Jump to content
Dogomania

korek221

Members
  • Posts

    2209
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by korek221

  1. cześć Spenserusiu:loveu: trzymam big-kciukasy za Twój super domek:thumbs:
  2. ślicznotek - taki troszkę"dymkowaty"?:loveu::loveu:
  3. Boziu jakie malusie kuleczki:loveu::loveu: Mam nadzieje ,ze ten sk...........:angryy::angryy::angryy::angryy: skończy w podobnym miejscu:angryy::angryy::diabloti:
  4. Lusieńko -dziubulku puciaty nie daj się choróbsku:loveu::loveu:
  5. Cześć Kacperku - dawaj buzia:loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. małe kotki znalazły domki a mamusie zostały wysterylkowane:multi:
  7. jaki śliczny kiciuś - koteczku hooopaj do domku
  8. he he ja też lubię "Zmierzch":evil_lol: a kotecki przesłodkie:loveu:
  9. cześć Feluś:loveu: Co słychować? Trzymam kciuki za nowy domek:happy1:
  10. a tu jest oliwkowe mydełko z Aeppo 22 zł+wysyłka [url]http://allegro.pl/item1191898106_naturalne_oliwkowe_mydlo_z_aleppo_duze_lux_8.html[/url] teraz jestem bez kasy ale jak tylko coś mi wpadnie to może mogłabym coś sunieczce kupić ?
  11. właśnie znalazłam na allegro olejek z dziurawca 19.90 zł + wysyłka [url]http://allegro.pl/item1170435586_olej_olejek_z_dziurawca_100_ml_dziurawiec_ss.html[/url]
  12. cześć. właśnie przeczytałam wątek Freyci i się poryczałam :(:(:( jakie dokładnie ma być to oliwkowe mydełko? Poszukam po bielskich i szczyrkowskich aptekach...może upoluje ten olejek z dziurawca?
  13. śliczne słoninki:loveu::loveu:
  14. biedny okruszek :( taki malutki a tyle już wycierpiał...Kiciusiu życzę ci najlepszego domku :)
  15. wątek do zamknięcia - kiciulki zostają w dotychczasowym domku :multi: - córeczka siostry dostała spazmów i gorączkowała z rozpaczy na wieść o odebraniu jej kotków więc maluchy zostają a po odpowiednim czasie pójdą na sterylkę żeby już nie było nowych maleństw - siostra dostała solidna nauczkę he , he:diabloti:
  16. Cześć Kacperku:loveu: Co słychować? Mizianki ślę:loveu::loveu::loveu:
  17. Dzięki pomocy jednej cioteczek która zrobiła kiciom ogłoszenia , maluszki mają apele na chyba wszystkich darmowych portalach łącznie z allegro :) niestety telefon milczy jak zaklęty...-ludziska chyba boją się czarnuszków:(
  18. niestety..:( zero odzewu...a kotulki rosną...
  19. śpij maleńki piesiu...:(:(:( [*] [*] [*] [*]
  20. ja mam 2 smarkate dymne koteczki na wydaniu:) są zdrowe , kuwetkowe , odrobaczone , miziasto-przytulaste tylko nikt ich nie chce...:(
  21. nie wiem dlaczego nikt ich nie chce ...:( są takie kochane i milusie -małe przytulanki, wychowane z dziećmi, kuwetkowe,odrobaczone... Schron to ich marny koniec:(
×
×
  • Create New...