[quote name='fizia']odbior osobisty odpada,nie jestesmy w stanie przyjechac tak daleko po fibi[/QUOTE]
Ciekawe co pani miała na myśli:cool3:może też kuriera.Niestety zawsze może się okazać, że psiak uczuli.
Czekam z niecierpliwością na poniedziałkowe spotkanie:poby to był ten domek.
Fibi śliczności:loveu:
Słyszałam o sytuacji, gdy pocztą wysłane było szczenię i niestety tego nie przeżyło. Tam był problem oprócz przesłania pocztą kurierską z odbiorem przesyłki. Było parę lat temu o tym w radio i/albo telewizji. Ludzie, którzy mają takie pomysły na pewno nie będą dobrymi właścicielami:angryy:
[quote name='Milosnik kotow']Nie mów takich rzeczy, bo wykasuję cały Wasz pamiętnik...
Inaczej pozostali Dropkowątkowicze mnie zlinczują, jak Dropek przeze mnie przestanie pisać... :oops: Poza tym ja tylko "fizyczną" robotę odwaliłam... To WY jesteście wszystkiemu winni! To było Waszych 55 pierwszych dni! :eviltong:[/QUOTE]
Ty sobie nie żartuj i nic nie kasuj:cool3:super pamiętnik, tylko teraz trzeba go wydać:evil_lol:
[quote name='togaa']Spoko!!!;)
Moje eko-dziecko dba o to.
Wszystkie kosmetyki jak trzeba i z króliczkiem na etykiecie...[/QUOTE]
Czyli Loluś może spokojnie wcinać eko-kosmetyki:evil_lol:
[quote name='ihabe']To się nazywa działać na faceta:evil_lol:
Do zjedzenia, do schrupania jest ten Loluś a te jego spojrzenie:buzi: jest powalające. Togaa ja nie chcę prorokować ale jak znajdzie się DS dla tego pupilka to ja nie wiem czy to nie będzie powtórka z rozrywki z tego co ja teraz przeżywam:loveu:[/QUOTE]
Oj niestety obawiam się, że będzie:cool3:
Ale jestem do tyłu z wiadomościami, ten mój komputer mnie dzisiaj tak wnerwia, że mam ochotę :comp26:, net mi się blokuje, a tu się tyle dzieje.Trzymam mocno kciuki za domek i przyłączam się do podzieńkowań:loveu::loveu::loveu:
Ihabe dzięki wielkie za Lilu, za serce które jej daliście, opiekę i wszystko.
Nie bardzo mogę coś więcej napisać, bo mi się literki rozmazują:cool3: wycałuj malutką specjalnie ode mnie proszę. Trzymaj się mocno:loveu::loveu::loveu:
Skuterku:loveu::loveu::loveu:
Agata mówiła, że uwielbia zabawy z krokodylkiem:lol:
Super, że coraz lepiej się czuje w domu:p
Może Skuterkowa Pani zechce się zalogować na dogo?