-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pinesk@
-
Stroosia83- klikasz prawym przyciskiem myszki na zdjęciu: '[I]kopiuj adres obrazka[/I]'. Wpisujesz w poście: [img][I]wklejasz adres obrazka[/I][/img]. To wszystko ;) proszę: ;) [IMG]http://images50.fotosik.pl/784/8e525689548b7829gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/785/c666f1c3f6ab1fe3gen.jpg[/IMG]
-
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Pinesk@ replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, ze w końcu ją ktoś wypatrzy. Taki potencjał psiego uroku i osobowosci sie marnuje w schronisku.. -
Luzia to ze psy są zaczipowane nie oznacza 100%-owego zabezpieczenia, że w razie zaginięcia trafi do właściciela. Niektórzy ludzie nie mają pojęcia o czipach i do głowy im nie przychodzi aby takie coś sprawdzać ;)
-
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Pinesk@ replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Ale fantastyczna suczynka! Jest nią jakieś zainteresowanie? Jest ogłaszana? Cudo :) -
Alfiś z przeszłością, znęcano się nad nim bito i duszono... MA DOM
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
Ciotka Pinecha niestety cierpi na ogromny deficyt czasowy i przedmaturalną gorączkę także proszę o troszkę cierpliwości, wieści będą na dniach ;) -
A do nas doszły szeleczki i obróżka od Dogstyle + fajny gratisowy półzacisk. Powiem, że jestem bardzo miło zaskoczona wykonaniem: naprawdę precyzyjnie, wszystko mocne a okucia naprawdę o wiele, wiele lepsze, solidniejsze i mocniejsze niż w pierwszych, dawniejszych produktach. Duży, duży plus. Zdjęcia może kiedyś w przyszłości, obecnie mój aparat strajkuje :eviltong:
-
Łapek ze zdeformowanymi łapkami. MA JUŻ NOWY DOMEK ! :)))
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
Piękny chłopaczek, ślicznie wygląda :) Oj Łapusiu domek Ci się wspaniały trafił :) -
Ewa&Duffel jaki to model?
-
Życie Pinesi wisi na włosku ... Pineska odeszła ... [']
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam i już lecę zmienić tytuł. Mizianko dla Pniesi i reszty podopiecznych. Jak się mała czuje? EDIT: Chcę edytować pierwszą stronę, opisać aktualny stan małej, na co potrzeba funduszy żeby każdy kto wejdzie miał jasna sytuację. Co w niej zawrzeć? -
Joki - czarny pudelek średni znalazł najwspanialszy dom !!!
Pinesk@ replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ze zaśmiecam wątek Jokiego ale wolę przestrzec. Ogłoszenia wystawione przez Sabinkę: [quote] Środa, 19 stycznia 09:04 [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sabinka.jpg[/IMG] Witam ! Mam do sprzedania 2-miesięcznego pieska rasy sznaucer miniaturka koloru pieprz i sól za atrakcyjną cenę 200 zł. Piesek jest 2 razy odrobaczony i zaszczepiony oraz posiada własną książeczkę zdrowia. Jest wesoły, skory do zabawy a co najważniejsze bardzo lubi dzieci. Wychowywany w domu i w trakcie nauki załatwiania swych potrzeb na dworzu. Piesek jest po pierwszym strzyżeniu. Jest pieskiem posłusznym i nawet jesli sam zostaje w domu to nie trzeba się martwic że coś zniszczy. Zapraszam ![/quote][quote] Wtorek, 1 lutego 16:38 Przyjmę nieodpłatnie odchowanego, małego, kudłatego pieska (w podobie sznaucera, yorka lub pekinczyka). Piesek musi lubic dzieci warunek konieczny. [/quote][quote] Sobota, 5 lutego 17:41 Poszukuję odchowanego nauczonego czystości i lubiącego dzieci pieska z małych ras. Rasy do zaakceptowania: sznaucer miniatura, york, shih - tzu, pinczer itp. Maksymalna kwota jaką mogę zaoferowac to 200 zł.[/quote][quote] Środa, 16 lutego 13:29 Witam ma do sprzedania suczkę mix teriera ze sznaucerem. Sunia młoda, odchowana i lubi dzieci. Po sterylizacji. Cena 100 zł [/quote][quote] Czwartek, 17 lutego 14:38 Sprzedam pilnie psa rasy beagle młody 6 miesiecy ! Cena 180 zł[/quote][quote] Czwartek, 3 marca 18:20 Sprzedam piękną 7 -miesięczną suczke rasy Cocker Spaniel Angielski koloru jasny biszkopt. Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona z ksiązeczka zdrowia. Energiczna i wesoła. Odchowana, nie brudzi w domu i nie niszczy, kocha dzieci. Obecnie jest po wizycie u fryzjera. Cena 350 zł do małej negocjacji.[/quote][B]DODAJĘ TO TEŻ NA CZARNE KWIATKI. SABINKO JESTEŚ NIEODPOWIEDZIALNA, KŁAMIESZ JAK Z NUT! Zapomnij o adopcji Filcaka. [/B] -
Joki - czarny pudelek średni znalazł najwspanialszy dom !!!
