Jump to content
Dogomania

martka1982

Members
  • Posts

    8614
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martka1982

  1. Malwa, tak jak pisałam wcześniej, on bez stałych deklaracji, nie mówię,że bez kompletu ale bez większej części stałych deklaracji i tak nie pojedzie, bo bazarek raz jest a raz nie ma, a płacić trzeba co miesiąc. Jako skarbnik nie wezmę na siebie takiej odpowiedzialności, bo po kilku miesiącach zostałabym z tym sama, wiem jak jest, bo u wielu psów byłam już skarbnikiem. Więc to nie jest tak,że on ma już jakieś pieniądze ale nic z tego nie wynika. Owszem wynika - coraz bliżej jesteśmy celu czyli umieszczenia go w dt. W końcu nie chodzi o to,żeby go gdzieś wypchnąć a potem się martwić skąd wziąć pieniądze na jego utrzymanie. Ja,jako skarbnik, patrzę na pewne sprawy inaczej. Mam nadzieję,że to zrozumiesz, chociaż rozumiem Twoje rozgoryczenie tym,że on nadal jest w schronisku,też bym wolała,żeby już był w dt.
  2. ciotki i wujki,czy możemy liczyć na Wasze dalsze wsparcie finansowe dla Groma? w hotelu z behawiorystą zawsze będzie drożej, za 400 na pewno nie znajdziemy ale jeśli zostaniecie z nami to jakoś sobie poradzimy
  3. a jesteś pewna,że nie chcesz trzeciego Szariczka do paczki?:)
  4. z Nestiego przechodzi na Oskarka 398,67 puściłam już przelew za dt, transport miał wynieść ok.100zł ale nie ma jeszcze faktury, więc nie wiem dokładnie ile. Z tego by wynikało,że ta kwota pokryła jedno i drugie
  5. Kierowniczka schroniska przekazała mi info,że ze wstępnych wyników sekcji wynika,że to był zator
  6. Renia umów się do Garncarza w dogodnym dla Was terminie. któraś ciotka zdaje się pisała,że może załatwić wizytę, da radę? Jak będziemy wiedzieć co z oczkiem, to będzie wiadomo na czym stoimy, bo teraz właściwie nie wiem co w ogłoszeniach pisać
  7. [quote name='Lionees']Właśnie kawaler przed chwilą do mnie dojechał:) Ale jest giganciarz,no śmiechotka taka fajna:) Strasznie przytulaśny i zachowuje się jakby tu mieszkał od zawsze.Po schodach śmiga,na dworku pięknie zrobione siku i kupka,troszkę rzadka.Reszta relacji i fotki wieczorkiem,tymczasem buziaki dla Wszystkich:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] oo a ja właśnie dzwoniłam do Ciebie,żeby zapytać czy już dojechał mam nadzieję,że wszystko dotarło razem z nim? tzn wyniki krwi i umowa?
  8. [quote name='wollygator']Szariko na Facebook'u ma zdjęcia na kilku profilach, np. schroniskowym, adopcji starszych psów... Nie ma wydarzenia - mogę je założyć, ale żeby dało to jakikolwiek efekt potrzebnych jest wiele osób, które wzięłyby w nim udział i rozpromowały Szarika:)... Allegro w związku z nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt usuwa wszelkie ogłoszenia nierasowych psiaków, i takie ogłoszenia proponuje umieszczać na tablica.pl. Oczywiście, za umieszczenie Szariczka na cafeanimal będziemy bardzo wdzięczni :)[/QUOTE] tak jak pisałam Szarik ma cafeanimal, moruska i alegratke na wielkopolske może ktoś zrobi na inne wojewodztwo i z innym tekstem, bo np na tablicy usuwają jesli tekst jest identyczny
  9. ooo nawet nie wiedziałam,że taki wątek jest:) zapisałam sobie:) dodzwoniłam się, Szarik mógłby tam mieszkać w pomieszczeniu biurowym w takim domku, który jest budowany dla pracownika ale zrozumiałam,że nikt tam teraz nie mieszka, natomiast przebywa tam wiekowa suczka, po sterylce, łagodna koszt to 17zł plus karma za 30dni wychodzi 510zł plus karma i ew. wet mamy w tej chwili 110zł deklaracji stałych hotel zmienił lokalizację, jest gdzieś w Wielkopolsce, nie zdążyłam zapytać gdzie, bo pani musiała kończyć czy wy wiecie gdzie dokładnie?
