[quote name='Feigned']dziękujemy :)
dzisiaj może dam jakieś foty, bo porobiłam trochę rano.. u nas dzisiaj pada śnieg, na zdj. to widać, ale wtedy dopiero zaczynał padać a teraz już jest wszędzie biało :diabloti:
ja wczoraj byłam w kinie na Avatarze 3d. Ale to to świetne! :loveu: strasznie mi się ten film podobał, polecam! ale jak ktoś ma do wyboru to zdecydowanie niech idzie na 3d! przez cały film miałam wrażenie, że też tam jestem, tylko po 1. godzinie zaczeły mnie boleć oczy :lol: ale było warto, oj tak.
a za godzinę lecę do galerii, może w końcu kupię coś sobie, a nie tylko ciągle Axelowi .. :lol:[/QUOTE]
Hejka witamy się po raz pierwszy masz slicznego pieska;) U nas też śnieg żeby Ci się Axel nie zgubił w tej białej pokrywie;)