[quote name='Kinia'][URL]http://img518.imageshack.us/img518/4088/img0367ah2.jpg[/URL]
Ale wolno zjada to jabłko. Mój robi duże gryzy z każdej strony i nie ma jabłka.[/quote]
Gunia się pewnie delektowała jabłuszkiem
[quote name='Asiaczek']Tak, tylko dlaczego wokoło tyle resztek jabłuszka...[/quote]może chciała sobie trochę na później zostawić :)