-
Posts
1527 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lucySxy
-
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Biga czeka na swoj domek! Piekna dziewczynka i juz sprawdzona w kilku domnkach:lol: -
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Nie wiem , naprawde... nowy bazarek dla BIgi [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230199-Filizanki-kubek-porcelana-dla-bassetki-BIGI[/url]! . -
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Biedna Biga zasiedziala sie w domku tymczasowym...nie ma na razie zadnych widokow na domek..ostatnio miala propozycje do kojca na stale! Nie moge tez napisac .,ze przejada bazarki , bo nic nie zarobil bazarek wystawiony na nia!:shake: Nie wiem cioteczki ,co bedzie z nasza piekna Bigunia! Znowu zrobie jakis bazarek , moze ktos zajrzy.... -
Czas leci jak szalony , zaraz bedzie 2 lata... boze! Melwinku , zabieraj sie do domu!
-
Zagladam do Melwinka i widze ,ze domku ani sladu:shake: to juz chyba z rok jak go wiozlam?
-
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Zrobilam nowe ogloszenia dla suni.. caly czas szukamy dobrego domku..... -
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Pies moze byc przeszkoda , bo BIga roznie uklada swoje relacje z innymi psami.. z bassetem zyla swietnie, bez klotni w poprzednim domu , ale jak basset odszedl za TM i pojawil sie mlody owczarek , to Biga reagowala na niego straszna agresja, -gryzla go , przeganiala , nie tolerowala jego obecnosci , psy musialy zostac rozdzielone. Z kolei teraz, w DT jest idealny spokoj z psami. sa tam 2 bassety i jeden kundelek. -
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Prawdziwy zastoj..:shake: Nadal szukamy domku dla Biguni.. -
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
zapraszam do pieknej bassetki!! -
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Biga nadal czeka na domek!! -
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Hoopa! Biga sie pokazuje.. Sliczna suczka!:p -
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Zrobilam bazarek dla BIGI. Prosze o rozsylanie watku! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228498-Porcelanowe-serwisy-do-kawy!-Dla-bassetki-BIGI-ktora-wrocila-z-adopcji!!?p=19265947#post19265947[/url] -
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Biga caly czas szuka domku!! Zagladajcie do suni, to jest bardzo grzeczna i mila bassetka! -
[B]TOZ ?????!!!!![/B] wybacz....nawet nie spogladam w ich strone.
-
taki sam problem mamy w naszej okolicy-ogromna pseudo..ok 200 psow w klatkach,samych yorkow ze 20 w jednym kojcu!!! poza tym- On-ki, beagle, labradory,dobermany,dalmatynczyki,buldogi angielskie, bassety,spaniele...probowalysmy ruszyc wszystko! Mialysmy zdjecia , zawiadomilysmy kilka fundacji ,-niestety nie nastapila zadna interwencja...malo tego., wyciagniete zostaly z tego miejsca 2 psy, oba skrajnie wychudzone , chore, zaniedbane,...jedna suczka juz nie zyje, ale mamy pelna dokumentacje, probowalysmy tym kogos zainteresowac. dzwonilysmy i pisaly do lekarza weterynarii powiatowego, zglosilysmy na policje , do sanepidu, do Urzedu skarbowego.. wszedzie zostalysmy zbyte i potraktowane conajmniej niegrzecznie.... Bede tu zagladac , bo moze wymyslicie jakis sposob , zeby ich "ugryzc.."
-
Malwinka od pol roku ma domek , zostala wczesniej wysterylizowana. wszystko zakonczylo sie dobrze!:p
-
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Pokazuj sie malutka!:loveu: -
Basset hound- Biga - wróciła z adopcji - szuka domku
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Dodam ze Biga jest wysterylizowana! to wazna informacja , jezeli mozecie dziewczyny to dodajcie je do ogloszen. bardzo tez dziekuje wam za pomoc. -
Grodzisk maz. Zaginęła suczka basset hound! JEST !
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Ja tez wszystkim badzo dziekuje!Zwlaszcza Rubi ,za serce i poswiecenie wlasnego czasu! Caluski, Oby wszystko konczylo sie tak szybko i szczesliwie! -
Grodzisk maz. Zaginęła suczka basset hound! JEST !
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
Nie ma Was wieciej na dogo? tylko Ty? -
Grodzisk maz. Zaginęła suczka basset hound! JEST !
lucySxy replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agataw']Prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc w poszukiwaniach o tel. 5[B]09 483 909[/B][/QUOTE] Straz jest powiadomiona.. suczka byla widziana wczoraj na deptaku , ale niestety byla tez widziana po drugiej stronie torow, czyli przechodzi przez tory , a jaki tam ruch to sama wiesz...wszedzie pozostawialismy nr tel , jest tez apel przez lokalna rozglosnie.. jutro beda rozwieszane plakaty, i tu moja ogromna prosba do Ciebie ,zebys sprawdzila , czy wisza,OK? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
lucySxy replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie ciesze ,ze Lisia juz jest w hoteliku u iwonki:multi: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
lucySxy replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Acha, rozumiem , ze Liska jedzie do hoteliku Iwonki, tak? A jak z deklaracjami finansowymi? Moze jakos to uporzadkowac.. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
lucySxy replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
tak wiem , ten w okolicy Wroclawia 300zl/miesiac z wlasna karma , jak potrzeba pojada po psa(280 km -trzeba zaplacic) oczywiscie wet platny. ten w Warszawie-250 zl/miesiac +karma , wiec chyba nie taniej i nie mam transportu. Ale jak trzeba sunie szybko wyciagac , to nie wiem czy znajdzie sie tak szybko DT, a pieniadze moze sie jakos da zebrac... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
lucySxy replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata Balu'][B]Sunia znaleziona przez Warszawiaków w okolicach Kroczyc została odwieziona przez hycla do "hotelu" w Olkuszu między 13-14 maja. Sunia wymaga pilnej opieki weterynaryjnej. A przede wszystkim sprawdzenia czy nie jest zaczipowana. Sunia przebywa w boksie ze sznaucerkowatą suczką. Jest bardzo łagodna. Czy ktoś mógłby te sunię wziąć z tego "hotelu" i zaopiekować się nią przez kilka dni dokąd nie zostanie jej udzielona pomoc weterynaryjna. Deklaruję 100 zł na wizytę u weterynarza. Gdyby rachunek był większy dołożą sie Warszawiacy.[/B] Poniżej zdjęcie tej suni. [IMG]http://azorki-mruczki.pl/SUNIA/sunia2.png[/IMG][/QUOTE] dostalam informacje o tej suczce na naszym bassecim forum. suczke trzeba koniecznie wyciagnac z tego miejsca, bardzo niedobrze , ze tam trafila. Mam sprawdzony hotelik w okolicy(okolice Wroclawia), moze mozna ja tam umiescic,-mam tez miejsce w Warszawie , w DT platnym,jak sa pieniadze i transport , to w kazdej chwili moze pojechac