betka
Members-
Posts
5018 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by betka
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Ja też za -
Może Onki przyniosą szczęście Maluszkom :).
-
Już to robię.
-
Ewu wszystkie. 1 pakiet to tylko 5 str, ale te najważniejsze. Chciałam ogłaszać owczarki, ale czekam już miesiąc na info o psiakach. Jak je dostanę, to znajdę nowy bazarek. Tym maluchom zimą gorzej w schronisku niż dużym ONkom. Może im się uda poprzez ogłoszenie znaleźć dom. To mogę dać znać Kejciu, że poślecie 6 "moich" piesków? Na 1 str bazarku podane są wszystkie namiary, co i do kogo wysłać.
-
Mam wykupionych 6 pakietów ogłoszeń na tym bazarku Jeśli chcecie wykorzystajcie je. Napiszę do organizatorki, że to "moje pieski" do ogłoszeń. Dajcie znać.
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Ja też za dziadziuniem -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Ja też za -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Ja też za -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
ja za Sarą -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
2 x za -
Skarpeta owczarkowa tradycyjnie już zaprasza na bazarek świąteczny, którego dochód przeznaczamy na pomoc chorym i porzuconym owczarkom. https://www.facebook.com/events/1610038905966220/?active_tab=discussion A tu wątek skarpety :) Na bazarku mamy m.in. książki
-
Gdyby Ktoś robił bazarek ogłoszeniowy, to proszę o pw
-
Bazarek ogłoszeniowy potrzebny!
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Za Lakim -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Ja też za Dianą -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Ja też za -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
ja też za , śliczna wilczyca, oby los się do Niej usmiechnął -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Ja też za -
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
betka replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Ja też za -
Zapraszam na bazarek dla Asalana
-