Pinesk@ replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
Chyba mnie coś trafi zaraz... Sabinko co masz na swoją obronę? Pisałaś do mnie z maila [email][email protected][/email]. Telefon też się zgadza. Wpis z czarnych kwiatków: [quote name=' Moriaaa'][B]KUTNO[/B] woj. łódzkie- AGNIESZKA Cz. Młode małżeństwo z dwójką dzieci (dziewczynki). Kłamią w ankiecie, doskonale znają już odpowiedzi jakie organizacje chciałyby usłyszeć. Po głębszym sprawdzeniu okazało się, że poprzedni piesek znudził się i został sprzedany-nota bene jak to zostało ujęte "świetny reproduktor(!) " Oczywiście nie został uwzględniony w ankiecie- tylko łzawe historie o zapewne nieistniejącym psie, który odszedł mając naście lat. Piszą z maila: [email protected] [email protected] (zapewne go zmienią) tel: 7811**102 lub 5019**245 [U][B]Szukają małego pieska. Edit: Znalazłam kolejne ogłoszenia tych miłośników zwierząt. 10 grudzień 2010- przyjmę yorka dla bardzo chorej córki. 15 grudzień 2010- sprzedam yorka, świetny reproduktor. PRZESTRZEGAM !!!!! [/B][/U] I kolejne kwiatki. 11.01.2011 sprzedam sznaucerka[/quote] -
Alfiś z przeszłością, znęcano się nad nim bito i duszono... MA DOM
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję Literka! Przyda się :) Taki mały off: prosimy o głos dla schroniska w Radomsku, link w moim banerku. -
[quote name='gops']mialas? i co sie z nim stalo ? uciekl? :evil_lol::diabloti: ( nie moglam sie powstrzymac ;))[/QUOTE] A no gops, beagl uciekł ;) I jeszcze pańcia go nie szuka.
-
Alfiś z przeszłością, znęcano się nad nim bito i duszono... MA DOM
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
Zredagujemy tekst. A może ktoś by go ładnie poprawił, ma ktoś talent? Generalnie tekst miał odstraszać nieodpowiedzialnych raptusów bo psiak nie jest typowym kanapowcem, decyzja ma być przemyślana, ludzie na maxa odpowiedzialni, świadomi charakteru pieska, moze rzeczywiście jednak troche przesadziłam.. ;) Plakat, projekt świetny jednak też się zgadzam, ze za dużo tekstu. Krótko, zwięźle i na temat ;) Fajnie by było gdyby na samym dole był pasek z tzw zrywkami z mailem i telefonem. Masz talent casablanca. -
Życie Pinesi wisi na włosku ... Pineska odeszła ... [']
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może zmienić tytuł wątku? Na jaki? -
Alfiś z przeszłością, znęcano się nad nim bito i duszono... MA DOM
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
Odwiedzić go mogę dopiero w czwartek.. Ale zrekompensuję to w postaci filmiku z Alfisiem ;) -
Życie Pinesi wisi na włosku ... Pineska odeszła ... [']
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że warto skonsultować to z wetami z Wrocławia. Chociażby dlatego, że tak jak mówisz, zobaczyć na czym się stoi.. Trzymajcie się ciepło, jestem z Wami cały czas.. -
Joki - czarny pudelek średni znalazł najwspanialszy dom !!!
Pinesk@ replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, żeby nie skreślać tak od razu Sabinki. Może skupmy się na wizycie przedadopcyjnej? Rozmowa twarzą w twarz, myślę, że to lepszy sposób niż spekulowanie na forum. -
Alfiś z przeszłością, znęcano się nad nim bito i duszono... MA DOM
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
jasne, ze sie przyda, czekamy w takim razie na plakacik :) -
Joki - czarny pudelek średni znalazł najwspanialszy dom !!!
Pinesk@ replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Filcak to pudel o ile pamietam??? Czy Kudlacz?? Mamy na Pudlach w Potrzebie..[/QUOTE] Jest na pudelkowatych -
Agatka MA DOM !! Wróciła do swojego dawnego opiekuna!
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
A no nadal :( -
Joki - czarny pudelek średni znalazł najwspanialszy dom !!!
Pinesk@ replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
Sabinko ja nadzoruję adopcję tczewskiego Filcaka, do mnie też pisałaś maila ;) Czekam na decyzję w sprawie wyboru pieska. pozdrawiam -
Alfiś z przeszłością, znęcano się nad nim bito i duszono... MA DOM
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Kerian']Czy Alfiś ma ogłoszenia, np. na Cafe Animal? Co prawda, nigdy tam nie dodawałam, ale mogę spróbować. Na Allegro mogę mu zrobić :)[/QUOTE] Ogłoszenia w internecie są jak już pisałam wcześniej ale im więcej tym lepiej! :) -
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
Pinesk@ replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Na 99,9 % z gdyńskiego ciapkowa ale moze sie mylę...