to tak, gumiaka z trixie mamy juz i pies dobrze sobie radzi ;] szmaciaka tez mielismy, ale dosc szybko sie popsul. pytalam sie juz kogos o te dyski i taosoba mimowila o jakis hero 120, jakis frostach, cs'ach, softach, ale ja szczerze mowiac, to nie wiem, czym one sie roznia za barzo, procz tego, ze twardoscia i wiem, ze te heo to sa jakies male. mozecie mnie jakos bardziej uswiadomic? ; )