Jump to content
Dogomania

Ola la

Members
  • Posts

    2418
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola la

  1. Niom taki skakun z niego ;) w ogole fajna nazwa skakun skakun...heh chociaz moim ulubionym słowem jest pluskwa ;) Faktiko piesu ubostwiaja śniezek,choć sznaucerka mojego dziadka chodzi po sniegu jak po rozżarzonych wągielkach :-D becia nio dzis cus nikt nie pisze...ja nie pisalam bo wstyd sie przyznać wlasnie wstalam :eviltong: rankiem tylko wstalamoporządzić mojego zwierza i tak sie jakos porobilo ,ze się znowu usnęło:shake: a u Kojaka nio nicość nikt nie dzwoni,nie pyta. Ma szanse byc ze mna na akcji adopcyjnej w centrum handlowym gdzie wiekszosc psow znajduje super domu..ale nie wiadomo czy bedzie miejsce:shake:
  2. Niom Mars to jest mocarny pies :diabloti: żaden rak go nie śmie tknąć:P tak dzielnie dzis walczyl u weta haha.dobrze,ze byla twoja mamucza .Mars wyraznie za nia przepada:diabloti: jutro znow potrzeba calej ekipy?
  3. [B]Ewelina.w38[/B] Fakt pierwsze zdjęcia KOjakowskiego są przerażające...zwłąszcza jego mina...mimo to sobie wskoczył na Pna na zdjęciu ;) to silniejsze od niego.uwielbia wszędzie skakać ten dzikus.Troche to męczące(z 2 razy mnie przewrocił ale z pelnego rozbiegu na mnie skoczył;) a ze ja postawna nie jestem to polecialam jak dziecko do tylu). a po sniegu to uwielbia latać ;) moglby tak przypuszczam do rana tyle ,ze moje nogi wlasciwie juz nie byly jak moje bo stracilam chwilowo czucie w stopkach ;) jak przylazlam do domu to mialam takie prawie czarne paluchy! dopiero po goracym prysznicu sie zarozowily.... a Kojak tez mial problemy caly ze sniegowych kulek byl ...
  4. [B]bico[/B] no nie da się ukryć niestety:oops: moja kondycja pozostawia wiele do zyczenia :( słabiak ze mnie ;) nie to co Kojak.Kopal w tym śniegu i az do zemi sie dokopał:) jakąś norniczke wyczuł czy ryjóweczke :-D no dziki szał to był:) potem musialam mu te kulki z mordy odczepiac :/ [B]Mru[/B] chyba zamowie w tym sklepie(o dziwo sie wyswietlily zdjecia) bo to raczej pewne ze je przysla.nie to co z allegro. Kaze mu wyryc na adresowie oszołom,waryjot lub cuś w tym stylu:P [B]gagata[/B] nie wyswietlaja mi sie zdjecia tych adresowek.praktycznie zadne mi sie nie wyswietlaja bo spowolnily mi gnidy z play internet i do 20stego musze czekać :mad: tak na juz to wcisne adres i tel do takiego fuj fuj brzydkieego plastikowego czegos przyczepianego nieraz do wszelakich kluczy w szkołach :razz:
  5. Justyna no nie wiem:( napewno finansowo trzeba by go wspomoc.Jakis bazarek czy cos.Ja puki co wystawiam bazara na Kojaka i kojelnego pewnie tez bo tez bidok w potrzebie jest. moze ktoś sie skusi na cuś z bazarku kojakowego ... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/wielki-bazarek-chusta-bluzah-m-konik-pluszak-inne-na-oskalpowanego-kojaka-131621"][/URL]
  6. ło jaka bidulka malutka borderkowa:placz: Zupelnie jak moj Ferdek tylko w wersji balck&white ... Moze by go tez zareklamować na borderkach w potrzebie? albo jakiś banerek?ja niestety nie potrafie takowego zrobic ale spytam kogoś.
