Nawet nie wląnczylam tego filmu:(wystarczy mi to co jest napisane.A gdzie to wogole sie dzieje??Jakie wojewodztwo?
Te psy powinny tak zrobic ale z tym człowiekiem co je trzyma.
Otakich rzeczach powinno być głośno !!!!!!!!Żeby sie wreszcie obudzili !!!!!wrrrrrrrrrrrrr
Tylko musiałabym znac mniej wiecej date wczesniej bo jesli to bedzie w dniach pracy to trzeba bedzie urlop sobie wziasc, ale myśle ze dało by rade.Antoś chyba prześpi cała droge .Tylko trzeba było by sie zaytrzymywać co jakis czas na co nie co.
Jeśli chodzi o transpory to gdzie jest wogole Sochaczew?No i jeśli nie ebdzie dla Antosia transportu ja moge pomyśleć.Noi bede w schronisku w tym tygodniu bo okulary zostawilam i musze je odebrać.