-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
Złoty kudłacz CWANIACZEK teraz EDI już w nowym domku !
mgie replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mitheithel']A widziałam przystojniaka tego weekendu;) O fotki poproszę ich na dniach![/QUOTE] mitheithel widziałaś Ediego ? Masz te obiecane zdjęcia ? :) -
[quote name='Viris']O mamulu jaka sesja w sianku ;) Rewelacja ;)[/QUOTE] O kurczę, kiedy to było hehe. Teraz w miejscu sianka urosły chaszcze większe ode mnie. [quote name='FredziaFredzia']Jak tam nauka przywołania na taśmie? ;)[/QUOTE] Ozzi jak to Ozzi :evil_lol: swoje zdanie ma. Jak się uprze to nic nie odciągnie go od myśli pobiegnięcia przed siebie. Nie to co Karmelek, który nie ruszy się o krok od mojej nogi. Dlatego też Ozzi jeszcze z taśmą pomyka ale jest już znacznie lepiej. Jak ja im dawno zdjęć nie robiłam. Jakieś tylko takie znalazłam Ozzi na placu manewrowym [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8623/nowyobraz2x.jpg[/IMG] Ma to po pańci; buch w pachołeczek :loveu: [img]http://img714.imageshack.us/img714/7761/16593825.jpg[/img] Uciekamyyyy [img]http://img693.imageshack.us/img693/9751/nowyobrazi.jpg[/img]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Na koniec już smutna historia z happy endem,na szczęście. Siumek,to biedny, pogryziony niedawno piesek. Susi znalazla mu dom w Niemczech i juz od niedzieli jest u swoich nowych Panstwa. Jest bardzo ciekawski i pomimo tego co przyszedl jest bardzo bardzo zyczliwy iciekawy zycia. Teraz wyglada duzo lepiej, ale przesylam fotki zaraz po pogryzieniu [img]http://img80.imageshack.us/img80/5978/siumek1.jpg[/img] [img]http://img269.imageshack.us/img269/859/siumek3.jpg[/img] [img]http://img811.imageshack.us/img811/5162/siumek.jpg[/img] [img]http://img46.imageshack.us/img46/7772/siumek6.jpg[/img] [img]http://img202.imageshack.us/img202/7250/siumek5.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[B]To zdjęcie jeszcze Tropa z Trusia, Trusia do Szwajcarii jedzie z Rokitna 28 lipca.[/B] [img]http://img706.imageshack.us/img706/4696/trop3.jpg[/img] [B] Chudzik na razie u Gitty w Rokitnie, jedziev 28 do Szwajcarii, zaczepna jest. [/B][img]http://img5.imageshack.us/img5/1936/chudzik1.jpg[/img][B] Nancy, Księżniczka i Śnieżynka jadą 28 do Szwajcarii [/B][img]http://img836.imageshack.us/img836/8923/nancy.jpg[/img][B] Księżniczka [/B][img]http://img198.imageshack.us/img198/1056/ksiezniczka.jpg[/img][B] Śnieżynka [/B][img]http://img713.imageshack.us/img713/7674/sniezynka.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[B]Psotka ok. 9-10 letnia, spasiona, spokojna, bardzo grzeczna sunia [/B][B]pojechała do Rokitna do Gitty [/B][img]http://img697.imageshack.us/img697/6687/psotka3.jpg[/img][B] Matka Haśów u Gitty w Rokitnie, jest super grzeczna i fajna.[/B] [img]http://img17.imageshack.us/img17/8693/matkahaskow.jpg[/img] [COLOR=Black][B] [U]Sunia po Krzętowskiej jest w Rokitnie. Miała być nieśmiała, cały czas siedziała pod schodami, Gitta mówi, ze nieśmiała już nie jest, ale jest bardzo grzeczna [/U][/B][/COLOR] [img]http://img822.imageshack.us/img822/4114/img7196.jpg[/img] [U][B] To śliczności tez po Krzętowskiej, jak Brigitte ja czesała i kapaliśmy była idealna. Siusia bardzo krwią, Gitta zrobiła jej wszystkie badania, czekamy na wyniki[/B][/U] [img]http://img7.imageshack.us/img7/273/img7193r.jpg[/img] [img]http://img198.imageshack.us/img198/5913/img7192u.