Jump to content
Dogomania

Justyna Klimek

Members
  • Posts

    1861
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Klimek

  1. Zajrzyjcie, proszę, czy to nie nasz Raf: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214991-Zagin%C4%85%C5%82-Raf-Gaj-Ma%C5%82y-Szamotu%C5%82y-Obrzycko[/URL] Mnie się już chyba mieni w oczach....
  2. Ostatnie podnoszenie przed gorącą kąpielą [URL="http://smajliki.ru/smilie-1249503879.html"][IMG]http://s19.rimg.info/060ea351e5c4d414348eeabf2ebfa36e.gif[/IMG][/URL] , [COLOR=black]w sumie i tak niepotrzebną, bo nagrzałam w domu do 16 st. C... i spokojnie można iść spać [/COLOR][URL=http://smajliki.ru/smilie-1082954727.html][IMG]http://s18.rimg.info/b9233bcc01abee646f7be89ab48928f7.gif[/IMG][/URL] I ostatnie dzisiaj przypomnienie o sabacie 28-30 października: [URL="http://smajliki.ru/smilie-1285665543.html"][IMG]http://s20.rimg.info/f2a3c5571c0cd1b30ec2b77183636165.gif[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Kava']i to mysle calkiem serio, jak zreszta juz od dluzszego czasu przemysliwalam nad tym... wlasnie szykuje sie jakby duplikat Krzykosow pod Kluczborkiem.... info swieze od dzis... no ale to juz inna bajka...[/QUOTE] ehh... o tych innych bajkach to sobie pogadamy przy ogniu i tańcach! trzeba na nie jakąś receptę wyszeptać, bo inaczej w tym życiu się nie wyrobimy...[URL=http://smajliki.ru/smilie-680652519.html][IMG]http://s9.rimg.info/6f97285c4dd527975169395fe695eea8.gif[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Kava']no to ja w przyszlym tygodniu, zobacze Castora live.... juz sie ciesze...[/QUOTE] Ja też się cieszę, że Cię znów zobaczę :)
  5. [quote name='Kava']to doskonaly pomysl z tym szkoleniem, i ja sie przylaczam... takie wiadomosci sa bezcenne i bedziemy mogly je jeszcze w duzo innych okazjach wykorzystywac.... Jagoda, ty bralas tez udzial w szkoleniu u Kirsten z Danii, mysle ze od ciebie mozemy sie bardzo duzo nauczyc.... narazie ide segregowac rzeczy na bazarki, i inne oraz kurowac grype, ktora mnie dzis w nocy dopadla.... pluca chce wyrwac...[/QUOTE] To znaczy, że należy dopisać w programie zlotu szkolenie w zakresie postępowania z dzikimi psiakami. Super!!!:)
  6. Savahna, dzięki za ogłoszenia:) Kolejno można ogłaszać Perełkę, Bajkę, Bohuna. Podaj mi swój adres mailowy, to prześlę wszystko, co potrzebne do ogłoszeń.
