[quote name='Aga76']Cze De :loveu:
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Buuu, wczoraj cały dzień byłam na prochach, mózg mi się wygotował, rano zima, po południu wiosna, hihihi zeświruję do kwietnia, oj buu[/COLOR][/SIZE][/quote]
Cześć Daria :loveu:
Oj Aguś :glaszcze: a swoją drogą to idzie ześwirować z tą pogodą :shake: