Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='mgie']i ostatnie wcale nie ostatnie ... moje niedopatrzenie
  2. [quote name='Gruba Berta']Mgie super ze Kurczak ma domek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zalozenie watkow bardzo pomaga w znalezieniu domkow podesle ci zdjecia Mani Jak tylko je dostane to wstawię ;) edit;już się ładują! ale Mania wypiękniała! szok :loveu:
  3. Gratuluje podjęcia decyzji. :) Pokazany kilka stron wcześniej Kurczak z Boguszyc ma dom <jupi>
  4. Jak jest gdzieś w potrzebie sunia podobna do Bastera,to proszę o informacje. Fajny dom zgłosił się na Bastera ale mogą zaadoptować tylko sunie. Marlena zna sprawę ...
  5. Wspaniale :) kolejnemu pieskowi się udało.
  6. [quote name='marlenka']Trzeba wiecej ciotek ściagnąc ja robie jej ogłoszenia ale narazie cisza:( Aura moze masz jakiś pomysł ???[/QUOTE] Marlena podaj link do ogłoszenia jako wzór to porobię i ja.
  7. [quote name='Florentynka']Małe biedactwo...Mgie - a Śnieżka jest sterylizowana, szczepiona, zdrowa?[/QUOTE] Dokładnie nie wiem ... trzeba pytać bezpośrednio na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wciAE-A-potrzebna/page331[/URL] Śnieżynka jest zaczepiana w schronisku przez inne psy. Pracownicy próbują ją izolować.Jest kąsana,ma już zabliźnione ranki Jak już znalazłam wątek to wkleję jeszcze Rudzika [quote name='Anna_33']Przedstawiamy[B] Rudzika. [/B]Utuczyli nam tego slicznego, delikatnego psiaka, ze prawie szyi nie widac (((ale to na szczescie do odrobienia. I tu tez odrobine sprzeczne informacje. Jak robilam liste na Miau, to dowiedzialam sie, ze ma 3-4 lata. Wczoraj, ze 2 lata. Ustalmy wiec srednia 3.. To mily, lagodny i grzeczny piesek. Troche niesmialy, ale coz sie dziwic... Sadze, ze po nauczeniu podstawowych zasad domowych uszczesliwy swojego Wlasciciela. [URL="http://img509.imageshack.us/i/rudzik8.jpg/"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9506/rudzik8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img509/rudzik8.jpg/1/"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/rudzik8.jpg/1/w341.png[/IMG][/URL] [URL="http://img132.imageshack.us/i/rudzik3.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/599/rudzik3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img132/rudzik3.jpg/1/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/rudzik3.jpg/1/w720.png[/IMG][/URL] [URL="http://img94.imageshack.us/i/rudzik.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5531/rudzik.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img44.imageshack.us/i/rudzik1.jpg/"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7570/rudzik1.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img707.imageshack.us/i/rudzik5.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7010/rudzik5.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
  8. Śnieżka z Boguszyc szuka dt/da [quote name='mgie'] Przedstawiam wam Śnieżkę. Sunia przebywa w schronisku Ostatnia Szansa w Boguszycach. Ma około 4l. Jest gryziona przez inne psy. To pilny przypadek do zabrania z Boguszyc. ///nie ma swojego wątku/// [img]http://img191.imageshack.us/img191/5778/sniezynka9.jpg[/img] [img]http://img695.imageshack.us/img695/5994/sniezynka7.jpg[/img] [img]http://img191.imageshack.us/img191/8629/sniezynka16.jpg[/img] [img]http://img14.imageshack.us/img14/5738/sniezynka11.jpg[/img][/QUOTE]
  9. Dzięki za ten link ... wszędzie go szukałam i nie mogłam znaleźć. Już tam wklejam śnieżkę,która ewidentnie nie radzi sobie w schronisku.
  10. [quote name='xmartix']a ile waży? mała jest ale grubas troszkę z nię :P Nie wiem ile waży,ale w OS co drugi pies ma sporą nadwagę. Wątek ogólny :) http://www.dogomania.pl/forums/28-Psy-do-adopcji-znalezione
  11. Czy Śnieżka zalicza się do mikro psów ? Sunia przebywa w schronisku Ostatnia Szansa w Boguszycach. Ma około 4l. Sunia jest gryziona przez inne psy. To pilny przypadek do zabrania z Boguszyc. ///nie ma swojego wątku///
  12. Nooo ładnie ! Współczuje Marlena ...jeszcze trochę na nugat się doigra
  13. [quote name='marlenka']Mgie chcesz adoptować Lenę ??? Ona jest śliczna , napewno chcesz :loveu::loveu:[/QUOTE] Ty mnie tu nie podpuszczaj ;) Mogę pomóc Lenie w inny sposób.
  14. [quote name='marlenka']Może ktos zrobiłby banerek Ciaputce ??? Ja niesety nie umiem :([/QUOTE] Dobry pomysł no i czekamy na zmianę tytułu. ciaputka nadal prosi o wsparcie!
  15. [quote name='marlenka']Mgie wiedziłam że cie tutaj znajdę .[/QUOTE] No tak...nie trudno się domyśleć :eviltong: Już sobie wyobrażam jakby szalała z Ozzim.
  16. O jaaaa ... jaka cudna Lena od razu może iść do domu stałego ? Podeśle ją pewniej Pani.
  17. [quote name='łodzian3333']A Bary jest w schronisku w Łodzi Zobaczcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/8669-Owczarki-Niemieckie-do-adopcji-Jak-zgA-aszaAE-ONki-str-1/page120[/url][/QUOTE] Jak to możliwe? dlaczego
  18. Już myślałam,że nikt nie chce ;) [img]http://img532.imageshack.us/img532/4284/kaja3.jpg[/img] [img]http://img192.imageshack.us/img192/4697/kaja2.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/1330/kaja1.jpg[/img]
  19. Kto chce zobaczyć świeżutkie zdjęcia Kaji ? :diabloti:
  20. [quote name='leni356']Na Nelę było kilka domków chętnych, było z czego wybierać :) Teraz domkom które zostały podeślemy inne kudłaczki[/QUOTE] Koniecznie podeślijcie sunie Chester.
×
×
  • Create New...