Jump to content
Dogomania

Justyna Klimek

Members
  • Posts

    1861
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Klimek

  1. [quote name='rita60']Misio ogarnij się trochę,bo Justyna straci cierpliwość:cool3:może pozbawienie klejnotów go trochę wyciszy:roll:[/QUOTE] Ja w ogóle, jak ostatnia wariatka, o tym nie pomyślałam! Oczywiście, że dokonamy tego czynu, i to już!
  2. Kompot brzoskwiniowy i zupę marchewkową dla Kreciorka trza nawarzyć!
  3. jeśli ktoś jest w posiadaniu grzejnika elektrycznego lub dmuchawy - prosimy wziąć. Instalacji nie możemy przeciążać, ale podgrzewanie może się przydać ;)
  4. Ania jest wymęczona i w kiepskim humorze... Dzisiaj może w ogóle nie zawitać na dogomanii. Jutro też może nie, a na weekend wyjeżdża z mężem, żeby się zregenerować :)
  5. Jagoda przypomniała, co jeszcze należy zabrać ze sobą na "Szeptosy": psie smakołyki w ilości nieograniczonej :)
  6. Zapytuję o samopoczucie mieszkańców domu Ani oraz gospodyni.
  7. [quote name='Ania102']Ale mam dylemat dziewczyny, bo kusicie z tym zlotem...[/QUOTE] Aniu, żadnych dylematów! Jedziesz do Krzykosów! :)
  8. Termin Sabatu Czarownic w Krzykosach - kryptonim SZEPTOSY - ustalono na 28-30 października. [URL=http://smajliki.ru/smilie-582198471.html][IMG]http://s7.rimg.info/141514cc1254ec7f48b1136c171504d5.gif[/IMG][/URL] Przybywajcie!!! Jedzenie można przywieźć, ale pamiętajcie, będzie z nami Kava, która przednią strawę serwuje. [URL=http://smajliki.ru/smilie-742353543.html][IMG]http://s10.rimg.info/52f1daac104f923952a40f8b9937f909.gif[/IMG][/URL] Strój, jak to zwykle w przypadku spotkań czarownic, indywidualny i swobodny obowiązuje [URL=http://smajliki.ru/smilie-588023367.html][IMG]http://s7.rimg.info/6e00cc4702f70c7502308adc8759c5e5.gif[/IMG][/URL] Zabierzcie ze sobą muzykę, którą lubicie, bo tańcować również będziemy! [URL=http://smajliki.ru/smilie-717723399.html][IMG]http://s10.rimg.info/65b51c65ae85d2ef03d8f6bd70ba4671.gif[/IMG][/URL]
  9. Dień dobry :) Dzisiaj nie będzie prezentacji. Jutro wstawię Perełkę :)
  10. [quote name='Martika@Aischa']No więc każdego prosimy o przybycie z własnymi sztućcami i krzesłem:evil_lol:[/QUOTE] Krzeseł jest w Krzykosach dla pułku wojska[URL=http://smajliki.ru/smilie-703826439.html][IMG]http://s9.rimg.info/4a4ddeea1eb323205b3b13ca80cd9bb3.gif[/IMG][/URL]. To, co jeszcze trzeba zabrać: śpiworek podusię latarkę
  11. I jeszcze o Dianie: [B][FONT=&quot]Diana[/FONT][/B][FONT=&quot] -[/FONT]Urodzona w lipcu 2009. Wysterylizowana, odrobaczona, odpchlona. Niestety, nie dała się zaszczepić, póki co (uzupełnimy). Ma dość niską pozycję w stadzie - często jest ganiana przez Bajkę i Mopsika. Źle się z tym czuje. Do tej pory szukała ratunku u Rafa (młodego przystojniaka) lub u Castora, od jakieś czasu, także u człowieka. Jest bardzo kontaktowa - zaczepia łapą, szczeka zaczepnie, z czasem daje się głaskać. Podczas burzy można ją głaskać, tulić, nawet brać na ręce:)[B] "[/B][FONT=&quot]uwielbia się bawić z innymi psami, strasznie zaczepia Luckiego, szczególnie jak ten śpi. Bardzo lubi wodę, chętnie zażywa kąpieli w oczku wodnym lub "baseniku" pod kranem. Jeden z nielicznych psów, który daje się na dzień dzisiejszy głaskać po całej głowie. Boi się ręki uniesionej nad grzbietem. Nie lubi się dzielić jedzeniem z rybami, jak się wrzuci chleb do oczka to Diana zaraz go wyławia[/FONT]" (opis Justyny i Jagody) Aniu, czy Wams się udało zaszczepić Dianę podczas akcji sterylkowej? Pamiętasz?
