Jump to content
Dogomania

Ola la

Members
  • Posts

    2418
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola la

  1. to ja poprosze;) super chruper plakaciątko
  2. [quote name='ihabe']mam jeden, zaraz go pokażę:loveu::loveu:[/QUOTE] oooo to super! :loveu:
  3. o kurczaki telegazecie:crazyeye: zapomnialam,ze takie cus istnieje:oops:
  4. ciotki a potrafilaby ktoras zrobic taki fajny plakacik lenoxxxxikowy? chwytajacy za serce?Podrukowalabym tego troche i porozdawala i poprzyklejala tu i tam hmmm ciekawe co u niego...taka pogoda:shake:
  5. O rany super! dech mi zaparlo normalnie:lol::loveu: trzymam kciukasy z sil calych!:multi: a gdzie ta Pani wypatrzyla AMidke? kurcze no bomba
  6. to ja jeszcze zglosze psiaka JOMUS jesli jutro na akcji byliby chetni jacys fajni na szczeniaczka to prosze daj mi znac ok? Pozdrowionka;)
  7. [quote name='BoUnTy']Reflektuje ale po godzinach... Albo w czwartek moze Ci pasuje? Ja kończe wtedy o 13:20 prace... Autem byśmy do 15 dojechały..[/QUOTE] no dla mnie bomba.,Wezme aparat to moze jakos sie bytomskim psiakom watek zalozy?
  8. [quote name='BoUnTy']Nie wiadomo, Anka chce we wtorek jechac do schroniska. Hera pojechala do nowego domku. Czyli pod opiek dawnego duetu nie znajduje się już nic, oprócz zaginionej Tinki...[/QUOTE] jejku to super ,ze choc Hera ma dom!ale na bank jakis fajny? ja moge jechac autkiem we wtorek do schronu albo srode.Baton reflektujesz? Moge sprawdzic czy jest Tina.Choc przyznam ,ze ciezko znosze schron wiedzac ,ze moge "tylko obejrzec psy: i zadnego nie zbrac ....nawet na spacer nie wyprowadzic.....ale to chyba jak kazdy.....
  9. Lenoxiku bedzie dobrze zobaczysz!mam dobre przeczucia :-D
  10. Halo halo? wiadomo juz cokolwiek? Fakt beznadziejne sa godziny otwarcia schroniska.... do 15.....przeciez do tej godziny zazwyczaj wszyscy pracujacy ludzie pracuja:-o
  11. o rany jakie cudne zdjecia!:loveu: a to zdjecie "w locie" bossssssssskie :mdleje: ALez on wypieknial.Tylko gdzie Ci chętni na brysiowy urok na wlasnosc :niewiem: No i dobry duszek Ewa gonzales przybyla! :multi:
  12. [quote name='ronja']u nas też biało,ale Juryś spi w swoim łóżeczku i generalnie śnieg go chyba mało obchodzi.[/QUOTE] cudnie:loveu: a najlepiej sie spi kiedy śniezek pada za oknem i jest mokro i brzydko i w ogóle :-D dzis poszedl odemnie spozniony przelewik na Jurysia ;)
  13. O rany!!!!!!!!!co za wiesci!w taki paskudny dzien taka swietna wiadomosc!Dickuniu powodzenia!taki dom to rarytas!
  14. hmmmmmmmmmm nio wlasnie nie wiem.ale poradze sie kogos;) Jaszo super gdyby AMida wskoczyla na miejsce Iskierki.A kroi sie jej juz domek? a tak swoją drogą to mialam dzis glupi telefon o AMide:shake: dzwonil jakis gburowaty facet i pierwszymi jego slowami bylo ile AMida wazy :razz: potem gdzie ją odebrać...jak uslyszal o wizycie przedadopcyjnej to sie wylaczyl.Byl ze Slaska...
  15. Jasne malowanko będzie :) :evilbat: Skad by tu kolczatke wykombinować :roll: hmmmmm hmmmmmm szkoda ,ze tylko 3 godzinki bo czuje ,ze bedzie ciekawie :-D
  16. [quote name='amikat'] Malujemy dzieciakom buźki - OLALA czy możesz to zrobić? kupimy farbki. .[/QUOTE] Jasne :) .Z wielką chętką :evilbat: biedne dzieci :evil_lol:
  17. z ogloszenia nikt juz nie dzwonil......:( [QUOTE]Szkoda, że jej na akcję w SCC nie wezmą [/QUOTE] Wiesz ,że przed sekundą własnie o tym myslalam. o można zrobić zeby znalazla sie na akcji w SCC Dzieki Ci Kisiaraf za ogloszenia! :* Amida sie przypomina: [IMG]http://www.schronisko-katowice.eu/components/com_joomgallery/img_pictures/psy_1/66-08-3_1_20090404_1401908256.jpg[/IMG]
  18. nio .piekne zdjecie. Odmlodnial o jakies 5 lat :-D taki przystojniak ,ze hej! musi mieć dobra opieke:loveu: no ale wiadomo co dom to dom. Domku przybywaj!
  19. Zagladam nocna porą do drapieznika naszego!:loveu:
  20. [quote name='iwona213']no niestety wet powiedział ze jest duze ryzyko że dzik zejdzie na stole i się nie podejmie zabiegu, tak więc dziczek ma jajeczka :roll:[/QUOTE] oby mogl wyruszyc tylko do wlasnego domku.Z jajami czy bez :-D
  21. [quote name='kuba123']będę na akcji 4.19.:diabloti:[/QUOTE] enoooooooo weź bo nam sie wikunia na dobre obrazi :nono: no ale powinien wiedzieć ,że eeeeee noooo my to tak ten tego ....yyyyyy z milości :Rose::iloveyou: no! :evil_lol:
  22. Ja Dickowi regularnie odnawiam tylko cafeanimala . popracuje nad szersza gama ogloszen i dodam nowe zdjecia(ze strony CK).
  23. Ja siemmm piszemmm! Mogę wcielić się w postać psa łańcuchowego. Jeno skąd ten łańcuch wytrzasnąć ? :niewiem: hmmm.......co do daty rozumiem ,że chodziło Ci o 4 października? :cool3: :evil_lol:
  24. no problemos! ;) ostatnio dwa psiaki trafily do Metra....ale zadnego odzewu
  25. Zaznaczam watek.Jak tylko bedzie wiecej zdjec suni i maluchow to porobie ogloszenia. sliczna ta mamusia ...taki los :angryy:
×
×
  • Create New...