martka1982
Members-
Posts
8614 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martka1982
-
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
martka1982 replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Dla mnie też nie ma brzydkich psów, zdaję sobie jednak sprawę z tego,że duża część osób szuka młodych i zdrowych psiaków, a na tym wątku właśnie takie są prezentowane. Cieszy mnie każda jedna adopcja i trzymam kciuki za wszystkie psiuty. Kilka kolejnych: [B]Snoopy - urodzony w lipcu 2009r. ma około 40cm w kłębie, jest przyjazny,łagodny i spokojny[/B] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3967/snoopy1n.jpg[/IMG] [B] August zameldował się w schronisku 1 sierpnia 2011 roku. August jest psem łagodnym, przyjaznym i wesołym. Ładnie chodzi na smyczy. Ma około 2 lata (ur. lipiec 2009 r.) [/B] [B][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3231/august1.jpg[/IMG] [/B] [B]Chila - urodzona w połowie czerwca 2009 r średniej wielkości suczka. jest po sterylizacji. przyjazna, łagodna, bardzo pozytywnie zachowuje się na spacerach[/B] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/603/chila4.jpg[/IMG] [B]Winia - duża,młoda (ur. początek 2011r) piękność po sterylizacji. Jest bardzo łagodna, energiczna, przyjazna i wesoła[/B] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2653/winiaa1.jpg[/IMG] [B]Samara [/B]-[B] trafiła do schroniska prosto ze studni, z której wyciągnęli ją strażacy! ma 6 lat, jest po sterylizacji, łagodna i spokojna[/B] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5083/samara1.jpg[/IMG] -
Hienka z Kupinina odnalazła szczęście! W nowym domku;)
martka1982 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujęmy Ci hop!:) -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
martka1982 replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
[B]Chanel - suczka szczeniak, wiek nieznany [/B][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7274/csc2381.jpg[/IMG] [B]Merfi urodzony w lipcu 2007r. jest łagodnym i spokojnym psem, lubi wodę, ma około 35 cm w kłębie[/B] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1369/merfi4.jpg[/IMG] [B] Szogun urodzony w styczniu 2011r. łagodny, spokojny i przyjazny[/B] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5572/dsc1561e.jpg[/IMG] [B]Wadim - bardzo przyjazny i wesoły psiak, ur 06.2011r.[/B] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3900/wadim5.jpg[/IMG] [B]Magnuś - ur w maju 2009r. duży przystojniak, lubi kontakt z człowiekiem, jest łagodnym, towarzyskim psem[/B] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/5060/magnua7.jpg[/IMG] -
Sparaliżowana Funia pokocha bez granic. MA DOM
martka1982 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o filmik to najpierw musisz się zarejestrować na youtube. Potem logujesz się tam i po prawej stronie na górze strony masz napisz na pomarańczowo PRZEŚLIJ FILM, wciskasz to, a potem naciskasz na PRZEGLĄDAJ (mniej więcej w środkowej części strony) i wybierasz z dysku filmik o jaki Ci chodzi. Jak wybierzesz już filmik, to wciśnij PRZEŚLIJ FILM VIDEO. W czasie jak film video będzie przesyłany, masz czas aby wpisać jego tytuł,dodać opis oraz wybrać kategorię. To przesyłanie może potrwać kilka minut. Gdy już przesyłanie będzie zakończone wciśnij przycisk: ZAPISZ ZMIANY (na dole). Następnie wyświetli Ci się nowa strona, na której naciśnij przycisk:PRZEJDŹ DO FOLDERU MOJE FILMY VIDEO. Odczekaj chwilę, bo filmik jest przetwarzany, a potem naciśnij ODTWÓRZ. voila! Powodzenia:) -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Powiedziano mi,że jest radosna i beztroska,i jak każdy mały brzdąc, w ogóle nieświadoma,że jej życie wisiało na włosku:) -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Ktoś w schronisku zrobił Jance jedno zdjęcie. Oto ono:) [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2687/janka.jpg[/IMG] -
ZŁoty,kokolino 7 MiesiĘczny Psiak MA DOM !! :)
martka1982 replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']ok to podam swoj email i nr do schroniska.Narazie rejestruje sie kolejno na rozniastych stronach. chyba i tak najwiekszy odzew jest zawsze z allegro cio?chociaz tez niezawsze.Wystawialam ostatnio psa z wyroznieniem na allegro bylo ponad 2000 wejsc na strone ale tylko jeden telefon.....na szczescie to byl TEN telefon. oby sie Kokuszkowi udalo.SLicznyyyyyyyyy jest. hmm a on sobie tam wolno "lata" po jakims schroniskmowym podworku???bo tak to wyglada.Ma chlopak troche luzu chociaz.:shake:[/quote] tak, Kokus biega po ogólnym wybiegu, wysyłam Ci pw z info -
Cezar- 4 letni mix labradora - JUŻ W NOWYM DOMKU!
