martka1982
Members-
Posts
8614 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martka1982
-
Malwa, tak jak pisałam wcześniej, on bez stałych deklaracji, nie mówię,że bez kompletu ale bez większej części stałych deklaracji i tak nie pojedzie, bo bazarek raz jest a raz nie ma, a płacić trzeba co miesiąc. Jako skarbnik nie wezmę na siebie takiej odpowiedzialności, bo po kilku miesiącach zostałabym z tym sama, wiem jak jest, bo u wielu psów byłam już skarbnikiem. Więc to nie jest tak,że on ma już jakieś pieniądze ale nic z tego nie wynika. Owszem wynika - coraz bliżej jesteśmy celu czyli umieszczenia go w dt. W końcu nie chodzi o to,żeby go gdzieś wypchnąć a potem się martwić skąd wziąć pieniądze na jego utrzymanie. Ja,jako skarbnik, patrzę na pewne sprawy inaczej. Mam nadzieję,że to zrozumiesz, chociaż rozumiem Twoje rozgoryczenie tym,że on nadal jest w schronisku,też bym wolała,żeby już był w dt.
-
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
ciotki i wujki,czy możemy liczyć na Wasze dalsze wsparcie finansowe dla Groma? w hotelu z behawiorystą zawsze będzie drożej, za 400 na pewno nie znajdziemy ale jeśli zostaniecie z nami to jakoś sobie poradzimy -
[quote name='Lionees']Właśnie kawaler przed chwilą do mnie dojechał:) Ale jest giganciarz,no śmiechotka taka fajna:) Strasznie przytulaśny i zachowuje się jakby tu mieszkał od zawsze.Po schodach śmiga,na dworku pięknie zrobione siku i kupka,troszkę rzadka.Reszta relacji i fotki wieczorkiem,tymczasem buziaki dla Wszystkich:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] oo a ja właśnie dzwoniłam do Ciebie,żeby zapytać czy już dojechał mam nadzieję,że wszystko dotarło razem z nim? tzn wyniki krwi i umowa?
-
Szarik ma chore ślinianki, potrzebuje domu i twojej pomocy...
martka1982 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='wollygator']Szariko na Facebook'u ma zdjęcia na kilku profilach, np. schroniskowym, adopcji starszych psów... Nie ma wydarzenia - mogę je założyć, ale żeby dało to jakikolwiek efekt potrzebnych jest wiele osób, które wzięłyby w nim udział i rozpromowały Szarika:)... Allegro w związku z nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt usuwa wszelkie ogłoszenia nierasowych psiaków, i takie ogłoszenia proponuje umieszczać na tablica.pl. Oczywiście, za umieszczenie Szariczka na cafeanimal będziemy bardzo wdzięczni :)[/QUOTE] tak jak pisałam Szarik ma cafeanimal, moruska i alegratke na wielkopolske może ktoś zrobi na inne wojewodztwo i z innym tekstem, bo np na tablicy usuwają jesli tekst jest identyczny -
ooo nawet nie wiedziałam,że taki wątek jest:) zapisałam sobie:) dodzwoniłam się, Szarik mógłby tam mieszkać w pomieszczeniu biurowym w takim domku, który jest budowany dla pracownika ale zrozumiałam,że nikt tam teraz nie mieszka, natomiast przebywa tam wiekowa suczka, po sterylce, łagodna koszt to 17zł plus karma za 30dni wychodzi 510zł plus karma i ew. wet mamy w tej chwili 110zł deklaracji stałych hotel zmienił lokalizację, jest gdzieś w Wielkopolsce, nie zdążyłam zapytać gdzie, bo pani musiała kończyć czy wy wiecie gdzie dokładnie?
-
[quote name='caryca26']Jeżeli hotelik miałby dostępny przez cały dzień chociaż niewielki wybieg indywidualny i możliwość korzystania z dużego wybiegu ogólnego codzień i spacery i wogóle to też byłoby dobrze. Najważniejsze by zdążyć...[/QUOTE] więc na wątku Szarika ciotki zakochane są w hotelu o nazwie Terier [url]http://hotelterier.pl/[/url] trzeba dzwonić i negocjować ceny bo dla psów bezdomnych są inne, miejsca są
-
dla mnie problem jest jeden i nie do przeskoczenia: kojec, duży, ogrzewany z wybiegiem itp ale kojec, a ja bym chciała,żeby on był w domu dzwoniłam tam, ta pani wyszła na spacer i nie będzie jej przez godzinę a nie wzięła komórki, za godzinę z kolei ja nie będę mogła zadzwonić ale zostawiam Wam numer 606 612 957, miejsca są ale pan prosił,żeby o cenie rozmawiać z żoną
-
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
również jestem za tym aby zmienić mu otoczenie, bo albo poczyni jakieś postępy albo dostanie łatkę psa nie do adopcji a przecież nikt tego nie chce była również mowa o szkoleniowcu i behawioryście,że dla Groma lepszy ten drugi, bo u niego jest problem z psychiką a nie z nieposłuszeństwem więc jak rozumiem powinien trafić w ręce behawiorysty, znacie takie hoteliki? -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
martka1982 replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Tak, Chrupka i Kolba maja u mnie tablice wspolna we dwie, mam je tez w jednej z grupowych ogloszen. Wejsc jest dosc sporo, moze dlatego, ze co jakis czas zmieniam wojewodztwa. [URL]http://tablica.pl/oferta/dwie-biedne-sunie-od-urodzenia-tylko-kraty-pomoz-IDDN8L.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/1-slicznoty-i-pieknisie-a-jednak-w-schronie-IDE1TB.html[/URL][/QUOTE] a obserwujesz może które woj jest najbardziej aktywne? a tak przy okazji, widziałaś nowe fotki Oskara?:)idealne! -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
martka1982 replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']Ci Państwo od Jupitera wypatrzyli go na moim ogłoszeniu na Gumtree-Śląsk. Nie wiem na jakim etapie są uzgodnienia z nimi , schronisko miało się dalej kontaktować.[/QUOTE] ustalone,że jedzie jak będzie transport na Śląsk -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
martka1982 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
będziemy sprawdzać skuteczność wyróżnienia stan przed wyróżnieniem na dzień 15.02 - wejść 167 i 3 razy sprawdzany nr telefonu od dziś przez 7 dni będzie miała wyróżnione http://tablica.pl/oferta/jezynka-piekna-cicha-spokojna-i-delikatna-sunia-szuka-domu-IDH3Bw.html