Jump to content
Dogomania

Justyna Klimek

Members
  • Posts

    1861
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Klimek

  1. Przeciąga się, ale co tam... cieszę się, że Justyna zadecydowała, jak zadecydowała:) Ona najwięcej wie o Misiu, poza tym to mądra dziewczyna!
  2. tak - ja mam samych psich kloszardów w domu :) Dwaj najmłodsi to nawet robią dyżury przy pilnowaniu śmietnika, jak wpadnie do niego coś o ciekawym zapachu. A jak ludzie dom opuszczają, to i śmietnik musi, bo inaczej dokładnie byśmy jego zwartość musieli oglądać :)
  3. Zwracam się do Was o pomoc w stworzeniu listy prostych w przygotowaniu i tanich dań gorących dla 25 psów. Na początek wrzucę swój: 1. Składniki: 2kg mięsa (które ja kupuję w zoologicznym za 3zł/kg, ale pewnie i w mięsnym można), 1kg ryżu (w Lidlu jest dobry i tani), mix warzyw ok 1kg(buraki, marchewki, groszek, fasola itp). Przygotowanie: mięso pierwsze idzie do gara z wodą, gotuję ze 20-30 min, dodaję ryż i warzywa i jeszcze gotuję ze 20 min. Czekam aż ostygnie i będzie letnie, podaję psom. Zalety: podczas gotowania umacniam więź z czuwającymi przy mnie psami :), psy dostają pełnowartościowe, pyszne i sycące jedzenie z dużą zawartością wody, która podczas mroźnych dni może w misce łatwo zamarzać. (Ja robię z polowy składników - wystarcza na 3 posiłki dla 4 dużych psów) Dajcie parę pomysłów.
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/[url=http://smajliki.ru/smiliegenerator/]%20[img]http://gs106.rimg.info/b5f68ef6c625f737a1974858655829df.png[/img]%20"][url=http://smajliki.ru/smiliegenerator/] [img]http://gs106.rimg.info/b5f68ef6c625f737a1974858655829df.png[/img] [/URL][/url]
  5. Właśnie zrobiłam przelew za zabiegi Deizy i Duffy. Powiedzcie mi, proszę, od kogo jeszcze powinnam się spodziewać faktur? Pora zrobić kolejny bilans :)
  6. Dzień dobry :) Chciałam tylko powiadomić, że zbliżamy się do 13000zł! W poście nr 2 zaktualizowałam wpłaty. Kilka skarbonek też już zbiera grosiki :)
  7. Przyłączam się do apelu - klik w banerek w moim podpisie i podążaj za instrukcjami lub [URL="http://przyjacieleczterechlap.pl"]www.przyjacieleczterechlap.pl[/URL] i instrukcja też jest :)
  8. Małgosiu, jakby co, ja jestem w miarę dyspozycyjna, tzn. od przyszłego tygodnia od 8.00 do 13.00 od pon. do czwartku, weekendy bez limitów godzinowych. Nie patrzyłam na kilometry, ale oczywiście, tylko za zwrot kosztów paliwa z Rokitna (74-304) do miejsca wizyty. Wszystko do dogadania. Nic się nie martwcie - wymyślimy! Jak Pani poda jakieś terminy - coś wymyślimy, żeby się zgrać :)
  9. świetnie, mam nadzieję, że będzie odzew w postaci wolontariuszy :) Świeże wiadomości: Słomka i Bohun zostali kumplami od wspólnej zabawy. Przez kilka dni badali się wzajemnie szczerząc zęby, a od dzisiaj bawią się w najlepsze. Słomka zaczyna przytulać główkę do Zbyszka dłoni :) Cywil - ten szarawy nieduży chłopaczek - zaczął przychodzić na posiłek do przodu. Początkowo wkładał nieśmiało główkę przez drzwi budynku, teraz już wchodzi do środka ;) Piko nadal jest wypuszczany podczas obecności Zbyszka. Psy wyczuły, że jest to "chłopiec do bicia" i go prześladują :(. Piko lubi Zbyszka, chętnie je z ręki i daje się posmyrać :)
  10. Na szybko mam jedną radę - można robić wpłaty walutowe za pomocą paypal. Przelicznik taki, jak w banku i nie ma takich opłat. Zorientuję się i dam znać.
  11. [quote name='bric-a-brac']Jeśli ktoś administruje stroną w jakiejś prozwierzęcej organizacji (lub zna kogoś kto się tym zajmuje), wrzućcie w swoich organizacjach na www prośbę o głosy. W zasadzie to może być jakakolwiek strona www, może ktoś z Waszych znajomych ma stronę w necie?[/QUOTE] Ja już :) [URL]http://www.przyjacieleczterechlap.pl/[/URL]