  7. Bounty tu są wspomniane zdjęcia Marsika ktore no pikne nie są ale robiłam je na szybko zaraz po tym jak go znalazłam z Anią z Bytomia... Starszna bidula z niego.... błąkał sie niedaleko ogródkow działkowych na polach...Wlazl na teran budowy i jakis żałosny robol nie wiedzial ze z Ania widzimy i rzucal w Marsa sniegiem i czyms jeszcze...:angryy: Potem ANia zapieła Marsa i poszliśmy... Strasznie mi przykro ,ze wlasnie teraz gdy jest bezpieczny dzieją sie takie rzeczy.Oby to nie byly przerzuty.Oby. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/61/7f9ecc2146c44b3cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/65/bb946fcdd6ec860emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/61/080cf09588bf1231med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dziękuję za rady! jutro zaopatrze gładkiego i szorstkiego szaleńca w kapsuły!;) no nic najwyzej sobie poczytają moje dane:shake: a niech maja;) łosz po wielu próbach udało mi sie wstawić filim z naszego dzisiejszego spacerczana brrrrrrrrrrr........ [U][COLOR=#0000ff][yt][/COLOR][/U][URL="http://www.youtube.com/watch?v=Jx63jFJrSLo"]YouTube - Rozbrykany Yetti[/URL][/yt[U][COLOR=#0000ff]][/COLOR][/U]
  9. no mialy byc takie ładne kostki:mad: Wystawie wystawie.Moj pierwszy negatyw.Mam nadzieje ,ze nikt mi nie da ot tak odwetowego. No nic potrzebuje identyfikatory na już". Tylko gdzie w zoologicznym zamowic mozna?? Ferdek szaleje na dworze i często sie nie slucha...Kojak przeciwnie ale lepiej miec identyfikator niz nie miec:shake: Zaraz wstawie film kojakowy.:evil_lol:
  10. Nie i nie odpisują.bede musiala negatywa wystawić.Mialam odebrac za pobraniem ale ani widu ani slychu:shake: Ferdkowi tez zamowilam i nic. Mozna moze w zoologiczym zmaowic?
  11. O to super Neczka! dobry pomyśłonek;) troche tych fotek jest...taki fotomodel z niego :) LItiel a zapraszam na bazarek zapraszam cieplutko w ten mroźny dzień :diabloti: [B][SIZE=4]A oto zdjątka z naszego dzisiejszego śnieżnego spacerczana[/SIZE][/B]:cool3: Szalał ażeto szalał...ciągle miał na mnie oko i nieodstępował na krok...no może kilka kroków.Usłuchany wariat jest na spacerkach:roll: Po spacerze obierałam go ze śnieznych kulek z pól godziny...:evil_lol: a o sobie nie wspomne.Nie wiem czy jest jeszcze jakis trep brodzący miejscamy po udka w śniego:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/65/b956216326f1f868med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/61/9c4c7ce99847dab5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/61/ba1e29b7a4fddfb7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/61/9a03dac45c0ea1d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/61/27ec1ee0ab322b43med.jpg[/IMG][/URL]
  12. [B]SZPILKA [/B]ołkej noł problemo.Lece do Kojaka troge go podeptać:evil_lol: Moze to pomoze.Miejmy nadzieje;) Randall zaraz napisze do Ani z Bytomia bo gdzie smi sie ten nr zapodział.Za pół godzinki będzie numerek;)
  13. [B]gibon301 :multi: [/B]niom ze szkoleniem to tak po kojkakowemu idzie:) jak sie trepa pochwali za to że ładnie usiadł zamiast skoczyc to ten oszołomek z radości znów chce skakać...no taki wesołek szurnity z niego.:roll:
