ja mam podobny problem, moja Stella po cieczce, leci jej taki zielonawy śluz, jest ospała, ale od czasu do czasu potrafi szybko pobiegać, je normalnie. Ten śluz leci jej ale nie tak często. Jest zielono żółty, kiedyś miała takie coś i to było zapalenie, dostała zastrzyki i wszystko ok, ale to było troche inne niż teraz. Wtedy nie robiła normalnie siku tylko cały czas jej to leciało. A jej teraz to leci raz na jakiś czas i siku normalnie robi. Jak myślicie co to jest?