[quote name='kamila.m']Dziękujemy bardzo, on to ma dobrze , bo nie świadomy jest tego co go czeka , ja za to cała w nerwach już jestem:placz::placz::placz:[/quote]
napewno wszystko będzie ok :loveu:
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA LULUSIA :new-bday:
:BIG::smilecol::BIG::smilecol::BIG:
... a prezencik był :mad: