-
Posts
982 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by warsawmoo
-
[quote name='MaDi']Mam dobre wieści! Właśnie wróciłam z maluchem od Profesora i....jest znaczna poprawa:) Czekamy do piątku i wtedy pewnie będzie operowany ale przed nim już nie tak skomplikowany zabieg.[/QUOTE] Powiem Ci tak: po tym małym pilnowańsku dzisiaj w klinice, (no wiesz - Ty kot, a ja niuniuś :razz:), to muszę stwierdzić, że mały ma złe imię :roll:. Powinien się Smarcik nazywać! po pierwsze - oko na swoim miejscu, a po drugie - ssssstraszny bystrzak z niego! Takie to-to małe, a tyle rozumu w główce się pomieściło. Pozazdrościć nowej pańci! :lol:
-
[quote name='MaDi']Mój przynajmniej czasem odpala a Twój chodzi jak zółw;)[/QUOTE] Ale chodzi! :eviltong: hooooop Bambu....!
-
[quote name='MaDi']Hejka;) Komputer mi padł:([/QUOTE] No tak, napewno! :evil_lol: Sam się wziął i padł :eviltong:
-
Oj co się dzieje? Gdzie te wszystkie ciotki poszły? :scream_3: halooooooo Bambu na pierwszą!
-
Ojej, ojej, ojej, terier mnie męczył od trzech dni na pw o tych nowościach, a ja nawet nie miałam czasu wejść na dogo... A tu TAKIE zamiany:crazyeye:. To cudownie, że udało się to wszystko razem załatwić, mam tylko nadzieję, że z tymi guzkami nie będzie jakichś dodatkowych sensacji .. :shake: ufffff No to już po wszystkim. Jajków ni ma to i chłopaka można do domku nowego wydawać. Tylko gdzie on?! Gdzie on?! Dziewczyny! Jesteście wspaniałe! :loveu: Mizianki dla mojego dzielnego Bambu!
-
[quote name='terier']Bambulek jest bardzo grzeczny przy zakrapianiu :) W najbliższych dniach obejrzy go wet. Przez zamieszanie związane z przeprowadzką zapomnieliśmy powiadomić, że chłopakowi się karma kończy :( bardzo przepraszam i mam pytanie czy będzie miał swoją karmę?[/QUOTE] Już Ci napisałam na pw, kochana. Do góry mój ulubieńcu! Hoooop!
-
[quote name='MaDi']Złożymy się na takse i pojedziemy większą grupą;)[/QUOTE] No a po drodze możecie wpaść do mnie na herbatę ;)
-
Oh, co z tym okiem się dzieje? Widzę, że ciągle ropieje... Skąd ta maść? Widział to wet?
-
[quote name='DONnka']I ja też podniosę Bambula nocną porą :):):)[/QUOTE] No, no, i to całkiem nocną .. Hop Bambul!
-
[quote name='MaDi']Wygłupy to będą bo sunia która nie może być jeszcze sterylizowana dostała cieczki, a Szarik jest jedynym jajecznym panem w całej bandzie. [/QUOTE] No to ja ci współczuję chłopie :evil_lol: Na pierwszą! A już!
-
Do góry Bambulu! Hoooop!
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
warsawmoo replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
No to i ja też ładnie poproszę podrzucając. Hooop! -
[quote name='bico']W Lublinie(chyba?), w dt u jednego z wolontariuszy Fundacji.[/QUOTE] Tak, Szarik jest w Lublinie. No i jak tam? Czyli kolor się podoba....? :cool3:
-
[quote name='DONnka']Bambulu słodki, ciotka DONnka zrobiła Ci w prezencie kolejne ogłoszenie na stronie [URL]http://www.psieadopcje.pl/dodaj-ogoszenie/146-inne/701-bambu-onek-ktory-otrzyma-drugi.html[/URL] Zajrzyjcie ciotki, jak się pięknie prezentuje :):):) Jak się nadarzy okazja to mizianko dla chłopaka poproszę ;)[/QUOTE] Wspaniale DONnka! Serdecznie dziękujemy! zuch! zuch! zuch dziewczyna!
-
Pomimo tak wielu krzywd i podłego traktowania zaraz po odebraniu, już na chwilkę potem, Bambu tak wspaniale zaufał człowiekowi... Zobaczcie teraz, co się dzieje! :multi: Same szczęśliwości na pycholu! :loveu: Dzisiaj mija dokładnie miesiąc od momentu darowania Bambulowi nowego życia!
-
[quote name='terier']Cała przyjemność po naszej stronie :) Bambulek to pojętny uczeń i szybko zrozumiał, że nie zrobimy mu krzywdy :) Bardzo ładnie spaceruje, interesuje się człowiekiem, kochany psiak z niego :)[/QUOTE] A czy mogę poprosić o filmik z zapuszczania kropelek? tak przy okazji ... ?:razz:
-
[quote name='hotelterier5']Bambu sam już upomina się o głaskanie, szybko poszło, od wczoraj ma zakrapiane oczko. Z natury jest delikatny!!![/QUOTE] Znowu się wzruszyłam .... Złamał mi serce ten chłopak ... No i nie wiem, czy już mówiłam, że zakochałam sie w tych terierach i hotelterierach ...:cool3: Dziewczyny jesteście WIELKIE!:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='DONnka']Bambu już nie jest "podszyty strachem" ale "psem po przejściach, któremu brakuje jeszcze pewności siebie" [B]Warsawmoo, mam nadzieję, że teraz będziesz zadowolona :)[/B] Co z tym ogłoszeniem na stronie psieadopcje.pl ? Dać czy nie dać ;)[/QUOTE] Tak, taaaak, jestem bardzo zadowolonaaa :loveu:. No i dać DONńciu, dać :lol:
-
[quote name='MaDi']Oczywiście, ładnie prosimy;) Willa jeszcze nie dotarła, czekamy na odpowiedz z firmy kiedy ma dotrzeć.[/QUOTE] Odpowiedź już przyszła. Buda będzie w tym tygodniu.
-
[quote name='terier']A można prosić o podanie maila? Bo nie znalazłam. Z góry dziękuję :)[/QUOTE] Zdjęcia doszły, dziękujemy!
-
[quote name='DONnka']Uroczyście zawiadamiam, że Bambu ma już pierwsze ogłoszenie na OwP w dziale do adopcji :) Możecie zajrzeć [URL]http://owczarki.eu/psiak/991[/URL] Trzymajmy kciuki za dobry domek :)[/QUOTE] Dziękujemy za ogłoszenie DONnka! Suuuper! Martwię się tylko, że nikt nie będzie chciał psa "podszytego strachem"... Moja wina :shake:. Nie pomyślałam, że to pójdzie w świat do ludzi, którzy nie znają historii Bambula :roll:. A chłopak się przecież rozkręca .. Widzieliście filmik...? Tam nawet było już miziane!!! :multi: Kocham cię terier :iloveyou: (pomimo, że ja owczarkowa jestem :eviltong:)
-
[quote name='DONnka']Czy to aby na pewno ten sam pies ?;) Trzymaj się Szarik, a willę już masz???[/QUOTE] ..zamówioną. Ale kiedy dojdzie .. ? Nie dali mi jeszcze odpowiedzi :lmaa:
-
[quote name='DONnka']Dzięki warsawmoo, skorzystam z Twojego opisu i będę improwizować Ogłoszenie zrobi się jutro ;)[/QUOTE] To cudnie! Dziękuję! A już się martwiłam, że trzeba go opisać jednym słowem ..... :oops: