Ostatnio oglądałam nk różnych psów ..
Znalazłam Marleya, tylko z imieniem Mobby .
Doczytałam się też, że ten pies wrócił dla jakieś tam suczki :roll: żenada ..
Zgłosiłam z kumpelkami nadużycie i na priv pisaliśmy . Konto zostało usuniete, ale jak znowu ten pies wróci ?!
Dam wam znać ; ))
Tzn. moja kuzynka mi da znać, bo ona się bawi w takie konta na nk .. ja kiedys też, ale już przestałam, bo to dziecinne .
Pozdr.