Jump to content
Dogomania

as_kate

Members
  • Posts

    2293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by as_kate

  1. w ludzkich nigdy nie będzie ;) a w psich.. ;p no tak, moja suka ma już 28 lat to poważna dama ;) (chociaż nie wierzę w te przeliczniki, to jednak zawsze mnie śmieszą :D)
  2. ahha :) no to fajny pomysł z tym konkursem ^^ z hula hop rewelka :loveu: czy w pierwszych dwóch etapach są eliminacje?
  3. no to Ci życzę wielu cudownych wrażeń książkowych ^^ ja by łam mol od początku ;) Pratchett to fantastyka, a Christie kryminał ;> Nacji nie czytałam, póki co czytam tomy z cyklu Świat Dysku ^^ cudo :D Żmierzchu też nie czytałam, i chyba na arzie nie będę miała okazji, bo zaraz rok szkolny i czasu mieć nie będę. dlatego acłe wakacje spędziłam na czytaniu i nie żałuję :loveu:
  4. no podobno można ;) to życzę pomyślnego wyzdrowienia oczu ^^
  5. na czym polega 'konkurs najlepszy beag;e' ? na agility ?? ;>
  6. ludzie sami sobie wystawiają swiadectwo ;/
  7. o przykro mi... ale to chyba nie przeszkadza mocno, co?? długo tak musisz?
  8. dziwny psies :evil_lol: moja uwielbia alkohole poza szampanem bo jej w nos strzela ^^ raz sie drinkiem upiła :evil_lol: czyli ze z Paco wyrośnie porządny dżentelmen :cool3:
  9. czujesz się, ale nie wyglądasz ;) załóż okulary z tyłu i wtedy zrób zdjecie - będziesz cosiem ;) ja np teraz nie mogę ;p
  10. Na fotki czekając, pytam, czy czytałaś kiedyś Pratchetta? on napisał tego mnóstwo i jeszcze zyje i pisze ;) chociaż Christie chyba nie pobije ;D
  11. [quote name='deer']No to milego dnia! ja sie duzo rozpisalam u ciebie [/QUOTE] wiesz wcale mi to nie przeszkadza ;) miło jets pogadać, szczególnie na konkretne tematy ;) [quote name='asiunia']Lucky bardzo fajnie łapie dysk-długo ćwiczycie?[/QUOTE] hmm trudno powiedzieć. z jakiś kwartał temu ćwiczyłyśmy, potem przestałyśmy, i z tydzień temu znowu zaczęłyśmy. z tym łapaniem to własnie o to chodzi, żeby tak nie łapała. ma łapać zebami zamiast łapami, tylko ze jej się skakać nie chce, a ja nie umiem rzucać ;p tylko rollery mi w miarę wychodzą (takie żeby po ziemi się dysk toczył) ;) A poza tym to właśnie wróciłyśmy od weta. Zdjęciu RTG się nie przyglądał, nie pomierzył, bo nie miał czasu, ale prawy staw jest tak na granicy normalności. Za 2-3 tygodnie wracamy do sportu ^^ Miał wolną chwilę więc wypytywałam go o różne rzeczy, np czy można wysterylizować rybę (cierpliwy facet :evil_lol:). jak pytałam, od kiedy może dostawać normalne jedzenie, tzn resztki ze stołu, (bo nam się zmywać nie chce:roll:) to spojrzał i powiedział, że już można. potem ją poniuniał i powiedział, że jednak bardzo ją lubi i mamy jej gotoeać kurczaczka z ryżem przez 3 tygodnie ^^ :D:D :evil_lol:
  12. na razie mykamy do weta ^^ a potem jak wrócimy to sprzątanie ;/ będę raczej po południu niż przed ;/
  13. nie mam pojęcia jak to jest. Lucky jest moim pierwszym psem. Chciałabym mieć dla niej do towarzystwa psiaka, tylko mało miejsca (chociaż, patrząc na sąsiadów...) i czasu. jakby był domek z ogródkiem, ktory się mamie i mnie marzy, to pewnie, że byłby drugi pies (już mnie pytają, kiedy następny :evil_lol:). nie trzeba wtedy tyle wyprowadzać daleko, wystarczy wypuścić i bawią się same ;) przy okazji trochę zsocjalizowane ^^ ja nawet balkonu nie mam bo to parter ;/ canon mnie kusił tym że nie ma oddzielnego akumulatora dopasowanego tylko do niego tylko baterie czy akumulatory AA, więc łatwiej jest jak się rozładuje, idziesz do sklepu i kupujesz a tu lipa. ;)
  14. wiecie co, nie ma się co kłócić. oficjalnie: nie jest yorkiem. nieoficjalnie: w sercu zawsze bedzie tym, kim chcesz, aby ten pies był.
  15. ja powoli zmieniam koncepcję życia i uczę się, zeby gówna nie kupować. z 5(?) lat temu zależało mi zeby mieć po prostu aparat i hp mi wystarczył. a potem jak juz się wciągnęłam w fotografowanie, to ho ho! hp sie wziął i rozpadł to rzuciłam nim o piasek nad jeziorem i mu guziczki powypadały. kupiałam sobie fajnego canona 650 is to mi go ukradli. ojciec się zlitował i powiedział, ze mi kupi aparat. jaki sobie wybiore. tylko ze jak wybrałam nikon d90 to powiedział, że za drogi;p wiec poszłam do sklepu żeby mi doradzili i dali mi ten albo canona, dałam oba ojcu do sprawdzenia i on powiedział że nikon nieporównywalnie lepszy i tak teraz się uczę powoli obsługi aparatu. ^^ nie przeszkadza mi że nie lustrzanka, chcoiaż trzeba się więcej namęcznyć, żeby zdjecie wyszło to jednak szkoleniowy nie jest zły :D lubię go ;) chociaż czasmai nie rozumiem :D wiesz, niedawno wyprowadzili się z mojego bloku (exmisja) ludzie, którzy mieszkali na 40 m kw w 7 oasób (3 pokolenia) i jeszcze chyba 2 albo 3 psy :roll: od biedy da się zmiescić się :evil_lol:
