[quote name='dogeviper']Czujemy nutkę nagonki na nas :evil_lol: a przecież musimy pamiętać, że wszyscy mamy wspólny cel:fadein:
Dobro naszych braci mniejszych najwyższym dobrem :)[/QUOTE]
Nikt tu nie robi nagonki, bo to nie jest naszym celem, tylko j.w. Ale jak napisały Paulina_mickey i Wanda szostek (i ja też wcześniej pisałam) czasami ktoś mimo dobrych chęci nie potrafi szukać, a czasami też psiak wędrowiec znajduje się daleko od domu. I dużo ludzi nie wie nawet, że psiak może być ogłaszany w internecie.