  10. [quote name='caryca26']Jeżeli hotelik miałby dostępny przez cały dzień chociaż niewielki wybieg indywidualny i możliwość korzystania z dużego wybiegu ogólnego codzień i spacery i wogóle to też byłoby dobrze. Najważniejsze by zdążyć...[/QUOTE] więc na wątku Szarika ciotki zakochane są w hotelu o nazwie Terier [url]http://hotelterier.pl/[/url] trzeba dzwonić i negocjować ceny bo dla psów bezdomnych są inne, miejsca są
  11. Norton nie wygrał tej walki odszedł :-( Biegaj szczęśliwy za TM ['][']['][']['] ma robioną sekcję, wynik zapewne niedługo
  12. Oskarek jedzie do dt za dwie godziny:)
  13. dziękujemy! a zatem mamy komplet, szukamy transportu Konin-Sochaczew :)
  14. dla mnie problem jest jeden i nie do przeskoczenia: kojec, duży, ogrzewany z wybiegiem itp ale kojec, a ja bym chciała,żeby on był w domu dzwoniłam tam, ta pani wyszła na spacer i nie będzie jej przez godzinę a nie wzięła komórki, za godzinę z kolei ja nie będę mogła zadzwonić ale zostawiam Wam numer 606 612 957, miejsca są ale pan prosił,żeby o cenie rozmawiać z żoną
  15. podwórko i teren do stróżowania są na wagę złota, jednak większość hotelików oferuje wybiegi i kojce ocieplane jeśli coś takiego by Cię interesowało, to daj znać
  16. również jestem za tym aby zmienić mu otoczenie, bo albo poczyni jakieś postępy albo dostanie łatkę psa nie do adopcji a przecież nikt tego nie chce była również mowa o szkoleniowcu i behawioryście,że dla Groma lepszy ten drugi, bo u niego jest problem z psychiką a nie z nieposłuszeństwem więc jak rozumiem powinien trafić w ręce behawiorysty, znacie takie hoteliki?
  17. dzięki! pewności nigdy nie ma co do wieku, może mieć więcej,może mieć mniej:) KateKermit również przenosi swoją deklarację z Nestiego na Oskarka w zasadzie możemy go pakować....:)
  18. no nie wiemy, nie wiemy co u niej chyba będziemy musiały pomóc Kasi "wypchnąć" jakiegoś psiaka do ds,żeby się miejsce dla Maczki zwolniło:)
  19. margoth, jeśli masz fanty, to super, dzisiaj nasza wetka dała też książki na bazarek dla niego, coś się uzbiera
  20. no po prostu boski! sama byłam w szoku gdy dostałam te fotki, i do tego jak pięknie pozuje:) Sabina się ucieszy,bo ma go na tablicy:)
  21. [quote name='Sabina02']Tak, Chrupka i Kolba maja u mnie tablice wspolna we dwie, mam je tez w jednej z grupowych ogloszen. Wejsc jest dosc sporo, moze dlatego, ze co jakis czas zmieniam wojewodztwa. [URL]http://tablica.pl/oferta/dwie-biedne-sunie-od-urodzenia-tylko-kraty-pomoz-IDDN8L.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/1-slicznoty-i-pieknisie-a-jednak-w-schronie-IDE1TB.html[/URL][/QUOTE] a obserwujesz może które woj jest najbardziej aktywne? a tak przy okazji, widziałaś nowe fotki Oskara?:)idealne!
  22. [quote name='caryca26']Ci Państwo od Jupitera wypatrzyli go na moim ogłoszeniu na Gumtree-Śląsk. Nie wiem na jakim etapie są uzgodnienia z nimi , schronisko miało się dalej kontaktować.[/QUOTE] ustalone,że jedzie jak będzie transport na Śląsk
  23. będziemy sprawdzać skuteczność wyróżnienia stan przed wyróżnieniem na dzień 15.02 - wejść 167 i 3 razy sprawdzany nr telefonu od dziś przez 7 dni będzie miała wyróżnione http://tablica.pl/oferta/jezynka-piekna-cicha-spokojna-i-delikatna-sunia-szuka-domu-IDH3Bw.html
×
×
  • Create New...