[quote name='AnnaAntonina']Mam pytanie, bardzo proszę się nie śmiać ze mnie.
Założyłam dziś mojemu Kubie po raz pierwszy szelki. Spodziewałam się, że karabińczyk do przypięcia smyczy będzie na karku. A on jest ładnych parę cm za karkiem. Czy ja mu źle założyłam te szelki, czy tak powinno być?[/QUOTE]
Jaki masz typ szelek?
U ns kółko do smyczy jest tam, gdzie przypięty ID
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3433/dsc02563e.jpg[/IMG]