Jump to content
Dogomania

martka1982

Members
  • Posts

    8614
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martka1982

  1. Dla mnie też nie ma brzydkich psów, zdaję sobie jednak sprawę z tego,że duża część osób szuka młodych i zdrowych psiaków, a na tym wątku właśnie takie są prezentowane. Cieszy mnie każda jedna adopcja i trzymam kciuki za wszystkie psiuty. Kilka kolejnych: [B]Snoopy - urodzony w lipcu 2009r. ma około 40cm w kłębie, jest przyjazny,łagodny i spokojny[/B] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3967/snoopy1n.jpg[/IMG] [B] August zameldował się w schronisku 1 sierpnia 2011 roku. August jest psem łagodnym, przyjaznym i wesołym. Ładnie chodzi na smyczy. Ma około 2 lata (ur. lipiec 2009 r.) [/B] [B][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3231/august1.jpg[/IMG] [/B] [B]Chila - urodzona w połowie czerwca 2009 r średniej wielkości suczka. jest po sterylizacji. przyjazna, łagodna, bardzo pozytywnie zachowuje się na spacerach[/B] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/603/chila4.jpg[/IMG] [B]Winia - duża,młoda (ur. początek 2011r) piękność po sterylizacji. Jest bardzo łagodna, energiczna, przyjazna i wesoła[/B] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2653/winiaa1.jpg[/IMG] [B]Samara [/B]-[B] trafiła do schroniska prosto ze studni, z której wyciągnęli ją strażacy! ma 6 lat, jest po sterylizacji, łagodna i spokojna[/B] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5083/samara1.jpg[/IMG]
  2. Karola ale super filmik! To jest właśnie cały Pucuś.......... Dziękujemy hop! za przerobienie allegro:)
  3. [B]Chanel - suczka szczeniak, wiek nieznany [/B][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7274/csc2381.jpg[/IMG] [B]Merfi urodzony w lipcu 2007r. jest łagodnym i spokojnym psem, lubi wodę, ma około 35 cm w kłębie[/B] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1369/merfi4.jpg[/IMG] [B] Szogun urodzony w styczniu 2011r. łagodny, spokojny i przyjazny[/B] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5572/dsc1561e.jpg[/IMG] [B]Wadim - bardzo przyjazny i wesoły psiak, ur 06.2011r.[/B] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3900/wadim5.jpg[/IMG] [B]Magnuś - ur w maju 2009r. duży przystojniak, lubi kontakt z człowiekiem, jest łagodnym, towarzyskim psem[/B] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/5060/magnua7.jpg[/IMG]
  4. Jeśli chodzi o filmik to najpierw musisz się zarejestrować na youtube. Potem logujesz się tam i po prawej stronie na górze strony masz napisz na pomarańczowo PRZEŚLIJ FILM, wciskasz to, a potem naciskasz na PRZEGLĄDAJ (mniej więcej w środkowej części strony) i wybierasz z dysku filmik o jaki Ci chodzi. Jak wybierzesz już filmik, to wciśnij PRZEŚLIJ FILM VIDEO. W czasie jak film video będzie przesyłany, masz czas aby wpisać jego tytuł,dodać opis oraz wybrać kategorię. To przesyłanie może potrwać kilka minut. Gdy już przesyłanie będzie zakończone wciśnij przycisk: ZAPISZ ZMIANY (na dole). Następnie wyświetli Ci się nowa strona, na której naciśnij przycisk:PRZEJDŹ DO FOLDERU MOJE FILMY VIDEO. Odczekaj chwilę, bo filmik jest przetwarzany, a potem naciśnij ODTWÓRZ. voila! Powodzenia:)
  5. Powiedziano mi,że jest radosna i beztroska,i jak każdy mały brzdąc, w ogóle nieświadoma,że jej życie wisiało na włosku:)
