[quote name='eria']ooo trafiłam akurat na przedstawienie nowych domowników !!
Error fajnie, ale drugiego koniecznie nazwij DELETE :D
Czemu akurat dwa samczyki ?[/QUOTE]
Pewnie żeby się nie rozmnożyły ;p
Zdjęcia super !
A ten spaniel boski spotkany na spacerze :loveu:
[url]http://lh5.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S3g4_oTyabI/AAAAAAAAFGg/0kuaZKql3ds/s512/DSC06083.JPG[/url]
Fajne :]
[url]http://lh5.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S4qy-fhVDQI/AAAAAAAAGHE/QH-1h7FA2_I/s720/DSC06567.JPG[/url]
Szkoda że ucięte .
[quote name='Bewarka']BBeta, ja dla dwóch psów nie mam tyle co ty dla jednego...:mdleje: Super sobie je tak pooglądać, dobrze, że nie jestem chora :D[/QUOTE]
Ona też ma na dwa :)
Bbeta super :loveu: