Właśnie wróciłam od Scooterka:loveu:
Ten słodziak tak łapie za serce, że hej. Cudny psiaczek i naprawdę ma świetny charakter, ktoś do kogo trafi będzie miał wspaniałego przyjaciela. Trochę pogadaliśmy:evil_lol:, wyprzytulaliśmy się, dostałam buziaka :p Rzeczywiście warsawmoo ten kotek jakiś mały jest :roll:
W każdym razie Scooti też jest z mini , Agata mówiła, że waży ok. 8 kg.
Ogłoszenia wzięłam i jutro zacznę rozwieszać.
Dziękuję Agatka za gościnę i pyszną herbatkę:lol:
:Dog_run::Dog_run: