[quote name='Ewa&Duffel'][url]http://i46.tinypic.com/1zw29ac.jpg[/url]
jak słodko ;) fajne zdjęcie :)
[url]http://i46.tinypic.com/2irknwg.jpg[/url]
latające uszy :D[/QUOTE]
Dzięki :)
[quote name='Zuzia&Snoopy'][URL]http://i46.tinypic.com/2irknwg.jpg[/URL] haha ta mina!:)[/QUOTE]
Mi się kojarzy z Betovenem ( tym bernardynem ) : P
[quote name='BobowitaMW']Ostatnie zdjęcie - super :cool3: :loveu:
Razem też bardzo ładnie wyglądacie! :)[/QUOTE]
Dziękujemy !
[quote name='marta95']Ale biega, widzę, że energia ją rozpiera :diabloti: .
Zapraszam do Fifi : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175776-Galeria-biaA-ego-diabeA-ka-Fifi?p=13713435&posted=1#post13713435[/URL][/QUOTE]
Dziękiuje, może później zajrzę, ale nie obiecuję, bo nie mam czasu
Odwiedzam tylko tych co nas odwiedzają praktycznie zawsze
ale sie postaram zajrzec .
U nas strasznie dużo śniegu, jutro idę pofocić więc będa zimowe zdjęcia .
Mróz jest straszny ( jak dla mnie ) ;p
Łapy jej marzną i staje łapę podnosi i nie chce iść ...
A kulek żadnych nie ma ...
Dzisiaj dostała cieczki ...
Ehh i koniec z zabawami bez smyczy.
Teraz trzeba się pilnować i psy odganiać ...
[IMG]http://i46.tinypic.com/mhtwde.jpg[/IMG]
Dzisiaj postaram się jeszcze wkleić zdjęcie na śniegu z cyfrówki z wczoraj :)