-
Posts
2418 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ola la
-
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
Ola la replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
to ja poprosze;) super chruper plakaciątko -
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
Ola la replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']mam jeden, zaraz go pokażę:loveu::loveu:[/QUOTE] oooo to super! :loveu: -
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
Ola la replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o kurczaki telegazecie:crazyeye: zapomnialam,ze takie cus istnieje:oops: -
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
Ola la replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
ciotki a potrafilaby ktoras zrobic taki fajny plakacik lenoxxxxikowy? chwytajacy za serce?Podrukowalabym tego troche i porozdawala i poprzyklejala tu i tam hmmm ciekawe co u niego...taka pogoda:shake: -
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
Ola la replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O rany super! dech mi zaparlo normalnie:lol::loveu: trzymam kciukasy z sil calych!:multi: a gdzie ta Pani wypatrzyla AMidke? kurcze no bomba -
to ja jeszcze zglosze psiaka JOMUS jesli jutro na akcji byliby chetni jacys fajni na szczeniaczka to prosze daj mi znac ok? Pozdrowionka;)
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Ola la replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy']Reflektuje ale po godzinach... Albo w czwartek moze Ci pasuje? Ja kończe wtedy o 13:20 prace... Autem byśmy do 15 dojechały..[/QUOTE] no dla mnie bomba.,Wezme aparat to moze jakos sie bytomskim psiakom watek zalozy? -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Ola la replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy']Nie wiadomo, Anka chce we wtorek jechac do schroniska. Hera pojechala do nowego domku. Czyli pod opiek dawnego duetu nie znajduje się już nic, oprócz zaginionej Tinki...[/QUOTE] jejku to super ,ze choc Hera ma dom!ale na bank jakis fajny? ja moge jechac autkiem we wtorek do schronu albo srode.Baton reflektujesz? Moge sprawdzic czy jest Tina.Choc przyznam ,ze ciezko znosze schron wiedzac ,ze moge "tylko obejrzec psy: i zadnego nie zbrac ....nawet na spacer nie wyprowadzic.....ale to chyba jak kazdy..... -
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
Ola la replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Lenoxiku bedzie dobrze zobaczysz!mam dobre przeczucia :-D -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Ola la replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Halo halo? wiadomo juz cokolwiek? Fakt beznadziejne sa godziny otwarcia schroniska.... do 15.....przeciez do tej godziny zazwyczaj wszyscy pracujacy ludzie pracuja:-o -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
Ola la replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
o rany jakie cudne zdjecia!:loveu: a to zdjecie "w locie" bossssssssskie :mdleje: ALez on wypieknial.Tylko gdzie Ci chętni na brysiowy urok na wlasnosc :niewiem: No i dobry duszek Ewa gonzales przybyla! :multi: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ola la replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']u nas też biało,ale Juryś spi w swoim łóżeczku i generalnie śnieg go chyba mało obchodzi.[/QUOTE] cudnie:loveu: a najlepiej sie spi kiedy śniezek pada za oknem i jest mokro i brzydko i w ogóle :-D dzis poszedl odemnie spozniony przelewik na Jurysia ;) -
[CK] Niewidomy bohater roku 2010 Dick ma już dom
Ola la replied to Macho's topic in Już w nowym domu
O rany!!!!!!!!!co za wiesci!w taki paskudny dzien taka swietna wiadomosc!Dickuniu powodzenia!taki dom to rarytas! -
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
Ola la replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hmmmmmmmmmm nio wlasnie nie wiem.ale poradze sie kogos;) Jaszo super gdyby AMida wskoczyla na miejsce Iskierki.A kroi sie jej juz domek? a tak swoją drogą to mialam dzis glupi telefon o AMide:shake: dzwonil jakis gburowaty facet i pierwszymi jego slowami bylo ile AMida wazy :razz: potem gdzie ją odebrać...jak uslyszal o wizycie przedadopcyjnej to sie wylaczyl.Byl ze Slaska... -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Ola la replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Jasne malowanko będzie :) :evilbat: Skad by tu kolczatke wykombinować :roll: hmmmmm hmmmmmm szkoda ,ze tylko 3 godzinki bo czuje ,ze bedzie ciekawie :-D -
[quote name='amikat'] Malujemy dzieciakom buźki - OLALA czy możesz to zrobić? kupimy farbki. .[/QUOTE] Jasne :) .Z wielką chętką :evilbat: biedne dzieci :evil_lol:
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
Ola la replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
z ogloszenia nikt juz nie dzwonil......:( [QUOTE]Szkoda, że jej na akcję w SCC nie wezmą [/QUOTE] Wiesz ,że przed sekundą własnie o tym myslalam. o można zrobić zeby znalazla sie na akcji w SCC Dzieki Ci Kisiaraf za ogloszenia! :* Amida sie przypomina: [IMG]http://www.schronisko-katowice.eu/components/com_joomgallery/img_pictures/psy_1/66-08-3_1_20090404_1401908256.jpg[/IMG] -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
Ola la replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nio .piekne zdjecie. Odmlodnial o jakies 5 lat :-D taki przystojniak ,ze hej! musi mieć dobra opieke:loveu: no ale wiadomo co dom to dom. Domku przybywaj! -
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
Ola la replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zagladam nocna porą do drapieznika naszego!:loveu: -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Ola la replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='kuba123']będę na akcji 4.19.:diabloti:[/QUOTE] enoooooooo weź bo nam sie wikunia na dobre obrazi :nono: no ale powinien wiedzieć ,że eeeeee noooo my to tak ten tego ....yyyyyy z milości :Rose::iloveyou: no! :evil_lol: -
[CK] Niewidomy bohater roku 2010 Dick ma już dom
Ola la replied to Macho's topic in Już w nowym domu
Ja Dickowi regularnie odnawiam tylko cafeanimala . popracuje nad szersza gama ogloszen i dodam nowe zdjecia(ze strony CK). -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Ola la replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ja siemmm piszemmm! Mogę wcielić się w postać psa łańcuchowego. Jeno skąd ten łańcuch wytrzasnąć ? :niewiem: hmmm.......co do daty rozumiem ,że chodziło Ci o 4 października? :cool3: :evil_lol: -
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
Ola la replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no problemos! ;) ostatnio dwa psiaki trafily do Metra....ale zadnego odzewu -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
Ola la replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam watek.Jak tylko bedzie wiecej zdjec suni i maluchow to porobie ogloszenia. sliczna ta mamusia ...taki los :angryy: