Jump to content
Dogomania

fuksowata

Members
  • Posts

    755
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fuksowata

  1. sliczna sunia :loveu:
  2. Nie no wywornia filmowa by palma spisala sie na medal :) I nawet Fuksio sie znalazl, a tak mnie straszylas, ze go nie bedzie :evil_lol:
  3. [IMG]http://i39.tinypic.com/35lywxg.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/wv8zrs.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/287okfk.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2q8tyy0.jpg[/IMG] Odpoczynek w trawie : [IMG]http://i44.tinypic.com/so7gnq.jpg[/IMG]
  4. Pare fotek Fuksislawa seminarium agility :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/2mnrqzo.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/15zfd4.jpg[/IMG] Rodzinne foto beardedow :loveu: Od lewej : Kropka, Ballada, Mila i Dilka [IMG]http://i39.tinypic.com/34e9f1v.jpg[/IMG] Moj oszolom : [IMG]http://i41.tinypic.com/5d6r82.jpg[/IMG] Skok Fuksa :evil_lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/2zgxkbb.jpg[/IMG]
  5. Piekny bialasek :loveu: Gratulujemy postepow edukacyjnych!
  6. :-([quote name='BobowitaMW']Które? :hmmmm: Bo jeśli to fotelowe - to pewnie z doświadczenia i życia codziennego. :cool3: :lol: A tak trochę z innej beczki. Wczoraj Kikę zaatakowała (już 3. raz!!! :angryy:) stafka, która mieszka na mojej ulicy (dwa domy ode mnie). Podobno bydle tylko Kiki "nie lubi" :roll: . Na szczęście poza powiększeniem się uraz psychicznego i małym ubytkiem sierści nic się nie stało. :shake: Jestem wściekła! Ta bestia tak bardzo nienawidzi Kiki, że raz jak nas wywąchała, to z domu zwiała, że Kikę zaatakować! :placz: I wiecie co? U nich jest WIECZNIE otwarta brama wjazdowa, a potwora puszczają luzem. :angryy: Szlag może człowieka trafić! Nie mogę normalnie wyjść na spacer po swojej ulicy, bo nigdy nei wiem, czy bydle zaraz nie wyleci... Mama jutro zgłosi całą sprawę na policji/straży miejskiej. Tego nie można tak zostawić! Dziś Kika, jutro jakiś człowiek... :-( Szkoda słów... Jeszcze usłyszałam od babki "niech psani idzie z tym psem", na co jej odwarknęłam "najpierw sprawdzę, czy nic jej się nie stało". :evil_lol: Rany... Skąd tacy ludzie się biorą? Żeby nie było - moja mama już z właścicielami kilka razy rozmawiała i mówiła, że wystarczy bydle w kagańcu puszczać... Ale nie... Oby kiedyś nie doszło do tragedii... :shake: I jak ja mam nie być urzedzona do staffów? :shake:[/quote] wiesz stafiki niczemu nie winne :) pies jak kazdy. a Gosia uwierz , ze niektore sa przemile :loveu: odpowiedzialnosc ponosi ta babka, takiego psa to sie przede wszystkim na smyczy prowadzi, a posesja powinna byz zabzpieczona.Stafiki pomimo nie wielkiej wielkosci, jednak ta mase ciala dosyc duza maja, i Kice nawet w kagancu , w trakcie ataku krzywde zrobic by mogly :shake: Babka zza grosz odpowiedzialnosci nie ma, Jakas masakra Ps, u mnie na osiedlu jest SUKA dalmatyncyka, co i na mojego biednego Fuksa sie rzua, wlasciwie podobna sytuacja, Wychodzi z nia ok 17 letni typek, non stop bez smyczy. SM wzywwana byla nawet raz, skonczylo nie na pouczeniu i na mandacie za to, ze pies bez smyczy , co z tego jak pies wciaz luzem biega. A Fuks wlasnie przez ta suke tak dlugo dochodzil do zdrowia po tym naderwAnym wiezadle, bo podczas kuracji go zaatakowala, i leczenie od nowa :mad: Inna sprawa , ze ta suka musi naprawde miec cos nie tak z psychika, zeby na samca sie rzucac Trzymam kciuki, za pozytywne rozwiazanie sprawy z wlascicielka staficzki, i prosze nie uprzedzaj sie d bullowatych :) o to sa naprawde swietne psy :loveu: juz ci zreszta kiedys to tlumaczylm :) A co do zdjecia to chodzilo mi o to zrobione pzez Dominike, na treningu :) Sama w galeriii je mam, a co , lansuje sie Twoim spanielem :) bo moj brzydal fotogeniczny za bardzonie jest, krzywe lapki i zabki ma :) sama zreszta wiesz :P
