Ogłoszenia drobne mogę porobić. ;)
Aha, Aniu czytałam, że nie długo będziesz u nas w schronie, a ja w wakacje pewnie codziennie będę, więc, wezmę jakieś rzeczy i będzie do bazarku- tak jak wcześniej mówiłam :cool3:
Oj tak, fotki! fotki! fotki! :evil_lol: Gdybym miała bliżej to bym wskoczyła i kilka porobiła, a tak to... no cóż, może ta Kładeczka jakoś się uspokoi i da się sfotografować :diabloti:
Miłego dnia :loveu: