aneta355
Members-
Posts
355 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aneta355
-
Jutro wieczorem wyślę zdjęcia, ja nie mogę dodawać załączników - dziwne
-
mam na myśli zdjęcia
-
Już niedługo syn zrobi mi nowe bannerki z wizerunkiem [B]Korka[/B] :multi::loveu:
-
No to 1:0 dla mnie "w walce z Korczyskiem" Opracowałam sobie sposób na Diabła. Wróciliśmy z wieczornego spaceru i leży wybiegany do granic możliwości nawet nie zgłosił się po kolację:multi:
-
Czekoladowa Liwka już w domu pełnym miłości!!!
aneta355 replied to agata51's topic in Już w nowym domu
Dobrej nocki Kochanie -
Jeszcze dodam, że cwaniak :diabloti: robi to na dobrze znanym mu terenie:cool1:
-
Jego pierwszy durny właściciel nauczył go zabawy smyczą. I teraz Korek ma czasami napady walki ze smyczą - siłuje się, warczy itp. Jak byłam na pierwszym spotkaniu z trenerem, on jakoś jednym gestem zareagował i Korek się uspokoił. Ja tak nie potrafię. No cóż, trzeba wytrwać do szkolenia!
-
Szkolenie się opóźni ze względu na powrót zimy. A szkoda bo Korczysko dało mi dzisiaj do wiwatu. Ze spaceru wróciłam poszarpana jak po wojnie. Teraz patrzę jak śpi - wydaje się taki grzeczny:cool3:
-
Czekoladowa Liwka już w domu pełnym miłości!!!
aneta355 replied to agata51's topic in Już w nowym domu
Ach żeby tak moi rodzice dali się przebłagać... ale to trudna sprawa jeszcze są w żałobie po swojej suni. Bardzo to przeżyli - lekarze zawiedli na całej linii -
Czekoladowa Liwka już w domu pełnym miłości!!!
aneta355 replied to agata51's topic in Już w nowym domu
No, Malutka trzymaj się. Myślę o Tobie, tylko żeby to myślenie dało jakieś efekty... -
Wspaniale reaguje na "zostań" jest bardzo pojętnym uczniem (oczywiście splunęłam 3 razy) przyda mu się szkolenie "przy nodze" noi moja duma na pierwszej lekcji - oj coś mi się zdaje że pokażemy "rasowcom" co potrafimy:lol: Pozdrawiamy Aneta i Koreczek
-
Czekoladowa Liwka już w domu pełnym miłości!!!
aneta355 replied to agata51's topic in Już w nowym domu
Livieczko cały czas jesteśmy z Tobą Kochana i będziemy trzymać kciuki mocno!!! Koruś i Aneta -
U nas zima na całego, dzięki temu mamy z Korkiem szaleństwa i nikt nam nie przeszkadza (mało kto wychodzi z domu). Koreczek jest już normalnie spuszczany w parku i jest bardzo bardzo grzeczny (nie zapeszać - wypluć trzy razy za ramię itp.) Jest cudowny!!! Pozdrawiamy wszystkich!! Przyznaje się - mam kieszenie wypchane kiełbaskami :loveu:
-
Wczoraj przeglądałam zdjęcia Korka (od początku Jego wątku) płakać mi się chciało. A tu Korczysko przyszło, położyło się przy mnie i spokojnie sobie zasnął jakby zapomniał...wszystko co złe.. Pozdrawiam
-
Czekoladowa Liwka już w domu pełnym miłości!!!
aneta355 replied to agata51's topic in Już w nowym domu
Boże, znowu nie udało się wygrać w lotto, trzymaj się kochana, trzymamy za Ciebie kciuki z Korkiem !!!! -
Nie wiem jak Koreczka zachęcić do kompieli. Robiłam już przymiarki, ale jak tylko puściłam wodę Panicz zrezygnował. A widzę, że często się drapie za uszkami. Może macie jakiś pomysł? Będę wdzięczna
-
Dzisiaj zaryzykowałam i oswobodziłam Korka w parku. Co prawda miałam dla Niego smakołyki w kieszeni, ale się zachował! WZOROWO!!! Chyba się nade mną zlitował...:multi: Pozdrawiam
-
Za dziesięć dni ruszam z Korkiem na szkolenie (posłuszeństwo). Ale będę miała kondycję - szkolenie na poligonie. TRZYMAJCIE KCIUKI !!! Nie możemy dać się "rasowcom" Pozdrawiam wszystkich
-
Martwię się, bo moje mieszkanie stało się trochę za małe - takie wrażenie robi Korczysko. Wczoraj podjął pierwszą próbę ucieczki, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Jutro pojadę z Koreczkiem do moich znajomych, mają dom z dużym ogrodem, niech sobie Korczysko poszaleje
-
Właśnie, to nie ciapa tylko pewne siebie KORCZYSKO Pozdrawiam właścicielka Korczyska