  6. Ktoś w schronisku zrobił Jance jedno zdjęcie. Oto ono:) [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2687/janka.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Ola la']ok to podam swoj email i nr do schroniska.Narazie rejestruje sie kolejno na rozniastych stronach. chyba i tak najwiekszy odzew jest zawsze z allegro cio?chociaz tez niezawsze.Wystawialam ostatnio psa z wyroznieniem na allegro bylo ponad 2000 wejsc na strone ale tylko jeden telefon.....na szczescie to byl TEN telefon. oby sie Kokuszkowi udalo.SLicznyyyyyyyyy jest. hmm a on sobie tam wolno "lata" po jakims schroniskmowym podworku???bo tak to wyglada.Ma chlopak troche luzu chociaz.:shake:[/quote] tak, Kokus biega po ogólnym wybiegu, wysyłam Ci pw z info
  8. [quote name='Daga & Maks']do takiego psa powinny się ustawiać długie kolejki.Ale nie chcą :-([/quote] Ja też tego nie pojmuję:(
  9. Zdjęcia Janki będą jutro,wieczorem jakoś. Janka jeszcze przez tydzień będzie na antybiotyku, osłonowo. Nie musi być na specjalnej diecie, ma za to jeść częściej a mniej.
  10. Nie było telefonu w sprawie Zajki, bądźmy cierpliwi:)
  11. Ciężki jest los Barona - w ogóle nie wychodzi z pomieszczenia, które widać na zdjęciu, cóż począć w schronisku z takim psem...........jaka będzie jego przyszłość? Czy dostanie szansę?
  12. [quote name='Negri']jutro porobię ogł ;)[/quote] czy te ogłoszenia są gdzieś?:)
  13. Baryłka jest już po sterylizacji. Karolcia trzeba coś zrobić aby wątek Baryłki ruszył.
  14. Paluszek ma wielu fanów. Niedawno 2 nowych wolontariuszy dołączyło do naszej grupy i już mają słabość do Palucha:) Oni również szukają mu domu.
  15. Dzięki za odpowiedzi:) Przekaże zatem schronisku,że muszą się uzbroić w cierpliwość w kwestii telefonów:)
  16. Wieści od Janeczki - Janka została wczoraj odebrana z kliniki późnym wieczorem. Nie było sensu zawozić jej do schroniska, więc tą noc spędziła w domu u Marty, która ją odbierała.(Marta pracuje w schronisku). W smsie Marta napisała,że z Janeczką wszystko dobrze i, że zasnęła przyklejona do jej nogi:)
  17. [quote name='Sabina02']Az sie poplakalam ogladajac ten filmik z boksu... :placz:[/quote] Sabina, a to i tak był 'delikatny' filmik:( Niektóre psy nie radzą sobie w zamknięciu - Gryfi z pewnością do nich należy. Jedne okaleczają same siebie, inne gryzą się ze współbratymcami niedoli, a jeszcze inne zachowują się właśnie tak jak Gryfi:(
  18. Charly ja wszystkie zdjęcia przerabiam za pomocą imageshack, ale chodzi wlasnie o to,ze imageshack " nie widzi" tych mmsów, czyli są to pliki z rozszerzeniem, których ten program nie czyta. I właśnie dlatego mam problem.
  19. Ja juz te 2 mmsy mam na kompie. Moge je komuś wysłać na maila. Podajcie mi tylko adres na pw
  20. [quote name='Gonia13']On ma coś z ON-ka czy mi sie wydaje? Piękny - ubarwienie owczarka a sierśc dłuższa....[/quote] nie, z onka raczej nie ma, jest taka rasa gryfon korthalsa czy jakos tak - myslalam,ze moze od tej rasy ma imię -Gryfi. w necie są zdjęcia tych psów, to możecie porównać.
  21. Ogromna prośba do hop! i brysio. Czy dałoby radę przekształcić ogłoszenia Hienki na ogłoszenia Pucka i Mufi? Do schroniska nadal dzwonią ludzie z całej Polski chcący adoptować Hienkę. Jeśli nie da rady, to proszę usuńcie ogłoszenia Hienki, bo w schronisku telefon nie przestaje dzwonić:)
×
×
  • Create New...