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[B]Murzynka już ma nowy domek[/B] [img]http://img257.imageshack.us/img257/7458/murzynka2.jpg[/img] [B]Gumis największa paskuda z tych co teraz jechały, kapał się w kagańcu i kłapał dziobem. Na razie u Brigitte[/B] [img]http://img193.imageshack.us/img193/9833/gumis3.jpg[/img] [B] Siostra Gumisia, ugryzła Ruth jak ja przygotowywałyśmy do wyjazdu. Na razie u Brigitte, straszny dziamgot[/B] [img]http://img339.imageshack.us/img339/192/kropka.jpg[/img] [B]Sliczna Misia od Pana Henia, uwielbiała go i zawsze za nim chodziła, maleństwo które było z wielkimi Haśkami. Grzeczna i słodziutką, już w nowym domu[/B]. [img]http://img64.imageshack.us/img64/5666/misia3.jpg[/img] [B] Bilusia tez w nowym domu już :) fotki mam, ale muszę się do nich dobić.[/B] [img]http://img707.imageshack.us/img707/5585/bilusia.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[B]Diabol ( ok 6-7 lat ) na razie u Brigitte [/B][img]http://img651.imageshack.us/img651/672/diabol2r.jpg[/img][B] Olesia zrobiła furorę, 5 domków się o nią bilo, jeden najlepszy został już wybrany, od jutra Olesia mieszka z Chuda i czeka na nowych Państwa[/B] [img]http://img802.imageshack.us/img802/8131/olesia1.jpg[/img] [img]http://img685.imageshack.us/img685/8633/olesia2.jpg[/img] [B]Misiek tez już w nowym domu, czekamy na fotki, mam super zdjęcia z kąpieli sobotniej, ale muszę je przygotować :)[/B] [img]http://img146.imageshack.us/img146/3581/misiek5.jpg[/img] [B]Bajbus na razie u Brigitte[/B] [img]http://img541.imageshack.us/img541/2782/bajbus1.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Śliczna, grubiutka [B]Lusia[/B] pojechała na razie do Brigitte, gdzie jest jej szukany domek. Bardzo nalegałam, aby Brigitte ja zabrała, bo to kochana sunia, która na pewno będzie bardzo grzeczna w nowym domku. Lusia najchętniej leżała na kanapie z kawałkiem mięska pod broda :) [img]http://img706.imageshack.us/img706/4333/lusia2l.jpg[/img] [img]http://img689.imageshack.us/img689/721/lusia3.jpg[/img] [B]Dynia ( ok. 9 lat) już ma nowy domek, tutaj jeszcze na fotkach z marca, nieobcięta.[/B] [img]http://img210.imageshack.us/img210/4517/dyniau.jpg[/img] [B]Lolita - od wczoraj w nowym domku, młoda pełna energii sunia, uwielbia biegać po szafkach[/B] [img]http://img641.imageshack.us/img641/7817/lolita3.jpg[/img] [B]KAZIK - na razie u Brigitte, nieśmiały piesek[/B] [img]http://img228.imageshack.us/img228/2355/kazikj.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Teraz będą zdjęcia psów, które pojechały do Szwajcarii do DS. Wszystkie podpisy do zdjęć są autorstwa Agnieszki. ;) [B]Siwa jest w Szwajcarii w nowym domu. Państwo są nią zachwyceni,jest kochana. Czekamy na zdjęcia z DS! [/B][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5762/siwa.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1875/siwa3.jpg[/IMG] [B]Chuda ( ok. 8- 9 lat) już jest w nowym domku, przyjechała po nią przyszła Pani Ruth (jest na filmiku w pewnym momencie). Grzeczna, cichutka, pasuje do nowej Pani.[/B] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4592/chuda.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/7871/chuda1.jpg[/IMG] [B]Kamilka to poważna, starsza sunia. Pojechała do Szwajcarii do nowych właścicieli. Czekamy na zdjęcia. [/B] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4262/kamilka1.jpg[/IMG] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Mizianie,czyli to co Dupel lubi najbardziej. [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8279/dsc01808ut.