[url]http://img228.imageshack.us/img228/2615/1054941.jpg[/url] - to jest świetna
nie mówiłyście że pokazy mody też były
[url]http://img180.imageshack.us/img180/5833/1054950.jpg[/url]
no no jakie fajne fotki
i oczywiście najlepszego dla solenizanta :) :new-bday::BIG::new-bday: [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_birthday.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/35.gif[/IMG]
to nie tak że się popsuł
ja sobie wymyśliłam żeby założyć do niego podświetlenie stacyjki
tak to mniej więcej wygląda
[IMG]http://www.autogaleria.pl/fotografie/chevrolet/chevrolet_epica_2.0_lt_2006_15_s.jpg[/IMG] to jest z leganzy ja mam lanosa
i z bratem żeśmy założyli :)
a chłopaki byli z nami trochę na podwórku a trochę przy aucie
no ja właśnie mam problem co z chłopakami zrobić jak ja będę grzebać
bo mama teraz się wczasuje i oni sami siedzą jak ja w pracy a potem to nie chciała bym żeby znów sami siedzieli
więc chyba też pomogą przy aucie