Jump to content
Dogomania

yoko100

Members
  • Posts

    5597
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yoko100

  1. oo to jak ma 2 miesiace to moga sie bez problemu zaakceptowac i przyzwyczaic do siebie
  2. oby bylo by swietnie gdyby znalazl bidulek domek
  3. Probuje rozkminic co z tym Poldkiem sie teraz dzieje on dalej tam na firmie??
  4. ja bym nie dala rady juz po takim czasie oddac:(
  5. oby tylko sie dogadal z tym owczarkiem, superowo bybylo
  6. tak na Maje mi to obojetne ktory najbardziej potrzebujacy:)
  7. przelalam wlasnie dla SZARIKA 10 ZL
  8. ja niestety narazie moge jednorazowo wplacic, wierze ze sie uda , musi dostac szanse :-(
  9. Kaliemu chyba tez cos obiecalam orzelac tylko musze jeszcze raz konto prosic bo mam braki okrutne
  10. oby ogloszenia jakis domek przyniosly dla Budynka
  11. ciotki cy ja wlacalam na maluchy cos?no teraz na malucha?wiem ze mialam wplacic ale nie widze rozliczeniaz adnego i nie pamietqm a mialam nawal roboty ostatnimi czasy i mam zaleglosci
  12. Murko czy doszlo 60 zl odemnie zbazarku, nie moge zalesc watku hoteliku a wyslalam juz chwile temu
  13. kiedys Lori uszy wszytskie zakopywal nawet jesc nie chcial a tu prosze
  14. brak słów normalnie zastanawia mnie wogole jak ludzie bo napewno sasiedzi to widza codziennie i nie reaguja:(
  15. Lucusiu a mialo byc lepiej , dobrze ze choc czul kogos bliskiego przy sobie :-(:-(:-(
  16. ciotka może cie jedynie porzucic Budynku
  17. a ma teraz jakiekolwiwk ogłoszenia?
  18. Simonek poqinien szybciutko znalesc domek jest taki sliczny :loveu:
  19. te zdejcia sa rewwelacyjne normalnie
  20. co nagle to po diable:) Lorus widocznie potrzebuje troszke czasu
  21. wlasnie co sie dzieje z Figunia?
×
×
  • Create New...