  7. Skad ja to zdjecie znam? :eviltong:
  8. ooo nowe spacerowe foty kudlacza :loveu: Rewelacyjny aport koleczka :lol:
  9. Sliczna sunia :loveu:
  10. Wilczek uroczy :loveu: A fotki z zabaw z Jimmim o rewelacja :lol:
  11. Dolaczam sie do powyzszej prosby, a moze zadania???? :P
  12. Hej:) super maluch, sama marze o takim malym wulkanie energii :)
  13. Gratuluje!
  14. [URL]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/P19-12-07_1446.jpg[/URL] jesienny Mickey :loveu:
  15. [quote name='deer_1987'][URL]http://img219.imageshack.us/img219/9895/s5003891.jpg[/URL] moja ukochana rasa :D[/quote] No tak Czarka swietna jest . to nasz klubowy champion :evil_lol:
  16. Wciaz sie lansuje Tqoimi fotami :P A Ty len jestes ! Zeby nie miec ochoty poagilitowac ze mna, wiem , wiem boisz sie , ze Ci psa zabiore, hihih, ale to dobrze o Twojej odwadze nie swiadczy :P Pozyczylam sobie Twoje foty :) Bo wiem, ze mnie kochasz tak jak Ciebie, i co Twoje , to i moje jest i na odwrot :evil_lol: Oj bejbe, bejbe , chyba pojde na frisbee bo nie mam co dzis robic. Glupia pogoda!
  17. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5025/s5003888.jpg[/IMG] Czarka :loveu: [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9895/s5003891.jpg[/IMG] Kika leniuchuje : [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3694/s5003892.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7456/s5003893.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2899/s5003886.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8769/s5003887g.jpg[/IMG] Kolejne zdjecie pod tytulem, krzywe lapki mam :P [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3484/s5003889.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1460/s5003890.jpg[/IMG]
  19. Ja z moim nowym dogiem :D haha [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5730/s5003880.jpg[/IMG] nie ma jak lans z borderem :D [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6707/s5003882.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/207/s5003883.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2753/s5003884.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1319/s5003875t.jpg[/IMG] Mika z Patrycja :) [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5006/s5003877.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1374/s5003878.jpg[/IMG] I ja z Luckiem :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2032/s5003879.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2655/s5003871.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/993/s5003872.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6585/s5003873.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1039/s5003874.jpg[/IMG] C.D.N moze....:D
  22. [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/3079/s5003867.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1782/s5003868m.jpg[/IMG] Mikusia : [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6654/s5003869.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1255/s5003870.jpg[/IMG]
  23. Troche fot z dZisiejszego treningu :) Radosna tworczosc Dominiki :P [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/3429/s5003861.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/5580/s5003862.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1323/s5003863.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1452/s5003865.jpg[/IMG]
  24. A ja chce take jedno fajne zdjecie :) wiesz jakie :P hihi takie wiesz do druzyny :)
  25. hmmmm na foty z majowki to troche poczekacie :) bo jezz lenia zalapala :diabloti: ale obiecala mi, e na niedziele powinny juz byc
×
×
  • Create New...