[quote name='dreag']............
Oczywiście, że są życzenia:razz::
1. Buziaki w nochal.
2. Pozdrawienia od ciotek.
2. Wyspacerowanie Konia.
3. Zdjęcia zadowolonoweo pychola.
4. Inwencja twórcza gościa, znaczy Twoja;).
Podołasz:eviltong:?[/QUOTE]
PKT. 1
buziak był w nochal...ten nochal
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1629/9651d9308c607d57med.jpg[/IMG][/URL]
PKT. 2
Pozdrowienia przekazane...niestety wyspacerowania zabrakło:(
PKT. 3
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1785/757dd7954c20e304med.jpg[/IMG][/URL]
i to byłoby na tyle