Dziewczyny, jestem z Tarnowa. Ktoraś z Was pisala,że bedzie jechac z Rzeszowa do Krakowa. Mam troche rzeczy, recznikow posciele, coś moge jeszcze dokupić. Zgubilam tego posta- i nie mogę go odnaleźć. Prosze o odzew - mój numer 603449369.Tarnów jest po drodze z Rzeszowa do Krakowa wiec mozna byłoby pomóc. Chociaż tyle mogę zrobić- ale tego co to zrobił uwiązalabym przy tej budzie na tym łancuchu do końca życia. Szkoda słów bo zadne tego bestialstwa nie oddadzą.