[quote name='graynew']Energy ja nie wiem co jest w tych kobietach, ale wszystkie chca miec dzieci wszystkie mowia ze dzieci sa cudne a jak przyjdzie co do czego to tylko strasza. Ja to zle sie czlowiek bedzie czul w ciazy jak utyje a potem jak juz urodzi co tez moze byc podobno niezlym koszmarem dzieco da w kosc. No nic tylko zachecanie do macierzynstwa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
ADA biegnie na pierwsza strone mimo wszystkich dzieci swiata :eviltong:[/QUOTE]
Nie ma nic cudowniejszego niż dzidziuś:loveu: Tylko czasami normalnie jak Cię wyprowadzi z równowagi to byś wyszła z siebie i stanęła obok:evil_lol: Coś o tym wiem bo mam prawie 18-latkę w domu:p Jest moją wspaniałą, ukochaną córką, ale czasami daje popalić:razz:
Na spacerek Adunia:lol: