-
Posts
1495 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LadyBell
-
Maciek ze ZMIAŻDŻONĄ łapą. Juz po operacji,i JUZ W DOMU!!
LadyBell replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
z moich obliczeń wychodzi że 110 zł jest na hotel przeznaczone.. a reszta tj. 200zł na diagnostykę. -
Maciek ze ZMIAŻDŻONĄ łapą. Juz po operacji,i JUZ W DOMU!!
LadyBell replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
w imieniu Masterka serdecznie dziękujemy za pomoc!! Obecnie zdeklarowanych jest 410 zł. -
DORIAN - SZKIELET ONka - pojechał do domku w Gdańsku!
LadyBell replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
co z domem dla dorianka?? -
Maciek ze ZMIAŻDŻONĄ łapą. Juz po operacji,i JUZ W DOMU!!
LadyBell replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
zdeklarowanych jest już 130zł więc może jakoś pójdzie? Allegro cegiełkowy by się przydało. Zawsze coś będzie. -
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
LadyBell replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Przecinek + 9 godzin samotności + kotka do zabawy + WIELKA NIESPOŻYTA ENERGIA = katastrofa w mieszkaniu i powrót z adopcji.. -
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
LadyBell replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']albo: przygotowac Panią na remont mieszkania i pogrzeb kota ....[/QUOTE] o tak.. to najprędzej.. -
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
LadyBell replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='LadyBell']odpowiedziałam Państwu na maila - zobaczymy czy się odezwą. Ludzie są różni przecież..[/QUOTE] taa dostałam odpowiedź.. * pani z okolic Wrocławia * pies miałby zostawać na ok. 9 h gdy Pani pracuje. W tym czasie w domu byłby razem z kotką. * zgadzają się na wizytę. Myślę że szukamy dalej.. -
Aron- onek z Ostrowi - pojechał do nowego domu:)
LadyBell replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Dyzio, Lucek, Mickey, Dinuś, Tytus, Pedro, Koffi , Carat ( powtórzę bo bardzo ładne) :) -
Mały Chrupcio nie staje na łapce- ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT
LadyBell replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Co tam słychać u Chrupcia? Jak bioderko? nadal histeryzuje? -
[quote name='LadyBell']W Ostrowi Mazowieckiej jest taki psiaczek. Nazywa się Orzeszek i jego imię jest całkowicie uzasadnione - waży zaledwie 5 kilo. Jest w typie pinczera, no może trochę bardziej masywny ale równie malutki. Gdy wolontariusze odwiedzili jego boks leżał w bezruchu i czekał. Na co? Na to co wszystkie - na szansę normalnego życia. Jednak w jego malutkich ciemnych oczach rysuje się rezygnacja i ogromny smutek. On już nie wierzy że kiedyś z tamtąd wyjdzie. A przecież ma zaledwie [U][COLOR=Red][B]ROK!!![/B][/COLOR][/U] Czy ktoś w końcu sprawi że jego ogon zamerda w uśmiechu a oczy żywo zabłysną?? Kontakt: 029 746 82 99; 0 600 101 446 ; 0 600 220 338 [IMG]http://ostrow.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/40882.jpg[/IMG] [/QUOTE] Pamiętacie go? To Orzeszek. I..... MA DOMEK :)
-
Maciek ze ZMIAŻDŻONĄ łapą. Juz po operacji,i JUZ W DOMU!!
LadyBell replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
U mnie z kasą krucho :oops:, ale ZAWSZE możecie liczyć na moją pomoc w ogłaszaniu. Musi go koniecznie wet obejrzeć. Czy w Ostrowi jest taka możliwość czy trzeba go gdzie zawieść?? porozsyłam zaraz wątek. -
Maciek ze ZMIAŻDŻONĄ łapą. Juz po operacji,i JUZ W DOMU!!
LadyBell replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Mariolka oglądałyście z bliska jego stopę? W jakim ona jest stanie " na oko" ? (Na zdjęciach wygląda strasznie, jakby wcale jej nie miał..) Widać że jest wokół niej opuchlizna czyli zapewne stan zapalny. Nie chciałabym być złym prorokiem ale jeżeli to stara sprawa to być może konieczna będzie amputacja.. On w ogóle na niej nie staje?? Oglądał go vet? -
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
LadyBell replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
oj gadatliwy, a głosik to on ma, co chwila inna tonacja, ale to mu zdecydowanie dodaje uroku. Dla niego to przydałby się dom z ogrodem... -
[quote name='ladybell'][B][SIZE=2][FONT=book antiqua][COLOR=#000080]i[/COLOR][/FONT][COLOR=black][FONT=georgia]mię:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] graszka [B][FONT=georgia][SIZE=2][COLOR=black]płeć: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=georgia][SIZE=2][COLOR=black]suczka[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=georgia][SIZE=2][COLOR=black][B]wiek:[/B] ok. 2-3 lata[/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=georgia][SIZE=2][COLOR=black]waga: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=georgia][SIZE=2][COLOR=black]ok.5-6 kg.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/Igraszka/slides/DSC_2465.jpg[/IMG] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/igraszka/slides/dsc_2465.jpg[/IMG][/quote] w nowym domu od wczoraj!!! :)
-
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
LadyBell replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
no to na 100 rocznice parę ogłoszonek: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-mlody-aktywny-OWCZAREK-szuka-domu-W0QQAdIdZ205427292[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,15769,Lw==.html[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=29614[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/YOGI,14908[/URL] [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/mlody-aktywny-owczarek-szuka-domu-ID1TGR.html[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/4/7138.html[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=93669170&g=6[/URL]