[quote name='Morgan:-)'][I]Cytat:[/I]
[I]"Padłe zwierzęta są zakopywane w okolicy schroniska. Jest to praktyka absolutnie niedopuszczalna, zwłaszcza, że [COLOR=red]kontrola wykazała występowanie na terenie schroniska nieizolowanych poważnie chorych (np. na nużycę) psów. W ocenie inspektorów stanowi to poważne zagrożenie epidemiologiczne dla ludzi i innych zwierząt."[/COLOR][/I]
[I][COLOR=#ff0000][/COLOR][/I]
[I][COLOR=black]Ktoś tu mówił, że tylko wścieklizna uznawana jest za chorobę zakaźną groźną dla otoczenia. Czy aby napewno??:p[/COLOR][/I][/QUOTE]
to też może być jedna z dróg faktycznie wszędzie pisze o wścielkiźnie ale można śmiało poruszyć temat "chorób odzwierzęcych" które są zagrożeniem dla ludzi