, tak więc tylko tak profilaktycznie -
Alfi i Joko - oba szczęśliwe w nowych domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Była dziś w przychodni w Łańcucie pani z Joko, niestety jest źle, Joko nadal grandzi, klatka jest powyginana, cały czas jak zostaje wyje, w klatce są zgliszcza, siku, kupy.....Jak tylko ktos jest w domu jest idealna. Beciu bo ja z tego wszystkiego zapodziałam nr tel. do Państwa, poproś Panią, żeby do Jadwini naszej zadzwoniła, Jadwinia ma pare pomysłów i jakąś obroże z ultradźwiękami na to wycie może pożyczyć, może akurat to coś pomoże..... -
[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9359/1v7t.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9645/l2tt.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/8319/lypk.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2899/o30w.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7693/qd9e.jpg[/IMG] Nieśmiały, ale jak na moje oko, to będą z niego ludzie :D Może go nazwiemy Frolo ??
-
nasz najnowszy pensjonariusz: [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2711/lifs.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1834/j7hz.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1479/nwrc.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3534/8h94.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8084/9e9w.jpg[/IMG]
-
Cudeńka !!!!
-
Alfi i Joko - oba szczęśliwe w nowych domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze :) -
Alfi i Joko - oba szczęśliwe w nowych domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Znalazłam taki link o stosowaniu i wprowadzaniu kennelu, warto byłoby, żeby się Państwo z tym zapoznali i nie odbierali tej klatki jako czegos złego, jak się to odpowiednio zastosuje to pies bardzo dobrze znosi to zamykanie :) [url]http://www.zuzik.pl/?strona=artykuly&art=36[/url] -
Alfi i Joko - oba szczęśliwe w nowych domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Beciu to może niech państwo podjada, jak możesz wypozyczyć i sobie wezmą tak latkę na jakiś czas na próbę, ja mogłabym podrzucić do Łańcuta dopiero we wtorek,trzeba wypróbować ten sposób, powinno być dobrze. W mailu nie ma jak widać mowy o oddawaniu jej ( chociaż w myślach pewni nieźle klęli ;) )