  16. [quote name='inkaa']Cieszę się![/QUOTE] ja też, nawet nie wiesz, jak bardzo. czekam jeszcze tylko na wyniki zdjęcia RTG stawów biodrowych ... dziś się prawdopodobnie dowiemy wiecej, bo ogólnie podobno nie jest źle. [quote name='ikucha']jak fajnie a moj ikur jakos nie chce latac za frisbee szybko go nudzi, zdecydowanie woli patolki pozdrawiamy [/QUOTE] nie należy zbyt dlugich sesji urządzać, 5-10 minut, potem góra 20. takie rozruszanie ;) ps co to są patolki?? [quote name='Kaja']ikucha mój też się z frisbee szybko nudzi, poleci kilka razy i nie chce przynościć, moje frisbee jest pozatym z gumy, więc Soplowatemu to niezbyt pasuje, guma ma straszny smak, więc nie zanosi się, aby szczęśliwie frisbee przynosił A tak pozatym to słodkie footki[/QUOTE] my sobie zamówiłysmy takie profesjonalne (to różowe) i jest całkiem niezłe, tylko trochę się odkształciło jak na poczatku się nim przeciągałysmy ;] gumowe są rzeczywiście niesmacznme. a drugie z którego korzystamy dostalyśmy na zawodach, takie Pedigree, taniocha, szału nie ma, plastik łatwo zgryźliwy, ale jakos się trzyma ;) jak za długo suczy nie męczę, to nie odnosi go nabok i nie zaczyna wygryzać ^^ przy okazji cwiczymy aportowanie :D [quote name='jonqilla']oo kolejny frisbeesowy szaleniec a jak ładnie łapie oburącz [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com...2/00000002.jpg[/url][/QUOTE] ee tam szaleniec, ona nawet nie do końca rozumie, o co w tym chodzi :roll: chyba że to ja jestem szaleniec :cool3: a co do lapania - to właśnie trzeba wyeliminować ;) [quote name='deer']To Twoja galeria to wrzucasz co chcesz Wiesz ty masz kompkt, ja mam lustrzanke wiec wiadomo ze ja mam wieksze szasne na wiecje udanych zdjec niom moze kiedys jakis rudzielec zamieszka z nami :P[/QUOTE] tu się nie ma co sprzeczać, że lustro jest lepsze od kompaktu ;) ale lustrzanki nie miałam żadnej upatrzonej (poza nikonem D90, ale stał się zbyt popularny). a do nikona i canona mam zaufanie ;) a tego ze zdjeciami jedno na sto to nauczył mnie facet posiadający lustro, za to chyba znający się na zdjęciach ;-) ale miałam wtedy starego hp, który nawet technicznie nic nie mógł zrobić dobrze (makro od 17cm?!?!). planujesz już rude zwierzę ?? ;-) może wypożycz do fotografowania ;]
  17. [COLOR="DarkOrchid"][B]ZDJĘCIA Z FRISBEE NA WSTECZU[/B][/COLOR] Nikogo teraz nie ma ze znajomych?? To wybywam . do zobaczenia (przeczytania) później ;) ew. wcześniej :evil_lol:
  18. mój półdalmat poza wanną uwielbia :evil_lol:
  19. powodzenia wszystkim!!
  20. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/330152/00000006.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/330152/00000007.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/330152/00000008.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/330152/00000009.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/330152/00000010.jpg[/img] By było na tyle ^^
  21. Zdjęcia wykonane przez moją mamę, obrobione przeze mnie, przedtawiające ostatnio "wolny wypad" (bez smyczy znaczy się) z Lakucicą. Poćwiczyłyśmy trochę frisbee. Średnio nam idzie, ale fajnie, że zostało chociaż trochę uwiecznione ;) [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/330152/00000001.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/330152/00000002.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/330152/00000003.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/330152/00000004.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/330152/00000005.jpg[/img]
  22. [quote name='asiunia']Wszędobylskie igiełki,chociaż ucho przyklapnęło więc jest szansa że igiełki zrobią bye bye w najblizszym czasie[/QUOTE] nadzieje płonne :evil_lol:
  23. as_kate

    agentka 007! ;)

    [url]http://img41.imageshack.us/img41/1372/amiska3h.jpg[/url] pyszczek jak mapet :loveu:
  24. [url]http://i26.tinypic.com/30rtwf7.jpg[/url] widać ;)
×
×
  • Create New...