martka1982 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Daga & Maks']do takiego psa powinny się ustawiać długie kolejki.Ale nie chcą :-([/quote] Ja też tego nie pojmuję:( -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Janki będą jutro,wieczorem jakoś. Janka jeszcze przez tydzień będzie na antybiotyku, osłonowo. Nie musi być na specjalnej diecie, ma za to jeść częściej a mniej. -
Paluszek odszedł w nocy 29/30 lipca 2010r za TM:(
martka1982 replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to, że choruje na padaczkę:( -
Mloda sunia ZAJKA po wypadku juz w NOWYM DOMU:)
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Nie było telefonu w sprawie Zajki, bądźmy cierpliwi:) -
Paluszek odszedł w nocy 29/30 lipca 2010r za TM:(
martka1982 replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Paluszek ma wielu fanów. Niedawno 2 nowych wolontariuszy dołączyło do naszej grupy i już mają słabość do Palucha:) Oni również szukają mu domu. -
Hienka z Kupinina odnalazła szczęście! W nowym domku;)
martka1982 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Dzięki za odpowiedzi:) Przekaże zatem schronisku,że muszą się uzbroić w cierpliwość w kwestii telefonów:) -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Wieści od Janeczki - Janka została wczoraj odebrana z kliniki późnym wieczorem. Nie było sensu zawozić jej do schroniska, więc tą noc spędziła w domu u Marty, która ją odbierała.(Marta pracuje w schronisku). W smsie Marta napisała,że z Janeczką wszystko dobrze i, że zasnęła przyklejona do jej nogi:) -
Przyjaciel na dobre i złe - Gryfi znalazł dom. Powodzenia!
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Az sie poplakalam ogladajac ten filmik z boksu... :placz:[/quote] Sabina, a to i tak był 'delikatny' filmik:( Niektóre psy nie radzą sobie w zamknięciu - Gryfi z pewnością do nich należy. Jedne okaleczają same siebie, inne gryzą się ze współbratymcami niedoli, a jeszcze inne zachowują się właśnie tak jak Gryfi:( -
Charly ja wszystkie zdjęcia przerabiam za pomocą imageshack, ale chodzi wlasnie o to,ze imageshack " nie widzi" tych mmsów, czyli są to pliki z rozszerzeniem, których ten program nie czyta. I właśnie dlatego mam problem.
-
Mloda sunia ZAJKA po wypadku juz w NOWYM DOMU:)
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Nie, czekamy nadal:) -
Ja juz te 2 mmsy mam na kompie. Moge je komuś wysłać na maila. Podajcie mi tylko adres na pw
-
Przyjaciel na dobre i złe - Gryfi znalazł dom. Powodzenia!
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonia13']On ma coś z ON-ka czy mi sie wydaje? Piękny - ubarwienie owczarka a sierśc dłuższa....[/quote] nie, z onka raczej nie ma, jest taka rasa gryfon korthalsa czy jakos tak - myslalam,ze moze od tej rasy ma imię -Gryfi. w necie są zdjęcia tych psów, to możecie porównać. -
Hienka z Kupinina odnalazła szczęście! W nowym domku;)
martka1982 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Ogromna prośba do hop! i brysio. Czy dałoby radę przekształcić ogłoszenia Hienki na ogłoszenia Pucka i Mufi? Do schroniska nadal dzwonią ludzie z całej Polski chcący adoptować Hienkę. Jeśli nie da rady, to proszę usuńcie ogłoszenia Hienki, bo w schronisku telefon nie przestaje dzwonić:)