  14. [B]Lara[/B] no tak to cały on.Zywe włochate srebro:eviltong: Nikt tu do Kojaka prawie nie zagląda:shake: Naprawde polecam bazarek.Gdyby ktoś coś zalicytował cokolwiek Kojak byłby wdzięczny. Cały zysk pojdzie na opłacenie DT. Szkoda ,ze nikt nie zagląda... ani tu ani tam. Było swego czasu troszku osób ,wiem ,ze wiele osób juz pomogło:loveu: Dziękuje im w imieniu swoim i Kojakowskiego :loveu: Niom więc książeczki,pluszaczek,kuń,fatałaszek i inne polecają się:cool3: Mogłam obfocić Kojaka w tych i przy tych bibelotkach moze byloby wiecej chetnych:cool3: jutro to zrobię :eviltong: wymodelujemy z Anią Kojaka:cool1:
  15. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B]KOJAKOWY BAZAREK[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B]Wystawiłam przed chwilą bazarek na KOJAKA.[/B] [B]Moze ktoś się na coś skusi :lol:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wielki-bazarek-chusta-bluzah-m-konik-pluszak-inne-na-oskalpowanego-kojaka-131621/[/URL]
  16. oj [B]Neczko [/B]odgryzł takiemy ślicnemu ludowemu konikowi na kółeczkach czubek głowy:crazyeye: i do kabla od drukarki sie dobral:shake: wie ze zle robi trep bo zaraz znika jak sie zobaczy co zrobił ale nie uczy sie na bledach:shake: niereeformowalny kojak:evil_lol:
  17. Nio wesoły Kojaczek:)on jest taki zawsze hehe. i wkurza bąbla Aniowego strasznie:cool3: W poniedziałek nakrece jeszcze jakiś smieszny filmik moze jak Kojak taranuje inne psy...jak po szmatach lata...
  18. [B]kmonika[/B] Dzieki wielkie za wstawienie filmiku :multi:ja nie umialam :shake: Troche kiepskiej jakosci filmik no ale telefoniaczem nagrywalam. i mam nadzieje ze ogladacie bez glosu...:shake:bo bredzę coś jak ostatni mutant:-( ale Kojak jest fajny :eviltong: uwielbia latac po tych chaszczach:lol:i przewracac w nich:evil_lol:taki fetysz:evil_lol:
  19. osz jak te posty skaczą:angryy: SZPILKA wrzucilam filmik na youtube ale jest beznadziejna jakosc obrazu:angryy: nie wiem czemu:shake:
  20. Oja Charly dwa dni mi dogo nie chodziło myslalam ,ze beda jakies dobre wiesci a tu taka wwiadomosc:-( mam nadzieje ,ze nie sa to jakies "skrajnie" dominujace psy:placz: przeca to jeszcze szczenior:placz:
  21. Nio głowka juz elegancka jest:evil_lol: czasami sobie tylko szaleniec rozdrapie albo sie huknie w biurko gdzie z namietnoscia przesiaduje:evil_lol: Senkju SZPILKA wrzuce filma na youtube zaraz.:lol: tylko vsobie haslo przypomne:shake:
  22. łosz kurcze widze ,ze innym dogomania chodzila" u mnie od dwoch dni zamiast logo dogo wyswietlal sie blad:-( Z chetką wrzuce filmik z szalenstwem Kojaka tylko niebardzo wiem jak:shake: jakby ktos pomogl to byloby miło:lol: a warto:cool3: puki co pare fotek z naszego śnieznego spacerku :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/58/d99caeeb03726657med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/59/627555ea3f9b4030med.jpg[/IMG][/URL] niestety aparat ma powolny zapłon i po sekundzie Kojakowski jest na mnie:mad:wiekszosc zdjec szalonego Kojaka wychodzi tak:lol:: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/62/2d12d4edc5681f11med.jpg[/IMG][/URL]
  23. Dzieńd0obry Kojaczątko!pewnie juz jakieś zabaweczki unicestwiasz;) wczoraj widzialam na wlasne oczy konika bez uszek i zmasakrowana czesc zabawkowej wiertatrki:cool3: kOjak lubi pomajsterkować:cool1: wrzuce film z szalenstwem Kojakowym jak mi karte pamieci dziad telefon zacznie czytac:angryy:
  24. Swietny:loveu: widac ,ze Cie kocha:cool3: bo o ile dobrze zrozumialam to to jest Niko i jego mama we wlasnej osobie;)
×
×
  • Create New...