  7. [quote name='Agata69']Potrezbna buda dla psa wiejskiego, cały czas na łancuchu i bez budy nawet w mrozy. Moze macie cos na zbyciu? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216325-Uwaga!-Pies-w-rzeczywistej-potrzebie.-Prosze-o-pomoc-przed-zimą.?p=17837351#post17837351[/URL] Justyna, czy ta faktura do ciebie dotarła? Trochę nie ogarniam. Dawno nie widziałam krzykoskich psów, ale uwazam, ze Diana nadal nie nadaje się do adopcji. Skończy sie tak jak w przypadku rafa, Bajtusi i kotów. Ale moze się mylę.[/QUOTE] Agata, wszystko zależy od tego, gdzie pies jest i czy może ktoś do nas (Rokitno) podjechać po budę. Mamy ze dwie budy do oddania na okoliczność biednych psów biednych gospodarzy. Faktura dotarła - zapłacona :) Co do adopcji Diany, Perełki, Bohuna, Bajki uważam, że jesteśmy bogatsi w doświadczenia. Nieudane adopcje zakończyły się niepowodzeniem przede wszystkim z winy adoptujących - dostali konkretne i dokładne zalecenia, wiedzieli z jakimi zwierzętami mają do czynienia... Jasne, zawsze można stwierdzić, że oddaliśmy zwierzęta w niewłaściwe ręce lub, że nie były gotowe... Myślę jednak, że należy ludzi obdarzać pewną dozą zaufania i liczyć się z tym, że coś może się nie udać. Oba psy i oba koty przepadły, niestety, bez wieści... to nauczyło mnie jeszcze większej staranności w doborze przyszłych domów. Osobiście uważam, że każdy z krzykoskich psów nadaje się do adopcji. Nasza praca w tej dziedzinie, pomijając bezpośrednią pracę z psami, ma polegać na znalezieniu dla nich właściwego człowieka :)
  8. [quote name='Drzagodha']Michele Minunno na którego seminarium byłam pracuje właśnie z takimi psami, które nigdy nie były zsocjalizowane. Rezultaty ma naprawdę super, ale praca nad jednym psem zajmuje mu ok. roku przynajmniej...[/QUOTE] No właśnie. Potrzebna nam recepta! Niech by i rok trwać miała praca z psem. Czy znasz jakieś książki lub opracowania tego pana?
  9. Jutro upływa termin rozliczenia za sterylki w Krzykosach. Do tej pory przelałam wetkom 1500zł. Jutro powinnam przelać 1400zł. Na koncie mam 400zł... Jeśli ktoś ma "wolne" fundusze, niech się nie waha! Zostaną spożytkowane na dobry cel!:)
  10. [quote name='Pola17']słuchajcie potrzebny bendzie dt dla figuni farma ma zostac zamknięta justyna napisze ci wiencej na pv :(( Ja bym z chęcią ja zabrała ale mam juz umówione ze biore 3 psy do siebie :( a wiec wiencej nie wcisnę[/QUOTE] Sylwio, czekam na pw.
  11. Castor jest po oględzinach. Chudy jest bardzo, ale humor i kondycję fizyczną ma na najwyższym niemal poziomie. Je wszystko bardzo chętnie i nie wzbrania się przed dodatkowym dokarmianiem. Ma, jednak, biegunkę, której przyczyn jeszcze nie znamy. Aktualnie Gita podaje mu lekarstwa na powstrzymanie biegunki. Na efekty trzeba chwilę poczekać. W piątek i sobotę będę u Nich. Postaram się dowiedzieć jak najwięcej.
  12. [quote name='Drzagodha']Ale Zbyszek dzwonił, a wiem, że podczytuje, to się tłumaczę od razu ;) Naprawdę nie mam czasu, śniadanie zjadłam dziś o godzinie 13 dopiero, a na nogach byłam od 8...[/QUOTE] Tak myślałam:) Rozmawiałam ze Zbyszkiem, rozumie, że masz zawrót glowy teraz. Wrzucam Ci problem na tył Twojej glowy: szukamy pomysłu na socjalizację, a nie resocjalizację, dorosłych psów. Krzykosianie nigdy nie byli zsocjalizowani. Potrzebujemy metody na działanie wobec dorosłych psów nigdy wcześniej nie socjalizowanych. Jeśli ktoś z obecnych na wątku ma pomysł: niech mówi! Burza mózgów często się sprawdza:)
  13. Ania, jutro do Ciebie zatelefonuję około 12.00, dobra? Do obgadania: transport szczeniaków krzykoskich w najbliższą sobotę i Nivalin dla Krecika :)
  14. Tak się zastanawiam, jaki dom dla Miśka byłby najlepszy i myślę, że są dwie opcje: 1. Dom z ogrodem, którego można pilnować. Mieszkanie w ciepłej budzie, w kojcu, z możliwością spacerów i nocnego biegania. Dom bez psa - samca. 2. Dom, mieszkanie, wszystko jedno o jakiej powierzchni, ale Misiek musiałby być jedynym psem, a człowiek musiałby NAPRAWDĘ chcieć i pokochać Miśka. Wydaje mi się, że Misiek jest psem niezależnym i doświadczonym. Potrzebuje, albo dużej swobody na dobrze ogrodzonym terenie, albo dużej uwagi, cierpliwości i czasu na jakiejkolwiek powierzchni mieszkalnej.