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9141/dsc01811jk.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4924/dsc01812.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7017/dsc01813d.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9012/dsc01815o.jpg[/IMG] znalazł swoje miejsce na ziemi :multi: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Agnieszka przesłała mi masę zdjęć, więc czeka was długie oglądanie. Pierwsze co, to wkleję zdjęcia Dupelka z podróży do nowego domu i spotkania z Państwem. :loveu: Dupel świetnie dogadał się z drugim psem gospodarzy, nic sobie nie robi z towarzystwa kotów, kur, kaczek. Od razu po przyjeździe ulokował się na łózko ale ostatecznie musiał zadowolić się fotelem. ;) [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2418/dsc01756g.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8662/dsc01757n.jpg[/IMG] przywitanie z kotkiem [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8651/dsc01761m.jpg[/IMG] i z nowym Panem [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1593/dsc01763d.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3081/dsc01774n.jpg[/IMG] -
Dynia z Ostatniej Szansy w sobotę pojechała do DS w Szwajcarii.
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa i flatki']Trzymam kciuki za Dupelka ! Wczoraj w polsatowskich wiadomościach było o adopcjach wirtualnych - najwięcej pokazywali OSz i Agnieszka się mądrze wypowiadała :)[/QUOTE] Faktycznie :) Wczoraj nie oglądałam ale dzisiaj znalazłam link do materiału [URL="http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,8151028,Psiaki_i_kociaki_czekaja_na_twoja_milosc.html"]klik[/URL] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wielki dzień dla Dupelka! Jedzie do nowego domu !!! Proszę o info jak już będzie na miejscu. :multi: -
i ostatnia [img]http://img13.imageshack.us/img13/2169/dsc03300y.jpg[/img]
-
Widać, że panowie przypadli sobie do gustu :lol: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3166/dsc03294m.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1829/dsc03292je.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2364/dsc03295j.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/8448/dsc03299.jpg[/IMG] [img]http://img130.imageshack.us/img130/4851/dsc03298x.jpg[/img]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Marianka gdzie się wybiera ? [quote name='ostatniaszansa']Pan od Dupla niestety zamilkł , czyżby radość była przedwszesna ? :( O Rawianina podpytamy, poprosimy o nowe zdjęcia. Za to dostałyśmy zdjęcia z nowego domku Kędziorki i Jej siostry. Szczęściary mieszkają nad morzem a z wielkim upodobaniem taplają sie w baseniku. Będziemy się wdzięczyć do Mgie, jak zwykle, o wklejenie zdjęć. Czekamy co z transportem Rudego młokosa i staruszki Marianki. Upały straszne , wożenie w takich warunkach psiaków to tylko bladym świtem albo nocą . No chyba , że jest klimatyzacja w autku. Lato to straszny czas dla zwierzaków i to okres kiedy najwięcej zwierząt traci domy bo właściciele wyjeżdzają na urlopy :( Właśnie to odczuliśmy, niestety. E[/QUOTE] Dobrze znany wszystkim Kubuś :) [img]http://img412.imageshack.us/img412/4070/tierfotografinchcordula.jpg[/img] -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Bidulek po prostu. [B]Bez dt czy hoteliku to ciężko mu będzie domek znaleźć.[/B][/QUOTE] otóż to :( pisałam już o tym na samym początku. -
Ja na jego miejscu Boguszyce odsypiałabym z miesiąc. obróżka, identyfikator miodzio :cool3: