Jump to content
Dogomania

LadyBell

Members
  • Posts

    1495
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LadyBell

  1. z moich obliczeń wychodzi że 110 zł jest na hotel przeznaczone.. a reszta tj. 200zł na diagnostykę.
  2. w imieniu Masterka serdecznie dziękujemy za pomoc!! Obecnie zdeklarowanych jest 410 zł.
  3. zdeklarowanych jest już 130zł więc może jakoś pójdzie? Allegro cegiełkowy by się przydało. Zawsze coś będzie.
  4. Przecinek + 9 godzin samotności + kotka do zabawy + WIELKA NIESPOŻYTA ENERGIA = katastrofa w mieszkaniu i powrót z adopcji..
  5. [quote name='idusiek']albo: przygotowac Panią na remont mieszkania i pogrzeb kota ....[/QUOTE] o tak.. to najprędzej..
  6. [quote name='LadyBell']odpowiedziałam Państwu na maila - zobaczymy czy się odezwą. Ludzie są różni przecież..[/QUOTE] taa dostałam odpowiedź.. * pani z okolic Wrocławia * pies miałby zostawać na ok. 9 h gdy Pani pracuje. W tym czasie w domu byłby razem z kotką. * zgadzają się na wizytę. Myślę że szukamy dalej..
  7. Dyzio, Lucek, Mickey, Dinuś, Tytus, Pedro, Koffi , Carat ( powtórzę bo bardzo ładne) :)
  8. Co tam słychać u Chrupcia? Jak bioderko? nadal histeryzuje?
  9. [quote name='LadyBell']W Ostrowi Mazowieckiej jest taki psiaczek. Nazywa się Orzeszek i jego imię jest całkowicie uzasadnione - waży zaledwie 5 kilo. Jest w typie pinczera, no może trochę bardziej masywny ale równie malutki. Gdy wolontariusze odwiedzili jego boks leżał w bezruchu i czekał. Na co? Na to co wszystkie - na szansę normalnego życia. Jednak w jego malutkich ciemnych oczach rysuje się rezygnacja i ogromny smutek. On już nie wierzy że kiedyś z tamtąd wyjdzie. A przecież ma zaledwie [U][COLOR=Red][B]ROK!!![/B][/COLOR][/U] Czy ktoś w końcu sprawi że jego ogon zamerda w uśmiechu a oczy żywo zabłysną?? Kontakt: 029 746 82 99; 0 600 101 446 ; 0 600 220 338 [IMG]http://ostrow.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/40882.jpg[/IMG] [/QUOTE] Pamiętacie go? To Orzeszek. I..... MA DOMEK :)
  10. to może się skusisz?? [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/wink333.gif[/IMG]
  11. A wiadomo co z tym oczkiem Długiego? A Fifi!! To gigant!! ;) [quote name='idusiek']a najlepsze, ze wtedy miał krótkie łapki... [IMG]http://petsy.pl/adpics/4b73b5687ed957d77a2ecbc9a.jpg[/IMG][/QUOTE] A ja to mu tych chudziutkich nóżek to trochę zazdroszczę:eviltong:
  12. o matko, a z Cypisaka taka mała pierdoła była ;) toż to teraz istny młodzieniec jest, i jaki przystojny :) Auraa a masz może zdjęcia Fifi, którą też miałaś na tymczasie? Ciekawa jestem jak ona teraz wygląda
  13. U mnie z kasą krucho :oops:, ale ZAWSZE możecie liczyć na moją pomoc w ogłaszaniu. Musi go koniecznie wet obejrzeć. Czy w Ostrowi jest taka możliwość czy trzeba go gdzie zawieść?? porozsyłam zaraz wątek.
  14. Mariolka oglądałyście z bliska jego stopę? W jakim ona jest stanie " na oko" ? (Na zdjęciach wygląda strasznie, jakby wcale jej nie miał..) Widać że jest wokół niej opuchlizna czyli zapewne stan zapalny. Nie chciałabym być złym prorokiem ale jeżeli to stara sprawa to być może konieczna będzie amputacja.. On w ogóle na niej nie staje?? Oglądał go vet?
  15. oj gadatliwy, a głosik to on ma, co chwila inna tonacja, ale to mu zdecydowanie dodaje uroku. Dla niego to przydałby się dom z ogrodem...
  16. Miluś nie jest w schronisku w Ostrowii Mazowieckiej. Jest w dt i adopcją chyba zajmuje się Beka. Na stronie schroniska wystawiony grzecznościowo. Bynajmniej z tego co mi wiadomo. Dla upewnienia spytaj Idusiek.
  17. o no widzisz! adopcje w ruchu :) A ktoś wczoraj zainteresował się Szymkiem, Amantem, Przecinkiem, Fredkiem,Kredką i Guciem? czekam na nowe zdjęcia do nowych ogłoszeń ;)
  18. Chmurka i Dominisia ( woj. Mazowieckie) w NOWYCH DOMACH :)
  19. [quote name='ladybell'][B][SIZE=2][FONT=book antiqua][COLOR=#000080]i[/COLOR][/FONT][COLOR=black][FONT=georgia]mię:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] graszka [B][FONT=georgia][SIZE=2][COLOR=black]płeć: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=georgia][SIZE=2][COLOR=black]suczka[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=georgia][SIZE=2][COLOR=black][B]wiek:[/B] ok. 2-3 lata[/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=georgia][SIZE=2][COLOR=black]waga: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=georgia][SIZE=2][COLOR=black]ok.5-6 kg.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/Igraszka/slides/DSC_2465.jpg[/IMG] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/igraszka/slides/dsc_2465.jpg[/IMG][/quote] w nowym domu od wczoraj!!! :)
  20. musi być!! Bardzo się cieszę że adopcje się ciutkę ruszyły. Duśka też szybko znajdzie dom. Jest bardzo kontaktowa i śmiała.
  21. no to na 100 rocznice parę ogłoszonek: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-mlody-aktywny-OWCZAREK-szuka-domu-W0QQAdIdZ205427292[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,15769,Lw==.html[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=29614[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/YOGI,14908[/URL] [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/mlody-aktywny-owczarek-szuka-domu-ID1TGR.html[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/4/7138.html[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=93669170&g=6[/URL]
×
×
  • Create New...