  15. byłam dzisiaj u Justyny i Misiaka. Zdecydowanie trzeba go ogłaszać jako świetnego stróża! W żadnym razie nie jest to przymilny łagodny piesek. Obszczekał mnie zawodowo i wcale nie miał ochoty na poufałości:). Większość dnia spędza w kojcu, ze względu na kłótnie ze stałymi mieszkańcami. Kojec jest, tak, jak pisalam, bardzo obszerny i zadrzewiony i z trawą i z budą ciepłą. Misiek wygląda tam, jak pan na włościach - przeciąga się, pilnuje terenu, leży w budzie lub przed budą. Wieczorami i nocami ma możliwość przechadzania się po całej posesji. Wtedy też pilnuje:) Dziś nie zrobiłam zdjęć, ale we czwartek będę u Nich znowu i, jeśli nie zapomnę, zrobię ;)
  16. [quote name='kaja69']Zaproszenie super :) dzięki bardzo :)[/QUOTE] Komu jeszcze zaproszenie? Poproszę o adresy mailowe :)
  17. :oops::oops::oops::oops::oops::oops: No tak się zawstydziłam!!!...:oops::oops::oops::oops::oops::oops: Dziękuję :oops:
  18. Zaproszenia poszły. Jeśli ktoś nie otrzymał, proszę o złożenie oficjalnej skargi i wstawienie adresu mailowego.
  19. No nie! Jak to tak?! Dzisiaj, za chwilę, stworzę zaproszenie na sabat do nie dogomaniaków z dogomanii. Prześlę Wam, a Wy prześlijcie dalej, dobra? Jak nas będzie kilka sztuk, to i tak się martwić nie będziemy, prawda? Nie ilość tylko jakość się liczy!!!;)
  20. nie ma odzewu...niestety... ale to trzeba nową akcję zawiązać... Nie mam pewności, ale jest szansa, że napędzę jeszcze parę szeptuch i szeptuchów na nasz sabat:)
  21. [quote name='kaja69']Śliczne dzięki za zagladanie do psiaków :) Do domu wrócić wróciłam,ale jeszcze muszę sie ogarnąć...nie dla mnie takie wypady...potem ciężko na właściwe tory wpaść...[/QUOTE] Eeee taaam, nie narzekaj! Pewnie było bardzo fajnie i bardzo wypoczęłaś i zadowolona jesteś niezwykle i żadnego chaosu w domu nie ma! :)
  22. Do bry wieczór! Miotła już zaparkowana. Taka jestem wyszkolona w pozyskiwaniu funduszy, że aż mi paruje na stykach :) Wracam z radością do psiaków i cioteczek. Dzięki, żeście stały na straży obejścia :) Przelatywałam przez Włocławek nawet w niedzielę, ale wcześniej włączyłam turbodoładowanie i, niestety przemknął mi tylko pod nogami. Na 90% w piątek lub sobotę szczeniorki ruszą w długą drogę do zachodniopomorskiego:) Lecę obskoczyć bazarki.
  23. Opuszczę Was na kilka dni. Hopajcie wątek do góry. Jakby co, trza do mnie telefonować :)
  24. Super! Dzięki za aktualne zdjęcia! Dzisiaj odbyła się wizyta przed adopcyjna dla jasnorudego szczeniorka. Wszystko w porządku. Zostanie szczecinianem-blokersem :) [B] Szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Gryfinie dla ostatniego szczeniorka - biszkoptowej panienki.[/B] Pod koniec przyszłego tygodnia mój Tomek wybiera się do Łodzi. Idealnie by było, gdyby ktoś mógł podrzucić oba malce (zakładam optymistycznie, że dziewczynka też przyjedzie do mojego województwa) właśnie do Łodzi. Z resztą szczegóły będziemy dogadywać w przyszłym tygodniu. Czy któraś z szeptuch lub któryś z szeptuchów jest w posiadaniu 50 metrowego kabla ogrodniczego? Przydałby się na nasz zlot.
×
×
  • Create New...