  12. [quote name='Drzagodha']Nie! Ja mam 30 kundelkową imprezę u siebie, nie mogę jej odwołać, nie może mnie też nie być, bo ją organizuję :([/QUOTE] Jagoda, czy Ty nadal planujesz przyjazd do Krzykosów w październiku? W jakim terminie? Może zahaczysz o 28-29 października? W tym tygodniu jeszcze powinny dotrzeć lonże - 7,5m długości smycze "treningowe". Może zadziała...
  13. [quote name='Kava']mnie pasuje... to i tak JEDYNE wolne Wochenende, jakie mam .... nastepne byloby dopiero pod koniec listopada wieczorkiem musze z szefem uzgodnic co i jak, bilety na kabaret na ktory mialam isc 29-tego postaram sie sprzedac, no i zaczynam glowkowac.... Justyna chyba najlepiej jakbym przyjechala w czwartek do ciebie? jak myslisz? dalej pojechalybysmy razem ? zabieram tez aparat to napstrykamy zdjec psiakom, takze takich z ludzmi ( prawda savahna?) to wy zamawiajcie juz sloneczko i dobre fluidy.... w[/QUOTE] Świetnie! Na czwartek przygotuję dla Ciebie pokoik :)
  14. No dziabnął, chorobcia! I drugi raz Ją dzisiaj zaatakował, ale się obroniła. Misio jest niesamowitym stróżem. Leżał sobie na ganku, gdy nadeszła Beata, no zaskoczyła go trochę i ruszył do boju - obcy na jego ziemi... Podobno atak był dość poważny. Całe szczęście Beata trochę zna się na psach i dała radę... Justyna po raz siódmy naprawia ogrodzenie kojca. Jutro razem szykujemy dodatkowe umocnienia. Misiek będzie biegał wolno, ale musi być to robione pod kontrolą. No i dodatkowo psiaki Justyny nie mogą zostawać same, gdy Misiek nie jest w kojcu, ponieważ Ochroniarz gryzie dość ostro Lennyego... A wracając do zdjęć, to rzeczywiście był nieco zmieszany tym, że go fotografowałam :) Ale był raczej onieśmielony, niż niezadowolony ;) Przed sesją i po jej zakończeniu uśmiechał się cudnie. Dziewczyny, czy poszukiwania domu dla Misia są w toku?
  15. Dzisiaj prezentuję zdjęcia Diany - suczki, która przy odrobinie pracy może wędrować do ludzi. Przemiłej, charakternej łakomczuszki :) [URL=http://img8.imageshack.us/i/imgp2206t.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/1092/imgp2206t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img842.imageshack.us/i/imgp2259u.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7639/imgp2259u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img214.imageshack.us/i/imgp2262.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2194/imgp2262.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img255.imageshack.us/i/imgp2411n.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8189/imgp2411n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img802.imageshack.us/i/imgp2412.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/2676/imgp2412.jpg[/IMG][/URL]
  16. Witojcie :) Proponuję termin zlotu w Krzykosach na 28-30 października. Co Wy na to?
  17. Ja nie miałam żadnego telefonu ani maila w sprawie dorosłych :( Koniecznie trzeba je odświeżyć... Taki mail dostałam: "A czy znalazłabym szczeniaczki , ale takie które już nie załatwiają się w domu ? Które wołają już o swoje potrzeby ? Pozdrawiam" Macie takiego malucha do oddania? Zmykam dziewczyny do komisji obwodowej liczyć głosy. 50zł ze swojej diety wrzucę na Krzykosiaczki:)
  18. [quote name='kaja69']Zdjecie super,tez mi się podoba... Justyna,czyli jutro oficjalne ogłoszenie w kiedy rozpoczynamy zlot,tak ???[/QUOTE] Tak, jutro z rana ogłaszamy termin zlotu. Jak się uda, to jeszcze dziś w nocy będę mądrzejsza. Kurczę, rzeczywiście zupka dla Finna! Dobrze, że jedna przytomna wśród nas jest :) Fajnie, że krzykosiaki się socjalizują.
  19. Nowy wygląda, jakby miał na imię Cynamon, w skrócie Cymek :)
×
×
  • Create New...