-
Posts
2390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kanna
-
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
heśka...takie dostała robocze imię szczylka napawa mnie niepokojem....ten brzuszek naprawdę wygląda jak u afrykańskiego dziecka....sunia ma wg ząbków 4,5 msc maxymalnie...jest drobna, niedożywiona , ciągle się drapie od czasu do czasu kicha i poksluje...ale badania nic nie wykazały :shake:temp. w normie, jedzonkowo, kupkowo też...jest skora do zabawy, wszędzie jej pełno.... jutro pojedzie razem z orą do weta.....zastosujemy jesze inny środek na odrobaczanie, te symptomy mogą być od robaków...alergia na toksyny , które wydalają....zobaczymy... może to to a może coś innego.... badamy kupkę... -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']:oops:jeny miało być pocieszam a nie ciesze . Jaka ja dziś roztargniona jestem.Pocieszam Cie Kanna.Pieski będa zdrowe i zawsze będa krok bliżej do znalezienia swoich domków:)[/QUOTE] dzięki...trzymajcie proszę kciuki za jutrzejszy dzień...... -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
no teraz to już podwójnie....i Ora i mag..... nikt nie pocieszy??:glaszcze: -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']Kanna czy byłabyś zainteresowana numerem telefonu do pana z Małopolski który jakiś czas temu szukał wyżla do towarzystwa dla setera? tylko jest jedna kwestia , bo pan jest myśliwym.Więc nie wiem czy mam się starać o ten numer.[/QUOTE] powiem szczerze, że myśłiwi chętnie by wzięłi młodego wyżełka, ale na oytanie a cokiedy się nie nada?...najczęściej odpowiadają...pomyśłimy wtedy....tyle , ze my nie potrzebyjemy ich rozumu a serca.....a z tym gorzej..... suczka w domu dostanie na imię ...Teodozja....:razz: -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
dzwonił pan wet...wyniki magnuma są bardzo ładne...uff...:multi: kastracja wstępnie umówiona więc na środę....umieram ze strachu.... -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
dobre skojarzenie Dominiko:evil_lol:...jutri sprawdzę ale z pewnością jest na koncie... Ati ...Dominika wspomogła Magnum kwotą 140 zł...zapisz prosze :loveu::loveu::loveu: -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
jutro mam się umówić co do szczegółów adopcji.... maniuś Dominiko jest tam gdzie powinien być już od dawna.....byłam , widzaiłam...państwo, którzy z miasta przeprowadzili sie na wieś....oboje już w domu..mają móstwo czasu dla psa i wiele miłości....maniuś potrafił to docenić już od pierwszych chwil...tuli się, zgląda co nuż do michy...i woli na razie dom od spacerów..., swój kocyk w łapki, poduszkę i wylegiwanie się na słonecznej plamie....oczy ma jeszcze smutne, ale.....:loveu: już niedługo.... -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
magnumik miał robione badania w piątek...niestety wyjeżdżałam i po wyniki zadzowonię jutro.... w zeszły tyg. zadzwoniła pani, ale chciała " czystego" ( rasowo ) psa...zaproponowałam kąpiel....po niej każdy jest czysty:evil_lol: -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
państwo są na tak....bardzo na tak teraz pozostaje mi zwizytować dom:cool3: -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
w temacie mania...stateczny, piękny samczyk.....lepszego domu bym sobie nie zyczyła...maniuś jest w ludzkim raju....:loveu: a w temacie suczynki to prycha i kaszle.....dostała antybiotyk, koniecznie zobaczy ją wet.... a w temacie Ory to rodzinka cała była dziś z wizytą.....podobała się bardzo, ......czekam na ostateczną decyzję...czyli tel....... -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
w sprawie Mańka... dojechał szczęśliwie do domku...nowego domku..od dziś już nikt go nie wyrzuci ze swojej kanapy:loveu: jutro obiecałam pani odwiedziny....mam 10 min drogi...chyba pójdę na piechotę:evil_lol: 10 min samochodem...:loveu: -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
dziś była wizyta u Ory...no ..mała potrafi rozkochać....w piątek przyjeżdża cała rodzinka jeśli wsio będzie oki.to mała pojedzie do domu już w przyszłym tyg. jest jedno ale...to oczywiście sterylizacja...jeśłi ma iśc w przyzłym tyg. to zabieg nusi być przeprowadzony już w mowym domu... państwo się decydują na taki plan gry...czy klauzula w umowie adopcyjnej będzie wystarczjąca? prosze o opinię... -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
