Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Rumek dodany na psydoadopcji.pl. Podobają mi się te zdjęcia brykającego Rumka na polu :)
  2. Jeśli się nie wysikał to zadzwoń do weta. Może dojść do zakażenia organizmu, to nie jest bezpieczne
  3. I co, wysikał się? Takie dłuższe zatrzymanie moczu może być niebezpieczne.
  4. Jeszcze jest Tusia: [quote name='Madallena']Wyrzucona z pociagu w Sulejowki roczna TUSIA. Mix pudla - kudlacz jak cholera! :) (czy mozecie tez podeslac ja na pudle?) [URL]http://psianiol.org.pl/adopcje?species=d&status=1&page=1&id=1654[/URL] Problem jest taki, ze pani, ktora znalazla Tusie codziennie do nas wydzwania i mowi, ze nie bedzie jej juz trzymala! Obawiam sie, ze odda ja na stacje kolejowa, tam gdzie ja znalazla :( A my na seiro nie mamy co z nia zrobic :( [/QUOTE] [IMG]http://psianiol.org.pl/img/animal/1654/1.jpg[/IMG] [IMG]http://psianiol.org.pl/img/animal/1654/3.jpg[/IMG] [IMG]http://psianiol.org.pl/img/animal/1654/4.jpg[/IMG]
  5. Zrobimy zbiórkę na kastrację. Zadzwoń koniecznie do weta, on się musi wysikać. Zapytaj czy coś jest nie tak? może go boli, a może coś innego
  6. [quote name='zuziaM']Robie dzisiaj w ogole wszystkie rozliczenia .... [B]Tibbi ma pobyt oplacony ............. do 07.03.2010[/B][/QUOTE] Zrobiłam dziś przelew dla Tibbiego 350 zł, z czego 20 zł jest od pani Basi i 330 zł ze Skarpety kudłaczy
  7. Musimy szybciutko ruszyć z ogłoszeniami. Dogo07, zrobisz Gumtree? Ja porobię inne ogłoszenia. Może ktoś skleci jakiś zgrabny tekścik dla Skubiego?
  8. [quote name='Dogo07']A gdzie przebywa Dante , w schronisku tymczasowym ?[/QUOTE] Dante przebywa w schronisku
  9. Wielkoludek dodany na stronę psydadopcji.pl
  10. Cudności :loveu: Bajeczka jest jak księżniczka, urocza i pełna wrodzonej gracji
  11. [quote name='Dogo07']Na wątku kudłaczy jest allegro z identyczną sunią, tylko młodą, ktoś ją chce oddać :(. Żeby tylko nie trafiła w ręcę pseudo bo jest taka śliczna. I jeszcze na wątku kudłaczy jest psiaczek troszkę podobny, też mały, ale całkiem bezdomny, ze świętokrzyskiego, jak go złapie hycel do trafi do schroniska umieralni, a tam koniec z nim.[/QUOTE] Właśnie myślę co zrobić z tym kudłaczkiem :placz: Może w miejsce Lupiego do hoteliku? ale to kawał drogi
  12. [quote name='łolkiee']czy jest gdzieś numer konta na które mozna wpłacać kaskę?[/QUOTE] Numer konta wyślę na pw. Dziękujemy
  13. Nincia, on będzie próbować lizać szwy cały czas. Finniganek usunął sobie szwy sam :( wet już nie miał co usuwać. To jest bardzo niebezpieczne, bo może sobie ranę rozpaprać, może się wdać zapalenie, bakterie, itp. Najlepiej jakbyście skombinowały jakiś kubrak, ewentualnie kołnierz
  14. Nelusia CUDOOOOOO :iloveyou: Rasa kudłacz najpiękniejsza na świecie :)
  15. Czy jest ta kudłata sunia co była na kwarantannie ze spanielkiem razem siedziała?
  16. Migdalena, niestety jest miejsce tylko dla suni. Ale w Moim Psie ukażą się 4 kudłacze do adopcji. Jeden Pysio od Madalleny też niewidomy, jeśli będzie więcej telefonów to będziemy polecać maliznę
  17. [quote name='rodzice']będzie w gazecie info ze to sunia w typie tt ?[/QUOTE] nie, nie umieścili tego
  18. [quote name='Andzike']Znam to ;) mój sunia też mocno schudła w sobotę ;)[/QUOTE] No to macie z Mantis mniej sprzątania :D
  19. [quote name='Andzike']A ja już się nie mogę doczekać zdjęc Bajeczki po tuningu... Teraz domy będą się o nią zabijać ;)[/QUOTE] Sprawdź maila
  20. [quote name='rodzice']udało się kłaczki uratować czy cieliście ? Powoli możemy robić bazarek na sterylkę . Jesli ktoś chce cos dorzucić to zapraszam . Moj adres mailowy jest w kontaktach na mojej stronce - można przesłac fotki fantow i proponowana cene .[/QUOTE] Kudełki uratowane, tylko trochę podcięte. Niestety dużo kudłów wyszło samo (martwy włos), więc Dafne jest o połowę "chudsza" :)
  21. Anita, może salon psie spa otworzysz? :) Będziemy stałymi klientami :)
  22. [quote name='magda z.']nie ma sprawy, przecież on dłuzyniak, a niestety nie mamy jak inaczej pomóc.... Oby Tibbi też długo nie czekał.[/QUOTE] trzeba jeszcze dorobić ogłoszeń Tibbiemu na Wrocław i dolnośląskie. A ta sunia kudłata nadal jest w schronie? ona była chyba na kwarantannie
  23. Matrioszka ma rację. No to teraz kasować posty proszę :)
  24. [quote name='magda z.']super wieści, ale się udało. Ze ściągnięciem ogłoszeń poczekam ze 2 dni jeszcze - jak ktoś się odezwie z okolicy to może Tibbi pojedzie.[/QUOTE] Lupi dziękuje bardzo, bardzo za ogłoszenia :loveu:
  25. Małgosiu, dzięki za wieści :multi::multi: Już od rana wyczekuję, cieszę się że tak mu się udało znaleźć fajny domek :loveu: Będę męczyć pana o wiadomości o naszym Lupciu Ta nowa fryzurka była strzałem w dziesiątkę :) chociaż on i w dłuższych kudełkach wyglądał ślicznie, ale miał dużo dredów. Dziękujemy za opiekę nad Lupim :calus:
×
×
  • Create New...