Jump to content
Dogomania

Agata,Sonia

Members
  • Posts

    801
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agata,Sonia

  1. Wczoraj zadzwonił do mnie Pan w sprawie owczarka(mojego poprzedniego tymczasowicza)...Powiedzialam,że jak bede miec jakiegos owczarka to dam znac,no i dzisiaj przypomnialam sobie,że w schronisku we Wrzesni maja kilka. Dzwonie i moie Mu,że pojade w sobote zorientowac sie co i jak...I zapytałam przy okazji czy ktos ze znajomych nie chcialby malego,slodkiego pieska
  2. Ale na pewno nie nad cioteczkami z dogo,a w szczególności nad Tobą Talcott...
  3. Lubię się czasami poznęcac,ale tylko nad ludzmi:diabloti:
  4. Sorrki,że dopiero teraz pisze,ale miałam bardzo zakręcony dzień... Cioteczki,nie uwierzycie...:crazyeye:
  5. Wlasnie wrocilismy z spacerku.Ładnie chodzi na smyczy. Ma kilka strupków na uszach,ale nie jest tak zle.Natomiast ma chore uszy,prawe bardziej.Musze z nim podjechac do weta. Aha i jest szczepiony tylko na wściekliznę... Toluś- te pieniążki,które chciałaś przeznaczyc na wyciągnięcie Czarka,przeznacz na Kulfona ok?Te 30 zł za wyciągnięcie ze schronu ma chłopak ode mnie,weta tez zapłacę;)
  6. Możecie mój też podac: 503 004 961
  7. Dziękuję,dziękuję,dziękuję,dziękuję.................................................................Jestes kochana:loveu::loveu:
  8. :loveu:Cioteczko __Laro-allegro jest przepiękne,przepiękne!!!!!!Jeszcze nie widziałam czegoś takiego,masz wielki talent:lol:
  9. Zdjęcia przesłałam Toli,poniewaz nie moge ich wstawic starym sposobem:roll:
  10. Tola-przesłałam zdjęcia... Czarek cały czas śpi.Jedzenie wciąga jak odkurzacz(wiadomo,syndrom pieska ze schroniska).Jest grzeczniutki,nie ma z nim zadnego problemu. To jest taka miniaturka czekoladowego labradora...:loveu::loveu:
  11. Słuchajcie,nie mogę wkleic zdj. Robię tak jak zawsze i du..
  12. Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc:klacz::klacz::sweetCyb::sweetCyb::Rose: A teraz kochane cioteczki szukamy DS... Ola la- a ten domek z Gdańska,może Oni chcieliby Czarka?
  13. Hania nie mogła Go złapac,ale druga dziewczyna,chyba Magda dała radę... Fotki wstawię pózniej,teraz musze cos zrobic,ok?
  14. Czarek jest kochany,bardzo grzeczny.W samochodzie siedzial na kolanach,ale wytłumaczyłam Mu,że nie może i przeszedł na siedzenie pasażera. 2 razy zwymiotował biedaczek(chyba żle nie karmią w tym schronisku,nawet jakies kawalki szynki dojrzałam). Prawdopodobnie kierownik(siedzial w biurze i wydawal dokumenty) był bardzo mily. Czarek zapoznał się z całą ekipą,czyli koleżanką podobnej wielkosci i kotem,równiez tej samej wielkosci,hihi(na kota zero reakcji).Dostał dwie kiełbaski,a teraz smacznie śpi na dywanie.
  15. To się cieszę cioteczko __Laro:lol::lol::loveu::loveu: Oczywiście Talcott,że napiszę;),a pojadę po niego około 12:00... Miłej nocy cioteczki. Czarek nawet nie wie co Go czeka,hihi:evil_lol::lol:
  16. Super,dziękuję cioteczki,że jesteście...
  17. Cioteczko __Laro,masz rację...Trochę przesadziłam z tym okaleczaniem.Użyłam złego słowa,ale już się nie gniewaj na mnie:razz:ok?
  18. Kochane cioteczki-zajrzyjcie do Kulfonika.On nas potrzebuje...,a na wątku cisza... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141672-Kulfon-mix-ON-ka-gryziony-przez-inn*****-czeka-na-dom/page7[/URL]
  19. [quote name='Talcott']Skupmy się na pilnej pomocy Kulfonowi! Deklaracje potrzebne, hotelik, DT! Nie bijmy piany![/QUOTE] Popieram i dziękuję. Niestety nie mam zadnego dt ani hotelu...,ale ana666 miala jakies do sprawdzenia? Chyba ana666,mam nadzieje,ze nie pomylilam. A jak nie to rozmawialam juz kiedys z Pania z TOZ o Kulfonie i miala jakis hotel na uwadze... Hotel sie znajdzie,tylko pieniazki potrzebne... dorota1 - dziękuję za deklarację.
  20. Ola la- przykro mi...Fajny psiaczek,ale nie płacz już.Pomyśl sobie,że jest już szczęśliwy za TM...
  21. __Lara i ana666 - wiedziałam,że moja wypowiedz co do kastarcji nie spodoba sie niektórym cioteczkom:diabloti: Wiem,że robicie to dla dobra zwierząt,ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania i ja osobiscie uwazam,ze nie trzeba kazdego psa kastrowac... Nie bede porównywac tych zabiegów z ludzmi,bo rozwinie sie niepotrzebna dyskusja,a nie o to chodzi. Jedni uwazaja tak,a drudzy inaczej i trzeba to uszanowac;)
×
×
  • Create New...