no dziś miał lekką biegunkę..troszkę jasnawą:roll: -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']ten piesek to takie dwa w jednym korpus wyżli , tylko główka nie taka:) Manio był w poniedziałek kastrowany i zaczipowany , wszystko z nim ok, śpi sobie teraz w boksie wewnętrznym.W czwartek po Mania przyjeżdżają z Krakowa nowi właściciele.Podobno totalnie w Manka zapatrzeni , bo widzą w nim poprzednią wyżełkę.Państwo lubią podróżować i mają nadzieje, że Maniuś też ma zapał podróżnika.Miemy nadzieję , że w końcu wszystko będzie dobrze. Kanna buziaki ogromniaste ode mnie i od Mania już Ty dobrze wiesz za co:)[/QUOTE] fajnie...tylko troszkę nie rozumiem dlaczego p. Ela do mnie nie zadzwoniła:-(...miło by mi było -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']ależ mnie ten jezor obślinił:)[/QUOTE] przyzwyczjaj się;) magnum w piątek będzie miał pobraną krew ...zrobimy wszystkie badania , żeby mieć pewnośc co do kastracji spacer dziś znowu był odlotowy....on latał, ja po 3 km nieżyłam.....potrzebne mi są środki na wzmocnienie...koniaczek??:cool3: -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']wieczorem zadzwonie do p.Eli i spytam co z Maniusiem.[/QUOTE] też jestem ciekawa...może pani ela zafoni do mnie...bo przed przewiezieniem chciałabym się spotkać osobiście z państwem... -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']Magnumik , jutro prześle na Ciebie pieniążki , w końcu facet musi być przy kasie:)[/QUOTE] dwa ogromne liźnięcia jęzorem:loveu: -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
nie cholera..wysłałam Ci całego maila....kupę zdjęć małej...no to lecę jaszcze raz... -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
Aniu zamieść proszę to genialne zdjęcie z wiadrem...proszę...ja się aż popłakałam ze śmiechu:evil_lol: Hreczka? -
Lando to samiec! wczoraj nawarczał....dziś dał buziaka nowej opiekunce...:evil_lol: miał dziś okazję zapoznać się po troszę ze stadem mamutów i grenlandów....właściwie to mial je w .....:evil_lol: jednego młodziaka zwarczał, gdy ten go pacnął łapą...po czym zupełnie stracił nim zainteresowanie.... adorował tylko Jolę...
-
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
nie ma na co czekać....w środę pierwsza wizyta u koleżanki.... w tym tyg. odrobaczenia część dalsza...na początku przyszłego tyg. badania krwi ... potem szczepienia... co yśłicie aby...jeśłi zajdzie taka potrzeba...sterylizację przeprowadzić już w nowym domku? po nieszczęściu jakie nas spotkało, wydaje mi się, że psu po takich przejściach, zagłodzeniu trzeba dać dużo czasu na podreperownie i zdrowia i psychiki....miesiąc to za mało... ps. Dominiko będziesz realacjonować na bierząco sprawę Maniusia? -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
Ora ma już chetna rodzinke:cool3: -
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
szczeniaczek jest! suczka....w łaty....hihi....i tu kończy się podobieństwo ...... uszka jak u colie.....ogon -kundel bury.....ale całość ponoć cudna...szybko szukamy domu.....bo jak urośnie to mój Boże...może być różnie.....pokraka?:evil_lol: jutro pewnie będą piersze fotki... -
Jamor...pies nie do poznania....dokonałeś cudu....szacun:happy1:
-
Szorstka wyzel<ka> Nora szuka swego amatora/ MA SWOJ DOMEK
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
poruszam temat.... Nora nadal ma się świetnie... ale chcialam się pochwalić , że z ogłoszenia nory dziś ...tak tak...dwa msc po fakcie...pójdzie kolejny wyżełek... pamiętacie Maniusia..tego gładkowlosego straszego pana , który przesiedział pół życia na łańcuchu, potem dostał się do domu tymczsowgo z którego kilka dni temu został wyrzucony i znów pozostała mu zimna buda? Otóż DominikaBankert opisała mi zwierza a ja przypomniałam sobie o państwu, którzy tak czekali na adopcję Nory....zafoniła, pokazałam ....i ....:loveu:... hehe Maniuś jedzie na kanapę do krakowa...hehe...i będzi moim sąsiadem....wioska obok... Dominiko...Swietna robota:loveu: