Witam.
Moja siostra ma piękną szylkretkową koteczkę Felusię ,która pomimo podawania tabletek antykoncepcyjnych zaciążyła:shake: i urodziła 3 maleństwa.
Niestety jedno kociątko zmarło:-(
dwa pozostałe bąbelki żyją ale jest kłopot z matką-nie chce pić i przez to mleka ma mało...trzeba ją ręcznie poić (2 strzykawy wody do pyszczka rano, w południe i wieczorem).
Kiciulki mają około 3 tygodni , jeszcze nie chodzą ale już zaczynają się tłuc:lol:
Bardzo ,bardzo proszę o pomoc we wklejeniu fotek (dla mnie to czarna magia) i ogłaszaniu maluszków.
Prawdopodobnie to chłopczyk i dziewczynka, oba koteczki są bardzo ciemnej barwy z jeszcze ciemniejszymi pręgami ,jeden maluszek ma krawacik ale tak się wiercił ,że foto nie wyszło:roll:...