Jak juz pisalam przeleje 300 zl na leki,200 zl w przyszlym tyg.,100zl pare dni pozniej...
Dorzuce jeszcze 100zł na hotelik,Bjuta napisala,ze znajomi tez sie dorzuca,wiec mysle,ze z pomoca dogomaniakow uzbieramy na hotelik.
Ode mnie Reyven dostanie w sumie 400zl,wiec szukajcie dziewczyny hotelu...
Bjuta pisze o jakims za 450zł.