  12. To świetnie! Dziś załatwiam szczegóły i wieczorem odezwę się w sprawach formalnych. Czy któraś z Was bywa fizycznie w schronisku i mogłaby podjąć się koordynacji, czyli być z nami w kontakcie i odebrać ewentualny transport?
  13. Dzień dobry :) Mam sprawę: chcielibyśmy (Fundacja Przyjaciele Czterech Łap) zorganizować w Tarnowie Podgórnym w Centrum Ogrodniczym JUCCA zbiórkę karmy dla Klembowa. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu właścicielki obiektu będzie możliwość dowozu uzbieranej karmy na miejsce. Czy myślicie, że to dobey pomysł i czy przesłana karma rzeczywiście trafi do psich brzuszków? Możemy zaczynać już od jutra.
  14. Też zagłosowane! Planujemy pod Poznaniem zbiórkę karmy dla Klembowa. Mam nadzieję, że w tym tygodniu uda się ją rozpocząć...
  15. hehe, przeciągi z fruwającym pyłem. Ościeżnice już są, jutro będą drzwi :) Poczta w sprawie zbiórki karmy wysłana. A może ktoś ma fajny pomysł na plakato-ulotko-artykuły prasowe na temat zbiórki? Albo porady jakoweś?
  16. Dzień dobry :) Skierowano mnie do Was z Błyskawicznej Mapy Dogo. Poszukuję kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Międzywodziu. To tu: [URL]http://mapy.google.pl/maps?q=Mi%C4%99dzywodzie&hl=pl&ie=UTF8&ll=54.000505,14.739532&spn=0.196955,0.617294&oq=mi%C4%99dzyw&hnear=Mi%C4%99dzywodzie,+kamie%C5%84ski,+Zachodniopomorskie&t=m&z=11&vpsrc=6[/URL] Czy jest tu ktoś taki?
  17. [URL=http://smajliki.ru/smilie-769607847.html][IMG]http://s10.rimg.info/8db61753de3b52d356232495f80cf4e8.gif[/IMG][/URL] Ostatnie godziny Gilbertowego bazarku na MOPSiKa! Zapraszamy!!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220955-Gilberty-Pan-S%C5%82o%C5%84-i-gad%C5%BCety-na-MOPSiKa-do-22.01/page5"]<klik klik>[/URL]
  18. dzień dobry :) dzisiaj piszę na klawiaturze pokrytej sporą ilością kurzu - wczoraj wycięto u mnie w domu dwa otwory drzwiowe... ale co tam...! Pieski - dzikuski mieszkające z tyłu domu coraz chętniej zbliżają się do Zbyszka - ocierają się, jedzą smakołyki, oczywiście, nawet trochę dają się pogłaskać :) Karmel i Lucky nadal mieszkają w jednym boxie. Jednak Krzysiek planuje dla nich przymusową integrację z innymi psiakami i przeprowadzkę do większego lokum. Wczoraj miałam wysłać mail do Zbyszka ze szczegółami zbiórki karmy dla Krzykosiaków, ale, gdy majster odjechał do domu, zwyczajnie usnęłam... dzisiaj to nadrobię;)
  19. Ponowiłam ogłoszenie na mapie pomocy dogo, może ktoś się znajdzie. A jak się nie znajdzie, trzeba będzie chyba mnie tam wysłać...
  20. Małgosiu, czy dotarła do Ciebie informacja, że pani z Wolina, która miała zrobić wizytę przedadopcyjną, nie może tego uczynić z powodu trudnej sytuacji osobistej? Masz kogoś innego na Jej miejsce czy trzeba się ogłaszać?
  21. no kombinowałyśmy, bo miałam jechać na comiesięczny rajd: Koło-Krzykosy-Wielegie... ale plan się rypnął - remont u mnie trwa straszny, Tomek zajęty po uszy i lipa :( Ale nic to - co się odwlecze, to nie uciecze! Przygotowujemy warsztaty dla dzieciaków, takie pro zwierzęce. Podczas warsztatów chciałabym wykonać ładne pudła kolorowe na zbiórkę karmy dla Krzykosiaków i skarbonki i puszki kwestarskie... Zbyszku: wiem, że nas czytujesz :). Jeśli ja zapomnę, to Ty zadzwoń do mnie jutro, żeby obgadać zbiórkę karmy dla Twoich psiaków.
  22. Drogi MOPSiKu, czy wiesz, że do tej pory mamy ponad piętnastu darczyńców? Zaglądnij czasem do postu nr 2 - tam publikujemy wpłaty.
×
×
  • Create New...