Jump to content
Dogomania

Energy

Members
  • Posts

    12622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Energy

  1. Super wieści:loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='Kaja_K']a ja Tobie ihabe chciałam bardzo podziękować, tak samo jak Budryskowi i Bubu - gdyby nie wasz upór i wiara w to że Lilutka wyzdrowieje, to kurczę nawet wolę głośno nie mówić co mogłoby się stać. Lilutka bardzo chciała i chce żyć i wyzdrowieć ale bez Waszej pomocy sama by sobie nie poradziła. Jesteście wielcy bo macie wielkie, wspaniałe serca, bo jesteście wrażliwi i nie zostawiacie naszych braci mniejszych bez pomocy...[/QUOTE] Jeśli można to też się do tych podziękowań przyłączę:loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='gonia66']No...i mnie też właśnie doprowadziłaś do łez.....:-(:-([/QUOTE] I ja do was dołączyłam:-(
  4. Ja też w Lolusia wierzę:p Może amory będą miały dobry wpływ na jego zwieracze:evil_lol: Oby tylko jakieś Lolusiątka z tego nie wyszły jak się Duża Kudłata wielka miłość Lolusia będzie do współpracy garnąć;)
  5. [quote name='psiama']Ihabe, bedzie Wam smutno, wszyscy wiemy .......... :-(:p. W naszych sercach wyryło sie juz na zawsze to co zrobilas dla tej kruszyny. Lilu odzyla, rozkwitla, jest cudowna. Daliscie jej prawdziwy najepszy swiat i start :loveu:.[/QUOTE] W pełni się z Tobą zgadzam Psiama:lol:
  6. Dropuś wszystko ze spacerku zapamiętaj żeby jak będziesz miał net ładnie nam to opowiedzieć:p
  7. Śliczna maleńka dziewuszka:loveu:
  8. Ihabe mnie raczej ten spacer przypomniał o szczepieniu, bo przecież ma kontakt z psiakami, jeździ do lecznicy i może złapać coś właśnie na dworze. A zbyt dużo tak jak zresztą Loluś przeszła:roll: Kiedy malutką oddajecie?
  9. [quote name='ihabe'][url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a9076e296ef9d90.html]IMG_3219.JPG | | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] Lilu na pierwszym spacerze ; ))[/QUOTE] Śliczności:loveu::loveu::loveu: Czy mała była szczepiona ?
  10. Muzzy potrafisz rozbawić i poprawić humor:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Zarówno zdjęcia jak i teksty super:loveu::loveu::loveu: Ja się będę powtarzać, Muzzy pisz książkę!!!
  11. [quote name='Ola la']no nie no....smaka nam narobiłaś:evil_lol: czekam :cool3:[/QUOTE] I ja też czekam na fotki:p
  12. [quote name='bico']a co jeszcze?:razz::evil_lol:[/QUOTE] Bico strach pisać, bo mnie znowu Warsawmoo będzie ścigać:diabloti: Ale zwykle po sportach uprawianych w parach to misiem torbaczem zostać można:evil_lol: No ciekawe kiedy ta wizyta przedadopcyjna? Warsawmoo kiedy się wybierasz?
  13. [quote name='ciapuś']Ciapulka mówi dzień dobry. Właśnie wróciła z 10 min opalania na balkoniku.:lol: Dzisiejszą noc przespała bez środków przeciwbólowych. Jest małą diablicą jak przystało na szczeniaka. Bardzo sie nudzi w klatce wiec znalazła sobie zabawę i jak tylko spuszczę ją z oczu od razu drze podkłady .:evil_lol: Więc jeśli któraś Cioteczka takowe posiada to bardzo prosimy o przesłanie bo idzie ich strasznie dużo.Maleńka musi mieć je stale zmieniane aby nie zabrudzić sobie ran. Co do maluszka z poderżniętym gardłem to są spore szanse że wyjdzie z tego.Jest już po operacji,a teraz musi być pod stalą kontrolą i na kroplówkach ,gdyż jej "pan"często zapominał jej nakarmić i malutka jest też zagłodzona. :angryy:[/QUOTE] Bardzo się cieszę z postępów zdrowotnych malutkiej:loveu:Siedzi w klatce bo ma się jak najmniej ruszać tak? No czymś się musi zająć jak ją zamknęli, a pewnie darcie podkładów to fajna zabawa:evil_lol: Dobrze, że ten maluszek ma szanse na wyzdrowienie, tylko co z nim dalej będzie?
  14. [quote name='zuzka']To prawda ludzie robia się coraz bardziej okrutni dla zwierząt[/QUOTE] Zuzka ludzie robią się coraz bardziej okrutni nie dla zwierząt tylko w ogóle:shake:
  15. [quote name='togaa']zyjemy..żyjemy... dzieje sie u nas bo młode kosy, podloty" wyfrunęły" z gniazda i rozpełzły sie po ogrodzie. Skończy sie to dla nich raczej tragicznie, ale dajemy im szanse przedostania sie do sąsiada... Póki co całe tow. psio-kocio spacyfikowane w domu a rodzina z balkonu śledzi poczynania kosowe.... Co roku ta sama historia..Uczepiły sie srebrnego świerka rosnacego tuż przy wejściu do domu. A potem dramat bo małe wydzieramy psom i kotom z pysków... Obiecuję sobie że jak znowu odkryję ich gniazdo / a przed nimi dwa lęgi jak nic/..to im te jaja ugotuje na twardo i niech siedzą na nich do jesieni...:angryy: Pomyślicie że jestem potworem, ale przyglądanie się każdego roku ptasim dramatom, wożenie poturbowanych do lecznicy czy do Leśnego Pogot. w Mikołowie mnie wykańcza.....[/QUOTE] Wcale nie zamierzam myśleć, że jesteś potworem, no coś Ty:crazyeye: Lepiej zapobiegać niż obserwować tragedię zjadanych maluchów, to może ugotuj:diabloti: zaraz mnie zjedzą na wątku, uciekam:evil_lol: A jak Loluś, nikogo nie dziabnął mały terierek:cool3: Post przeskoczył:roll:
  16. Dobrze by było nie ryzykować wykonywania oddzielnie tych zabiegów:roll:a nie wiem czy wet schroniskowy zajmie się dobrze zębami?
  17. Togaa gdzie jesteś???Co u was:roll:
  18. Liluś ślicznotko terierkowa rozrabiasz troszkę?:p
  19. Loluś jak minął dzień, nie zmęczyłeś za mocno Togii:cool3:
  20. Ranny ptaszek:crazyeye::crazyeye::cool3:
  21. Rzeczywiście Kmonika miała potencjalne domki dla pudliszonów:p
×
×
  • Create New...