nie, przy ringu, koło zielonego namiotu jakich pełno ;):diabloti:
moje karmello to to po lewej
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/img2976j.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1060/img2976j.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/15334019.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1616/15334019.jpg[/IMG][/URL]